آن سال بوده برودی Seger صرف این مقدار زمان خود مسابقه اسکی.

“آن شده اند که پشت من بود 13 گفت:” 24 ساله عضو آلپ کانادا سراشیبی اسکی تیم.

به طور معمول در کانادا بالا اسکی روروک مخصوص بچه ها خواهد قطار در برف تا هفته اول ماه مارس. پس از یک استراحت از ديم آموزش برگردند برف دوباره در اواخر ماه ژوئن یا جولای.

با COVID-19 اخلال در جام جهانی فصل و اجبار ورزشکاران خاموش اسکی تپه های آن بوده است حدود 10 هفته پس از Seger انجام هر مسابقه آموزش.

“آن بوده است بسیار جالب است و یک تجربه جدید است که برای مطمئن گفت:” North Vancouver, B. C., resident. “این عجیب و غریب به فکر می کنم من صرف دو ماه گذشته اساسا در کوهستان بیشتر از من همیشه قبل از. وجود دارد چند چیز من واقعا پیش بینی زمانی که کل این وضعیت شروع به آشکار شدن.”

مانند بسیاری از ورزش متاثر از جهانی همه گیر COVID-19 است scuttled آلپ کانادا آموزش برنامه خروج ورزشکاران و مربیان تکاپوی برنامه ریزی برای آماده سازی برای فصل آینده است.

“ما در حال حاضر شروع به از دست دادن برخی از روزهای بحرانی آموزشی” گفت: Phil McNichol باغچه کانادا بالا عملکرد مدیر برای اسکی آلپ.

“این کاملا یک تغییر چشمگیر از چشم انداز زیر پای ما است.”

Seger آخرین مسابقه شد یک سراشیبی در Kvitfjell نروژ, در مارس 7. لغو جام جهانی, برنامه ریزی شده برای ماه مارس 18-22 در Cortina D’ampezzo, در شمال ایتالیا منجر به Seger بازگشت به خانه.

کانادا برودی Seger رقابت در طول آئودی FIS آلپ اسکی جام جهانی در Kvitjell در مارس 7. این خواهد بود Seger نهایی مسابقه قبل از جارو لغو در ورزش ناشی از COVID-19. (جوناس اریکسون/خبرگزاری زوم/گتی ایماژ)

او امیدوار بود به رقابت در کانادا قهرمانی مارس 25-28 در پانوراما, B. C., اما آنها نیز لغو شد با توجه به این ویروس است. بنابراین شدند و اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده برای چشم انداز و نور آفتاب ایجاد پیست اسکی در آلبرتا.

“به عنوان آن می ایستد در حال حاضر ما در برزخ کمی” گفت: McNichol. “بدیهی است که تمام ورزشکاران تلاش کرده اند برای فعال ماندن و درگیر در آمادگی جسمانی.”

گیر در یک الگوی برگزاری

به عنوان ایمنی محدودیت برای COVID-19 شروع به شل باغچه کانادا امیدوار است تا شروع مطبوع و تست های آمادگی جسمانی برای ورزشکاران در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است. “اولین طرح اولیه” است که به عقب بر گردیم در برف در ماه اوت یا اوایل سپتامبر به احتمال زیاد در اروپا است.

“ما هنوز در نوع برگزاری یک الگوی” بسته سفر محدودیت McNichol گفت.

او می خواهم برای دیدن این تیم باید 45 تا 60 روز آموزش قبل از شروع فصل, اما را حل و فصل برای 25 تا 30.

Seger گفت: استراحت طولانی اجازه خواهد داد که برخی از ورزشکاران برای شارژ هر دو جسمی و ذهنی.

“در حال مرتب کردن بر اساس مجبور به دور ماندن برای کمی در حالی که من فکر می کنم, آن را قطعا رفتن به ما را گرسنه,” او گفت:.

زمانی که جام جهانی فصل ممکن است شروع یک سوال باقی می ماند.

FIS بین المللی بدن است که بر اسکی مسابقه خواهد بود برگزاری جلسات مجازی به تلاش برای طراحی یک تقویم است. مسائل پیچیده برخی از کشورهای اروپایی در حال حاضر آموزش در برف, به آنها یک مزیت است.

جام جهانی اسکی فصل معمولا آغاز می شود در ماه اکتبر با ویژگی های رویدادها در Soelden یخچال در اتریش. اول سرعت حوادث در دریاچه لوئیز آلتا., و Beaver Creek, Colo., در اواخر ماه نوامبر قبل از فصل حرکت به اروپا است.

“اگر زمین بازی است سطح نیاز داریم برای به تعویق انداختن [شروع] فصل به طوری که همه تیم ها می توانید نوع در همان محل؟” McNichol گفت. “این امر می تواند یک فرض منطقی به فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی از تغییرات و سازگاری.

“می تواند شروع فصل در برای اولین بار از سال به جای پایان ماه اکتبر ؟ من می گویم که مناسب امکان.”

به عنوان برای کل فصل بودن در معرض خطر McNichol گفت: “هر چیزی ممکن است.”

آزبورن-Paradis نصب باز گشت

نگه داشتن چشم و نزدیک در وضعیت کهنه مسابقه مانوئل آزبورن-Paradis که هنوز دوره نقاهت بعد از یک ماه نوامبر 2018 سقوط در دریاچه لوئیز آلتا., که خود را درهم شکست استخوان درشت نی و استخوان نازک نی به شدت وجود دارد نگرانی های او ممکن است از دست دادن پای خود را.

حتی با کاهش تعداد آموزش های روز, آزبورن-Paradis معتقد است او در مسیر بازگشت به اسکی در این فصل با هدف رقابت در المپیک زمستانی 2022 در پکن.

“من فکر نمی کنم آن را به من را تحت تاثیر قرار گشت گفت:” 36 ساله که 11 جام جهانی podiums و مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز. “اگر من 40 روز در برف . . . که احتمالا حداقل تا آماده شود. هر چیزی بیشتر از آن است گیلاس در بالا.”

لغو جام جهانی فصل خواهد خود پایان المپیک رویا.

“داشتن یک فصل احتمالا مرگ من به عنوان یک اسکی مسابقه,” او گفت:. “دو سال من می گویند می تواند حداکثر شما می توانید برف و رقابتی ماندن. پس از آن من فکر نمی کنم وجود دارد [این است که] هر فرصتی. آن را بیش از حد طولانی است.”

ICYMI | آزبورن-Paradis شکسته شدن روان از اسکی مسابقه:

کانادا اسکی مسابقه ما را به ذهن خود و توضیح می دهد که جزئیات واضح و روشن آنچه در آن مانند برای رقابت در کلاس جهانی رقابت های اسکی. 5:17

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر