الکساندر Albon برنده مجازی هیجان انگیز فرمول یک در برابر یک رشته که شامل انگلستان اطفال بن استوکس و استوارت گسترده در سراسر برزیل Interlagos مدار در روز یکشنبه به انکار چارلز لکلرک یک esports hat-trick.

تایلندی پیروزی خود را بیش از فراری رقیب به Red Bull چیزی برای جشن گرفتن در روز است که باید دیده می شود بازگشت از حداکثر Verstappen صفحه اصلی هلندی جایزه بزرگ پس از 35 سال نبود.

فرمول یک سال 2020 فصل هنوز برای شروع با توجه به COVID-19 همه گیر است که تعطیل ورزشی در سراسر جهان با به تعویق افتاد نژاد در زندوورت یکی از بسیاری از تلفات.

این طرح با همه رانندگان رقابت آنلاین از راحتی از خانه های خود انتخاب شد توسط طرفداران به دلیل زندوورت قابلیت نیست در 2019 نسخه از بازی های ویدئویی.

سازمان دیده بان | Albon را بدست آورده و خود را 1st win مجازی F1 جایزه بزرگ Interlagos مدار:

الکس Albon پس از اتمام 1st در F1 Esports مجازی جایزه بزرگ سری رویداد است. 1:08

آن را ارائه تغییرات بیشتر از سرب از مفسران می تواند تعداد پس از Stoffel Vandoorne در قطب برای مرسدس بنز یک روز پس از انجام همان در مجازی فرمول E نژاد انداخت دور نفع خود.

Albon که برخورد با شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون در دامان یکی به اخر مانده از برزیل مسابقه سال گذشته در حالی که در حال اجرا, دوم, ساخته شده بدون اشتباه در یک چرخ به چرخ مسابقه-طولانی نبرد.

لکلرک برنده دو نژادها مجازی در چین و ویتنام معامله سرب در تقریبا در هر دامان اما تصمیم گرفتند برای سخت لاستیک در pitstop در حالی که ردبول راننده در آمد و بعد از آن برای رسانه های.

لکلرک برداشت تا یک دوم مجازات با 13 دور به رفتن برای بیش از آهنگ محدودیت انداختن 22 ساله Monegasque تا سوم در پایان پشت ویلیامز’ جورج راسل.

راسل هم تیمی نیکلاس Latifi از مونترال به پایان رسید در نهم.

رقابت بین جام جهانی-برنده استوکس و تست هم تیمی گسترده ارائه subplot با سابق در نظر گرفتن حقوق لاف زدن در محل 13th به گسترده 17th.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر