Alphonso دیویس نشان می دهد مهارت در هدف در بایرن shutout برنده بیش از فرتونا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ادمونتون را Alphonso دیویس و بایرن مونیخ به هم تیمی های همچنان به تسلط بوندسلیگا در خالی استادیوم.

Robert Lewandowski به ثمر رساند و دو بار به عنوان سرمربی بایرن مونیخ در زمان با اعتماد به نفس گام نزدیک تر به یک هشتم مستقیم عنوان آلمانی با 5-0 تخریب فورتونا دوسلدورف در روز شنبه.

با پنج بازی باقی مانده بایرن منتقل شد به 10 نقطه سرب بیش از بوروسیا دورتموند که در پادربورن در روز یکشنبه.

دیویس ساخته شده است آن را 5-0 در دقیقه 52, برنده توپ دوسلدورف کوین Stöger در لبه جعبه مجازات و سپس رانندگی از طریق دو مدافعان قبل از لغزش پایین شات از طریق دروازه بان Florian Kastenmeier است ،

سازمان دیده بان | دیویس نمرات دوباره در بایرن غالب برنده بیش از دوسلدورف:

Alphonso دیویس از ادمونتون ثبت یک هدف به عنوان بوندسلیگا رهبران بایرن مونیخ تسلط فورتونا دوسلدورف 5-0. 1:14

دیویس نیز به ثمر رساند در آخر هفته گذشته در مونیخ 5-2 برنده بیش از اینتراخت فرانکفورت.

دیویس نقش تعیین کننده ای در حرکت است که منجر به بایرن گل اول در 15 دقیقه روز شنبه. پس از دوسلدورف به دست آورد پس از در اختیار داشتن یک بایرن گوشه آغاز شده و تا میدان دیویس برنده توپ برگشت. پنج پاس بعد از آن در پشت دوسلدورف خالص حسن نیت ارائه میدهد از یک هدف را دارد.

مسدود شات

آن بود که بایرن با 16 هدف در باز کردن 15 دقیقه از یک بازی در این فصل است.

در انتهای دیگر 19 ساله دیویس با استفاده از پای چپ خود را برای جلوگیری از یک شات ترکیه بین المللی کنان کارامان در 33 دقیقه است.

جوان کانادایی در زمان به تغییر چکمه در 76th دقیقه است. “احتمالا از پوشیدن آنهایی که دیگر را با خود جاده دونده سرعت گفت:” بوندسلیگا وب سایت رسمی مرجع کهنه کار بایرن توماس مولر نظر این هفته که دیویس سرعت بود شبیه به شخصیت های کارتونی.

تنها بایرن با بازیکنان و کادر فنی وجود دارد به تشویق نوع غالب پیروزی که به طور معمول قرار دادن طرفداران بایرن در یک حزب و خلق و خوی. بایرن موفق به کسب 14 از آن گذشته در 15 بازی لیگ به عنوان آن کشتی به سمت این عنوان از جمله پتانسیل عنوان-تصمیم گیری 1-0 پیروزی دورتموند در روز سه شنبه.

حق بازگشت بنیامین Pavard کردم بایرن قصد شنبه با 15 دقیقه شات منحرف کردن فورتونا را ماتیاس “Zanka” Jorgensen بود که با اعتبار خود را هدف. Pavard کردم نام خود را در علائم 14 دقیقه بعد در یک گوشه.

Lewandowski به پایان رسید به خوبی کار کرده و تیم حرکت دو طرف حاصل کار دو تیم به اضافه کردن بایرن سوم و چهارم اهداف است. که در زمان لهستان مهاجم به چهار گل از بوندسلیگا دوباره میان coronavirus همه گیر در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>