Aliu مسائل بیانیه در پی لایحه پیترز’ KHL انتصاب همچنان فشار برای برابری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سابق NHL بازیکن Akim Aliu, که گفت که او هدف نژادی تهمت سابق Calgary Flames سر مربی لایحه پیترز با صدور بیانیه ای در روز پنج شنبه پس از پطرس استخدام شد KHL تیم Avtomobilist یکاترینبورگ.

پیترز و 53 استعفا داد به عنوان سر مربی شعله کلگری در ماه نوامبر در میان اتهامات او با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در برابر Aliu چندین بار در حالی که دو تن از آنان با Chicago Blackhawks آمریکا هاکی لیگ سهامداران در طول فصل 2009-10. او همچنین گفته که باید آمار بازیکنان در حالی که او با سر مربی Carolina Hurricanes.

Aliu, 30, گفت که او نمی غبطه خوردن پطرس به دنبال اشتغال جدید اما تضمین او را به ادامه حمایت از فرصت های برابر.

“هاکی برای همه. به اعتقاد من در شانس دوم برای همه, که ما می توانید پیدا کردن همه بخشش در قلب ما و واقعی تغییر مثبت در راه است اگر ما همچنان به فشار رو به جلو با هم” Aliu در بیانیه ای گفت به اشتراک گذاشته شده در توییتر. “من نمی خشمگین یک مرد برای پیدا کردن کار اما من مبارزه خواهد کرد تا مطمئن شوید که همان فرصت های در دسترس هستند برای همه روشن و خاموش کردن یخ بدون در نظر گرفتن نژاد یا قومیت.”

در یک تماس تصویری با رسانه های روسی پس از استخدام پطرس گفت که او با استفاده از این حادثه به عنوان یک فرصت برای بهتر خود را.

“من فکر می کنم به عنوان زمان می رود در همه ما رشد و بهبود و تبدیل شدن به نسخه های بهتر از خودمان و من هیچ متفاوت از آن است. شما یاد بگیرند که از همه تجربه است که شما در آن شما را تبدیل به بهتر” پطرس گفت.

“این هیچ تفاوتی در حال حاضر رفتن را از طریق یک زمان تلاش در حال حاضر در جهان با جهانی همه گیر و من معتقدم که ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این و هنگامی که ما از این مردم می رویم به مردم بهتر و پرشور تر و مهربان نسبت به هر یک از دیگر و بیشتر بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>