Allbirds راه اندازی یک در حال اجرا به زودی فقط در زمان برای فصل بهار برنامه های در حال اجرا

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به عنوان آب و هوا شروع به گرفتن بهتر و بهتر آن را سخت برای برنامه ریزی در صرف وقت در خارج از منزل. یک راه عالی برای لذت بردن از آفتاب در حالی که در قرنطینه است برای رفتن برای یک اجرا. خوشبختانه Allbirds در همان صفحه. امروز آنها در حال راه اندازی جدیدترین شبح در حال اجرا کفش به نام ادم خودنما.

این ادم خودنما گردد از اکالیپتوس و پشم گوسفند مرینوس بالا با تنها ساخته شده از نیشکر. این برند کار خود را با بیش از 50 ورزشکار کامل کفش biomechanically تست برای ثبات و cushioning. می آید در چهار رنگ در راه اندازی: چشمه اب گرم, Cyclone, شعله و رعد و برق. آنها می آیند در نیمی از اندازه نیز به مطمئن شوید که شما مناسب برای خود را اجرا کنید.

Allbirds نیز نمایشگاه تعهد خود را به پایداری در خارج از این مواد در کفش. آنها به تازگی اعلام کرد که رد پای کربن ابتکار برای کمک به پیگیری از کربن خروجی. این ادم خودنما است 9 کیلوگرم کربن تولید گازهای گلخانه ای در کفش است که جبران به صفر توسط Allbirds کربن صندوق.

مردان Dasher در حال اجرا کفش

زنان ادم خودنما در حال اجرا کفش

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن activewear معاملات از نایک, آدیداس,, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>