الکس مورگان می شود ملی ایالات متحده, تیم, جدیدترین, فوتبال, مامان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

الکس مورگان که کمک ایالات متحده زنان, تیم فوتبال به جام جهانی و المپیک عنوان تبدیل به جدیدترین مادر در تیم ملی پس از تولد اولین فرزند او.

مورگان که در سابق لس آنجلس گلکسی هافبک Servando Carrasco اعلام کرد در توییتر در روز شنبه که دختر خود را چارلی النا Carrasco متولد شد و در روز پنج شنبه.

“او ساخته شده ما صبر طولانی تر از انتظار می رود, اما من باید شناخته شده او خواهد آن را انجام راه خود را و راه خود را تنها. من فوق العاده moon baby ایم” تیم ملی رو به جلو بود که بخشی از ایالات متحده 2019 و جام جهانی 2015 تیم برنده و المپیک 2012 مدال طلا تیم ملی.

مورگان برنامه ریزی شده بود به نمایندگی از ایالات متحده در سال 2020 توکیو بازی ها و را رو زمان بحران برای رسیدن به تناسب اندام در ماه جولای اما با بازی های المپیک به تعویق افتاد برای یک سال با توجه به شیوع کروناویروس او دیگر نمی خواهد همان فشار است.

شده اند وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از مادران که برای ایالات متحده در تیم ملی.

جسیکا مک دونالد تنها در ایالات متحده 2019 جام جهانی برنده تیم ملی در حالی که کریستی پیرس gale anne hurd و کیت Markgraf شد و بخشی از سال 2008 تیم المپیک.

پیرس gale anne hurd نیز عضو المپیک 2012 تیم ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>