همه درود رفیق بریتنی اسپیرز’ Pro-سوسیالیستی Instagram

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این یک پیش نمایش از ما فرهنگ پاپ عضویت در خبرنامه روزانه وحش وسواس نوشته شده توسط senior سرگرمی خبرنگار کوین Fallon. برای دریافت کامل خبرنامه در صندوق پستی خود را هر هفته برای ثبت نام آن را در اینجا.

این هفته:

 • خوب مبارزه: هنوز هم بزرگ است!
 • بریتنی اسپیرز Instagram قهرمان.
 • بهترین چیزی که در Quibi.
 • تلاش برای بازیابی از Schitt نهر آخر.
 • بسیار مهم است و این شهرستان کشف شده است.

رفیق بریتنی خواهد همه ما را نجات دهد

خوش آمدید به 2020 که در آن بریتنی اسپیرز است که صدای عقل است.

با استفاده از کلمه “قرنطینه” هنگامی که صحبت کردن در مورد پاپ ستاره کوچک و تاریک با توجه به قانونی قید شده است که بر نیزه برای بیش از یک دهه. حرفه ای و مالی شده اند و تحت کنترل یک conservatorship از سال 2008 اما سوء ظن بیش از حد و سلامتی از کسانی که محدودیت های تشدید در سال های اخیر به اوج خود رسید در #FreeBritney جنبش است. در برخی از طرفداران’ چشم زندگی یک قرنطینه برای بریتنی اسپیرز.

که گفت:, خواننده Instagram حساب شده است مرهم برای بریتنی ارتش یک فیلتر خروجی شاهد نیزه بود برای بهتر یا بدتر از او صورت جدی dorky پایین به زمین خود.

غالبا او را از خوراک پر شده است با پست های بی ضرر ما مورد استفاده قرار گیرد برای: عکس از لباس های زیر روال ورزش و رقص فیلم #TBTs یا طبیعت عکس, معمولا با شاخی مسخره نوشتن شرح تصاویر و. اما به تازگی آنها بوده است خال خال با نادر گواهينامه دنیای واقعی اخبار و هنگامی که تجزیه بسته بندی شده با کمال تعجب مترقی سیاسی پیام.

اخیر الگوی رفتاری-سبک پست—واقعا یکی از بزرگ که در آن ترویج اجتماعی فاصله برای مثال می توان رد ابتدایی مشهور PSA تا به حال آن را نه به دنبال چندین بیشتر آشکار پست.

در میان نسبتا مکرر پست ارسال vibes مثبت به هر کس که در خود به انزوا او اعلان مجدد یک شعر از بروکلین بر اساس هنرمند میمی زو با خودنمایی سوسیالیستی پیام.

زو شعر یک تماس برای اتصال که شامل درخواست برای دولت به تصویب ثروت توزیع برنامه های در پی coronavirus و تشویق قابل توجه است. نیزه نوشته شده آن را با عنوان “همدلی فراتر از دیوار.”

آن را طولانی نیست قبل از “رفیق بریتنی اسپیرز” شد ویروسی الگوی رفتاری و “اوه!…I Did It Again” خواننده شد مارکسیستی قهرمان. (“Work Bitch” به طور ناگهانی طول می کشد در معنای عمیق تر.)

یا نه هر گونه حیله گر سیاسی پیام او قصد آن بوده است طراوت که نیزه’ Instagram خوراک شده است به طور مداوم روشن و الهام بخش و کاملا معقول—به خصوص به عنوان همکار مشاهیر خود را از دست ذهن آور با شرم آور و تن-ناشنوا تلاش در استفاده از سیستم عامل خود را در طول بیماری همه گیر.

به هر حال خوش آمدید به واقعیت جدید که در آن ما در خانه هستید از دست دادن ذهن ما و تراشیدن سر خود ما و از آن بریتنی اسپیرز که یکی گرفتن با ما از طریق بحران است.

نیکول ریچی بهترین Quibi

واقعیت این است که نیکول ریچی یک کمدی نابغه است. من نمی دانم چگونه! من نمی چرا! باید آن حس را ندارد!

زندگی ساده گذشته پخش شده از 13 سال پیش من عقب کشیدم و وحشت در آن شماره و از آن ساخته شده من پرتاب از پشت من—در عین حال ما هنوز هم conjoin ریچی و مربی کیسه به پاریس هیلتون و دوران سختی مضحک عبادت مشهور vapidity.

اکثر غفلت از این واقعیت است که حتی پس از آن در جامعه heiresses شد خیلی بازی بخشی, و به عنوان مثل به نمایش گذاشته canny حس کمدی به خصوص چه بود خیلی خنده دار در مورد آنها. بنابراین شاید آن را باید به عنوان یک شگفتی آمده است که ریچی در حال حاضر هالیوود و مد چند hyphenate را به اثبات می شود قابل اعتماد هیستریک هر بار که کسی در او.

او در یک مهمان قوس در کامپیوتر-جاسوسی-کمدی-هیجان انگیز Chuck به سرقت برده و هر صحنه از Tina Fey بازگشت به, NBC, خبر بزرگ. او فرستاده شده تا “نیکول ریچی” از آن همه درخشان در مهمان لکه های کمپینگ و فضل و فرانکیو در حال حاضر او را به انجام دوباره آن را در uhhh, Quibi.

در نیکی Fre$h, او نقش یک نسخه از خودش را که آخرین هوی و هوس است که به کشورهای عضو اکو آگاهانه trap queen, ساخت موسیقی رپ در جشن از گیاهان است. آن پوچ اما به طور خاص پوچ—آن را دور از ذهن است که یک ستاره ممکن است تا این سرمایه گذاری است که شما نمی تواند کمک کند به خندیدن. این بهترین عملکرد در بهترین نمایش جدید در با نام تجاری جدید خدمات جریان.

آن است که ارزش به اشتراک Quibi فقط برای آن ؟ خوشبختانه این شرکت ارائه شده است از یک محاکمه رایگان برای کاربران جدید که بدان معنی است که من اصلا به معنی و صادقانه به این پرسش پاسخ.

هنوز گریه بر این Schitt نهر آخر

سری آخر از Schitt نهر پخش این هفته است. آن را مانند همه چیز را با این نشان می دهد فوق العاده است.

من برای اولین بار به اعتراف است که من تمایل به اغراق در مورد این چیزها اما من مشروع گریه واقعی مداوم اشک برای کل 15 دقیقه از قسمت. (یک بار Jazzagals ایستاده بود و به آواز خواندن در حالی که دامادها راه می رفت پایین راهرو من انجام شد.) چه یک برکت و رحمت است که در این زمان به طور خاص آنها منحصرا اشک شادی.

چگونه به طور غیر منتظره رزونانس این جشن از یک خانواده که پس از فاجعه آنها را مجبور به اساسا به دام افتاده با یکدیگر رشد برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود را دارند. چگونه امیدوار و لازم به تماشای و دیدن وجود دارد که خوشبختانه تا کنون afters بود در زمان پیش رو یک بار همه ما از این طریق دریافت کنید. و به یادآوری است که دنیایی از عشق, sans قضاوت یکی از ما می تواند داشته باشد و سزاوار است.

در هر صورت جایی در میان خداحافظی با این نمایش همکاری خالق و ستاره Dan Levy که نقش دانیل رز مشترک این صدای جیر جیر از مادر او و من رو فشرد تا همه را دوباره و دوباره.

من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم…چه جهنم ؟

من یک سفید گی در سی سالگی خود و در نتیجه به عنوان قرارداد موظف اند دیده می شود هر قسمت از شهر تعدادی از بار بسیار بالا وجود دارد این است که هیچ فضای امن که در آن من همیشه راحت اعتراف به آن را به. و من کسی است که خود را در خبرنامه.

که زمینه لازم به توضیح میزان شوک و سردرگمی و شوق برای آنچه که ممکن است در نهایت رتبه به عنوان یکی از مهمترین و مضحک بی اهمیت جزئیات این فصل را به اجرا در آورده می شود به من توجه است. دوست من Becca بود در میان یک قرنطینه rewatch وقتی که او متوجه یک صحنه که در آن میراندا و استیو در رختخواب هستند و استیو در حال خواندن یک کتاب با عنوان آکواریوم صاحب راهنمای.

من حدود 750 سوال.

چه به تماشای این هفته:

 • نا امنی: من بسیار امن در مورد توصیه های فصل جدید!
 • قتل حوا: هنوز هم آن را کشتن!
 • اجرا: آیا راه رفتن به بعدی این سری زیادی از تولید Fleabag!
 • خانم America: من اصلا یک شوخی در اینجا. آن را فقط بسیار خوب است.

آنچه به جست و خیز این هفته:

 • عضو شورای نظارت مدت تور جهانی: هر چند اگر شما بچه ندارید ،
 • بیکر و زیبایی: آنچه یک عنوان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>