Alysha نیومن مشتاق به آزمون پریدن شکل مجازی در پرش با نیزه رویداد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن را بیشتر هیجان زده Alysha نیومن را دیده بود او دختر تماشای پرش با نیزه در حافظه اخیر است.

در خورشید خیس صبح روز یکشنبه المپیک قطب vaulter بود برنزه بر روی عرشه در خانه پدر و مادرش در لندن, Ont., و مشابه در یک لپ تاپ به عنوان سه همتایان مرد صحنه یک مسابقه مجازی از مربوطه خود را پشت حیاط.

Renaud Lavillenie های المپیک 2016 مدال نقره از فرانسه و جهان کنونی و دارنده رکورد Mondo Duplantis مشترک مدال طلا به عنوان آنها پاک پنج متر و 36 بار در 30 دقیقه — دو 15 دقیقه جلسات کوتاه و حاصل کار دو تیم در یک نادر رویداد ورزشی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من حفظ ایستاده و نشسته و مادر من خندیدن من است. این احساس من به تماشای بازی های المپیک در سال 2012 تماشای [کانادا] Mélanie Blouin پرش” نیومن گفت: بیش از تلفن. “در آن زمان, من می دانستم که من می خواستم به در المپیک است. من به یاد داشته باشید نشستن بر روی زمین [تشویق او]. من خیلی هیجان زده وجود دارد بنابراین مقدار آدرنالین و این انگیزه من است.”

سازمان دیده بان | 3 از جهان بالا نر قطب vaulters رقابت از راه دور:

پرش با نیزه ستاره Renaud Lavillenie جهان, Duplantis و سام Kendricks برگزاری یک رقابت در پشت حیاط خود را. 5:11

نیومن, 25, می خواهد به بخشی از یک مجازی زنان رویداد او معتقد است که اتفاق می افتد در هفته های آینده. در طول پنج شنبه رویداد بود که زنده جریان در CBC Sports او بخشی از رسانه های اجتماعی گپ و گفتگو با چند تن از رقبا از جمله نایب قهرمان المپیک کاترینا Stefanidi, Anzhelika Sidorova گلپر Bengtsson و هالی بنوا.

“این خیلی باحال بود برای دیدن یک سمت های مختلف از نیزه و آن را واقعا انگیزه ما برای انجام آن” نیومن گفت: از مردان حیاط خلوت رقابت در صورتحساب یا لیست به عنوان باغ نهایی برخوردکه همچنین برجسته دو بار قهرمان جهان سام Kendricks ایالات متحده است. “من می خواهم به فشار محدودیت و ببینید اگر من در پریدن شکل یا نه.”

فرمت منحصر به فرد

زنان داخل سالن/فضای باز کانادا دارنده رکورد شروع به پریدن کرد و پنج روز در هفته در طول بیماری همه گیر در یک انبار در Bolton, Ont., او اجاره ای با مربی داگ چوب از مرکز آموزش, Bolton, نیزه بسته شد ، اخیرا او لذت می برد قصد بازگشت به اصول اولیه و سدوف زمانی جهت یادگیری این ورزش می شود که بسیار پیشرفته تر زمانی که رقابت رزومه.

Lavillenie پیشنهاد حیاط خلوت ایده و همکاری با Duplantis و Kendricks در قالب منحصر به فرد پس از تنظیم نوار عملی نیست بدون مقامات در سایت.

در یک دنیای کامل, گفت, نیومن, او را تنظیم زوم تماس با پنج قطب دیگر vaulters و مجموعه نوار در چهار متر. این امر می تواند واقعی نیزه رقابت با هر ورزشکار با توجه به سه تلاش به حذف نوار است که می تواند مطرح شود تا زمانی که یک برنده است.

اگر قالب به صورت بالقوه زنان رویداد یکسان به مردان نیومن گفت: تنظیم نوار بین 4 متر و 4.20 متر خواهد بود ایده آل به عنوان یک رویکرد کوتاه تر بر روی باند فرودگاه برای کاهش ارتفاع به معنی پرش بیشتر تلاش.

نیومن که پاک 4.80 خارج از منزل را به پایان برساند پنجم در مسابقات قهرمانی جهان در سپتامبر گذشته در قطر اشاره کرد یکشنبه رویداد آزمایش ورزشکاری از 33 سال Lavillenie, 20 سال Duplantis و Kendricks, 27.

فرصت های جدید برای دو و میدانی ورزشکاران چیست ؟

در یک نمونه تمرین نیومن جهش 35-40 نیوز — بیش از دو ساعت است.

من فکر می کنم [آن] است که برای باز کردن بسیاری از درب ها به صورت دو و میدانی ورزشکاران به خصوص در زمینه رویداد ورزشکاران است.— کانادا Alysha نیومن در یکشنبه مجازی با نیزه رقابت

“این بچه ها بودند هدف قرار دادن 36 جهش در 30 دقیقه که باور نکردنی است و خیلی سخت است” گفت: نیومن و اضافه کرد او ممکن است شبیه سازی 15 دقیقه رقابت در آینده عمل. “پرش با نیزه از اولین گام اگر شما به آن و یا شما احساس می کنید آرام و آرام آن است که بسیار آسان برای ظروف سرباز یا مسافر.

“این اولین بار بود ما دیده ایم قلبی معرفی شده به نیزه و آن را نشان داد چقدر سخت آن را بر روی آنها. شما می توانید آنها را بشنود huffing و تنومند. بز قطب همواره در مورد که می تواند پرش بالاترین برای دو تا سه ساعت با شرایط باد و [دیگر عناصر]. این پایان می رسد تا روانی و فیزیکی نیست در حالی که [یکشنبه] بود و فیزیکی. باحال بود برای دیدن [قطب vaulters] می تواند هر دو را انجام دهد.”

نیومن, 2016, المپیک است که واجد شرایط برای موکول بازی های تابستانی در توکیو ژوئیه بعدی را مانند زنان رویداد به حمایت مالی برای ورزشکاران به پول و یک شبکه تلویزیونی به پخش زنده از یک مکان از راه دور.

“ما در حال به طور مداوم تحت الشعاع قرار توسط این بالا و پرداخت های ورزشی,” او گفت:. “ما در حال فوق العاده شگفت انگیز بیش از حد, و می خواهید برای نشان دادن آن به جهان و مردم را سرگرم.

“من فکر می کنم [یکشنبه رویداد] است که برای باز کردن بسیاری از درب ها به صورت دو و میدانی ورزشکاران به خصوص در زمینه رویداد ورزشکاران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>