همه چشم ها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به عنوان ملت های اجتماعی فاصله bellwether

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Los Angeles residents are administered with a test for Covid-19 while in their vehicles inside the Crenshaw Christian Center in South Los Angeles Wednesday, March 25, 2020. | AP Photo

لس آنجلس ساکنان در حال اجرا با یک آزمون برای Covid-19 در حالی که در وسایل نقلیه خود را داخل Crenshaw مرکز مسیحی در جنوب لس آنجلس چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. | AP Photo

اوکلند — ملت بزرگ اجتماعی فاصله آزمایش آغاز شد و 10 ماه پیش در منطقه خلیج سان فرانسیسکو که در آن مقامات بهداشتی تحمیل اولین پناهگاه در محل سفارشات در یک پیشنهاد از جان گذشته به سرعت گسترش coronavirus.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به دنبال کت و شلوار روز بعد دست زدن به یک آبشار می گوید که اعمال “در خانه ماندن” دستورات از نیویورک به لوئیزیانا.

تبلیغات

سوال بزرگ در حال حاضر: چگونه کارشناسان بهداشت می دانم زمانی که Covid-19 عفونت در حال درست کردن — و هنگامی که آنها احساس اعتماد به نفس کافی برای گرم شدن محدودیت ؟ کمبود گسترده تست و رمان, زیست شناسی, ویروس چالش به افشای منحنی رشد در هفته های آینده.

منطقه خلیج خدمت خواهد کرد به عنوان یک bellwether برای زمانی که شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور می توانید از ظهور خواب زمستانی — و به حدی که آنها می توانند به زندگی عادی بازگشت. علاوه بر اینکه سرمایه فن آوری از جهان و به لبه برش تحقیقات پزشکی در این منطقه از 7 میلیون نفر است همه چیز را از جهان وطنی با چگالی بالا شهر سان فرانسیسکو به گسترده حومه و نواحی روستایی در نزدیکی نسبی.

اما حتی در منطقه ای که به خود می بالد بر اینکه همیشه یک قدم جلوتر مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر هنوز هم مجبور به تکیه بر داده های ناکافی و تجربه از کشورهای دیگر و حکایات برای تعیین اگر و هنگامی که سرایت مسطح است.

عمده سازمان های مراقبت های بهداشتی مانند قیصر Permanente با تکیه در قسمت در تماس با مرکز داده ها برای ارزیابی چگونه بسیاری از مردم گزارش بالقوه علائم کروناویروس. یک geospatial analysis شرکت در حال گرفتن اطلاعات گوشی های هوشمند برای تشخیص اینکه آیا مردم به کاهش حرکات خود را. کاهش در منطقه خلیج بستری شدن در بیمارستان می تواند نشان می دهد که این بیماری آغاز می شود درست کردن.

اما هیچ fail-safe اقدامات ویروس’ مهار.

“در این مرحله همه یکی می توانید انجام دهید این است که به دنبال مورد تعداد” گفت: Jeffrey Martin, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “این در واقع یک وضعیت باور نکردنی که در آن است در واقع به دنبال همان چیزی است که دانشگاهیان به دنبال.”

منطقه خلیج شده است در خط مقدم شناسایی شیوع کروناویروس با دره سیلیکون شهرستان سانتا کلارا به خصوص ضربه سخت. از جمعه این شهرستان نزدیک به 2 میلیون نفر تا به حال تایید 459 موارد و 17 مرگ و میر — بیشتر از هر منطقه خلیج county است. در سطح ایالت 2,535 کالیفرنیا آزمایش مثبت برای این ویروس و 53 نفر فوت کرده اند با توجه به چهار بهداشت عمومی گزارش تاخیر حسابداری از تعداد واقعی موارد است.

منطقه خلیج مقامات بهداشت عمومی در حال نا امید آنها ممکن است قادر به تست این حجم از ساکنان آنها نیاز به دقت ارزیابی زمانی که منطقه به اوج رسیده است و تعداد موارد شروع به خرد شدن — روند معمولا به عنوان “مسطح منحنی.”

با محدود تست ظرفیت مقامات بهداشتی فدرال در حال ارائه مشاوره به پزشکان به استفاده از قضاوت خود را, اما تست بیماران بر اساس علائم تب ، اشکال در تنفس ، سرفه و همچنین در نظر اپیدمیولوژیک عوامل مانند این که چگونه گسترده جامعه انتقال در این منطقه است.

اگر آنها نمی تواند آزمون به طور گسترده ای از جمله کسانی که فاقد علائم آنها می گویند که آنها به سادگی نمی تواند یک دسته دقیق در مورد چگونه گسترده انتقال است و چگونه بسیاری از مردم ممکن است در حال توسعه مصونیت از ویروس. نشانه های اولیه که بسیاری از مردم می تواند داشته باشد Covid-19 بدون علائم است.

چگونه مقامات بهداشت تفسیر داده ها را تحت تاثیر تمام 40 میلیون کالیفرنیا. Newsom پیشنهاد این هفته که آن را 8 تا 12 هفته برای تعیین اینکه آیا دولت اقدامات موثر بوده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت که او امیدوار است این کشور می تواند ظهور از خواب زمستانی با عید پاک است که او به عنوان “یک زمان” برای باز کردن اقتصاد است.

“من نمی خواهد صحبت در مورد آرامش این در حال حاضر, اما ما نیاز به فکر کردن در مورد زمانی که ما می دانیم” مارتین گفت. “هر زمان که یک آسانسور پا کردن معافیت وجود خواهد داشت و احتمال به دور دوم. مگر واکسن در محل وجود داشته باشد که امکان.”

Newsom احساس اعتماد به نفس کالیفرنیا تلاش در حال حاضر پرداخت می شود. “ما می دانیم آن را به حال تاثیر بر خم منحنی و خرید زمان ما” فرماندار گفت.

Kaiser Permanente را پوشش می دهد که 4.4 میلیون عضو در شمال کالیفرنیا و در حدود 12.2 میلیون systemwide شروع به انجام خود را coronavirus آزمون در هفته گذشته بوده است مانع از عدم تست سواب. تست در جنوب کالیفرنیا منطقه است که میله میله به شروع این هفته است.

قیصر علمی مراکز پزشکی و بیمارستان ها در حال کار با دولت و مقامات بهداشت عمومی به ارائه اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از بیماران بستری شده اند و چگونه بسیاری از آنها در هواکش — کلید دیگر داده های نقطه ای در ردیابی است.

در این میان قیصر مقامات در نظارت بر تماس ها در مورد سرماخوردگی و سرفه علائم برای کمک به تعیین پتانسیل مسیر ویروس.

به طور معمول تماس با مرکز دریافت حدود 4000 تماس در روز به عنوان فصل آنفولانزا میدارد. در مارس 16, روز شش منطقه خلیج شهرستانهای استان اعلام کرد: این پناهگاه در محل سفارش قیصر شمال کالیفرنیا مرکز تماس دریافت 14,000 تماس — تعداد بی سابقه ای — در مورد سرماخوردگی و سرفه علائم. یک هفته بعد این تعداد کاهش یافته و به حدود 8,500 تماس.

استفان Parodi, یک متخصص بیماری های عفونی با Permanente گروه پزشکی در شمال کالیفرنیا گفت که او امیدوار است که تعداد نشان داده شده است که اجتماعی فاصله شروع به کار کرده. این قطره می تواند همچنین نشان می دهد بیشتر مردم در حال تبدیل به مراقبت از خانه خود را برای مدیریت بیماری ها; مراقبت های اولیه بازديد کاهش یافته است و 60 درصد به عنوان قیصر بیماران شده اند خواست برای جلوگیری از پزشک و به دنبال مراقبت از راه دور از طریق ایمیل تلفن و telehealth.

“توانایی یک تعریف رویکرد اجتماعی فاصله می گذرد واقعا مهم رو به جلو” گفت: Parodi سرب پزشک برای قیصر ملی coronavirus پاسخ. “اگر شما می توانید تست قطعات زیادی از مردم شما می توانید بگویید که مثبت است که منفی است که باید به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و که نمی کند نیاز به اجتماعی فاصله گرفته.”

شهرستان مارین بهداشت عمومی افسر Matt Willis گفت: تست تعصب نیز یک عامل در تلاش برای پیگیری اثربخشی اجتماعی فاصله. کارشناسان ممکن است قادر به تشخیص این که آیا روند یک تابع از آزمون های اضافی و یا تغییر در این بیماری را گسترش.

“تعداد موارد گزارش شده در هر شهرستان و یا جامعه است بسیار پیش بینی شده توسط تعدادی از آزمایش های در حال انجام در آن جامعه است. آن را می سازد آن را بسیار دشوار است برای درک ذاتی دامنه این بیماری همه گیر” ویلیس گفت: سیاسی قبل از او مبتلا به این ویروس در دوشنبه شدن خود شهرستان را 39 Covid-19 مورد است.

در حالی که بسیاری از ساکنان منطقه خلیج به نظر می رسد مطابق با سفارش — خیابان روشن و تجاری محله در حال نزدیکی-شهر ارواح — برخی از آنها نیست. نمرات از ساکنان flocked به منطقه ای پارک ها و سواحل در طول تعطیلات آخر هفته باعث بسیاری به دید و Newsom روز دوشنبه به منظور بسته شدن دولت-اجرای پارکینگ در سه ده پارک ها و سواحل است.

تایید coronavirus موارد در کالیفرنیا شده اند دو برابر شدن هر سه تا چهار روز California Health and Human Services Agency, منشی, علامت Ghaly گفت. اما او اشاره کرد تست در حال افزایش است و اعتبار در خانه ماندن و حفظ فاصله فیزیکی با کمک به کاهش انتظار می رود در افزایش موارد است.

“ما نشانه های اولیه که برخی از این تلاش ها در حال ساخت یک تفاوت و اعتقاد ما این است که درست است در برخی از جیب دولت” Ghaly گفت.

برخی از سیگنال اولیه نشان می دهد که منطقه خلیج تلاش ممکن است شروع به کار می کنند.

UCSF اپیدمیولوژی جورج رادرفورد گفت: او دیده می شود به طور قابل توجهی کمتر ساکنان منطقه خلیج در خیابان ها نشان می دهد که اکثر مردم غذای سفارش و ماندن در خانه. او معتقد است که تخمین زده است که پیش بینی تا 80 درصد از آمریکایی ها را آلوده بیش از حد بالا هستند.

علاوه بر این او گفت که او را دیده کوچکتر افزایش در تعداد موارد در برخی از استان ها از او قبلا دیدم.

“آنچه شما واقعا شروع به دیدن این حد از موارد جدید,” رادرفورد گفت. “پدیده ای است که وجود دارد. ما نه تنها از دیدن این موارد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>