آلبرتا نرخ بیکاری در ماه مارس در میان بالاترین در کانادا در میان COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آلبرتا نرخ بیکاری یکی از بالاترین در این کشور در ماه آوریل به عنوان اقدامات انجام شده به سرعت گسترش COVID-19 مجبور غیر ضروری کسب و کار به طور موقت مخرب اقتصاد است.

شماره جدید منتشر شده توسط اداره آمار کانادا روز جمعه نشان می دهد نرخ بیکاری در استان مشخصی به 13.4 درصد در ماه آوریل از 8.7 درصد در ماه قبل است.

تنها Newfoundland and Labrador (16 درصد) و کبک (17 درصد) بيشتر بود استانی بیکاری اعداد.

مارس مشخص شده ماه دوم در یک ردیف است که اشتغال کاهش یافته و در همه استان ها.

ادامه مطلب: کلگری نرخ بیکاری در کشورهای کانادا به عنوان آلبرتا نرخ بیکاری خوشه

در کلگری نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 10.8 درصد در ماه آوریل از 8.6 درصد ماه قبل از آن بالاترین در کشور — یک عنوان گرفته شده توسط ویندزور, Ont., در مارس دیدم که بیکاری افزایش می یابد به 12.9 درصد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ادمونتون نرخ بیکاری مشخصی به 10 درصد از 7.9 درصد در ماه آوریل است.

ادامه مطلب: کانادا ریختن 2 میلیون شغل در ماه آوریل میان COVID-19 — StatCan

در سراسر کشور کانادا نرخ بیکاری افزایش یافت و به 13 درصد در ماه آوریل در مقایسه با 7.8 درصد در ماه مارس به عنوان نیروی کامل از این بیماری همه گیر ضربه ترجمه برای تقریبا دو میلیون شغل از دست داده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این دومین-بالاترین نرخ بیکاری در تاریخ ثبت شده و می آید در بالای بیش از یک میلیون شغل از دست رفته در ماه مارس آوردن مجموع زیان کار از آنجا شروع COVID-19 shutdown به بیش از سه میلیون آمار کانادا روز جمعه گفت.

اقتصاددانان انتظار داشتند به طور متوسط از دست دادن چهار میلیون شغل و نرخ بیکاری 18 درصد با توجه به بازار های مالی شرکت اطلاعات Refinitiv.

— با فایل های از کانادا مطبوعات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>