اسکندر از راه دور صندلی coronavirus پس از شنیدن کارمند آزمایش ویروس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته صندلی لامار الکساندر را از راه دور منجر به یک جلسه در coronavirus این هفته از تنسی پس از یک عضو از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای ویروس.

الکساندر تصمیم به سفر به سی این هفته پس از بحث در مورد وضعیت در مجلس سنا حضور پزشک. سناتور آزمایش منفی برای coronavirus در روز پنج شنبه بعد از ظهر است و نه برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم.

سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه روز سه شنبه دولت در پاسخ به کروناویروس خواهد شد از ویژگی های چهار دولت شاهد همه آنها را شهادت توسط ویدئو کنفرانس با توجه به الکساندر رئیس ستاد دیوید Cleary.

FDA کمیسر Stephen هان, CDC مدیر رابرت Redfield و بالا بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci هفته گذشته اعلام کرد آنها را از خود جدا و پس از اینکه به طور بالقوه در معرض ویروس. HHS تست تزار برت Giroir را نیز از راه دور و شهادت. کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس و یک نوکر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است.

ناشناس الکساندر کارمند که آزمایش مثبت در روز یکشنبه است و دوره نقاهت را در خانه. “تقریبا تمام سناتور واشنگتن کارکنان در حال کار از خانه است و وجود دارد بدون نیاز به هر گونه دیگر از کارکنان خود به قرنطینه” کلاری در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>