آمازون ارائه می دهد شهادت به کنگره اما نمی وعده جف بزوس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آمازون در یک نامه روز شنبه گفت: قانونگذاران مجلس آن را “مناسب” اجرایی موجود به شهادت قبل از کنگره در مورد اینکه آیا آمازون دروغ در مورد درمان آن از فروشندگان شخص ثالث, اما متوقف کوتاه به صراحت ارائه بسیار در پی شهادت مدیر عامل شرکت جف بزوس.

پاسخ این شرکت مجموعه صحنه را برای آنچه که ممکن است جدی ترین مرحله نهایی مسابقات هنوز بین کاپیتول هیل و یکی از غول های فن آوری. یک گروه دو حزبی از خانه قضائیه رهبران خواستار شنیدن از بزوس در مورد وال استریت ژورنال داستان است که آمازون پیدا شده است با استفاده از داده های جمع آوری شده از آن فروشندگان برای راه اندازی محصولات رقیب در برابر آنها. این گزارش در تضاد آمازون رسمی این اطمینان را به این کمیته در سال گذشته که شرکت می کند هیچ چیز مانند.

“ما به شدت مخالف با هر گونه پیشنهاد که ما در تلاش برای گمراه کردن کمیته یا نشده تعاونی با بررسی” برایان Huseman آمازون معاون رئیس جمهور از سیاست های عمومی نوشت: در این نامه که خطاب به رئیس قوه قضائیه جری Nadler (D-n. y.) و اعضای مجلس آنتی تراست کمیته فرعی.

“در حالی که تیم ما باقی می ماند و سر به پایین در سراسر ساعت با تمرکز بر حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان در حالی که همچنان به خدمت به مشتریان در جهانی همه گیر ما باقی می ماند آماده به مناسب آمازون اجرایی موجود به این کمیته برای رسیدگی به این مسائل مهم” Huseman اضافه شده است.

رهبران قوه قضائیه کمیته را تهدید به حکم مدیر عامل شرکت آمازون است که در جهان ثروتمندترین فرد و صاحب واشنگتن پست. تشکر. دیوید Cicilline (D-R. I.) که ریاست پانل آنتی تراست کمیته فرعی نیز گفت: در اوایل این ماه بود که او با توجه به یک دروغ ارجاع برای آمازون است.

Cicilline تصریح کرد که تهدید پس از دریافت آمازون نامه.

“هیچ کس بالاتر از قانون بدون توجه به چگونه ثروتمند یا قدرتمند” او توییتی جمعه. “ما خواسته اند آقای بزوس به شهادت قبل از کنگره آمریکا در مورد آمازون نگران شیوه های کسب و کار و اظهارات نادرست و ما انتظار داریم او را به انجام این کار. آیا او می کند تا به طور داوطلبانه و یا با حکم خود را انتخاب کنید.”

بن بست میان می آید سفت موشکافی در واشنگتن برای آمازون به بزرگترین خرده فروش آنلاین است که دیده می شود فروش آن افزایش می یابد در طول coronavirus بیماری همه گیر. دموکرات ها را متهم به این شرکت از عدم ارائه آن انبار کارکنان به اندازه کافی virus حمایت و انتقاد از آن برای شلیک به کارگران که شکایت کرده بود در مورد شرایط نا امن. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احیا طولانی خود را-در حال اجرا اتهامات که ترجیحی پستی نرخ آمازون در حال bankrupting ایالات متحده خدمات پستی — و او فقط نام جدید postmaster کلی است که ممکن است قادر به کمک به او فشار برای تغییرات.

تنظیم کننده های اروپایی نیز با در نظر گرفتن نگاه نزدیک در این شرکت و دیگر بازارهای آنلاین تغییر دور از اوایل تمرکز بر روی رسانه های اجتماعی.

وال استریت ژورنال داستان لمس کردن در یکی دیگر از آستین در حال اجرا ضد تراست نگرانی های مربوط آمازون — چگونه آن را در رقابت با فروشندگان مستقل که تکیه بر این شرکت به فروشگاه و یا ارائه کالاهای خود را.

آمازون کاردانی مشاور عمومی Nate Sutton شهادت به کمیته در سال گذشته که شرکت “استفاده از فرد فروشنده داده به طور مستقیم به رقابت با آنها است.” قوه قضائیه رهبران گفت بزوس در نامه ای در این ماه است که اگر این مجله گزارش دقیق شهادت است “احتمالا با عنوان جرم جنایی غلط یا perjurious.”

آنها افزود: “اگر چه ما انتظار داریم که شما را با شهادت به صورت داوطلبانه ما حق توسل به روند اجباری در صورت لزوم.”

هر چند آمازون مورد اختلاف است دقت از مجله گزارش Huseman گفت: این کمیته است که این شرکت با این وجود “عمیقا مشکل برای یادگیری از ادعا می کند که کارکنان عمدا نقض سیاست ما” — که ممنوع کارگران خود را از دسترسی به برخی از شخص ثالث فروشنده داده است. آمازون راه اندازی کرده است تحقیقات داخلی و به اشتراک گذاری یافته های آن با قانونگذاران Huseman گفت.

این شرکت شده است در مرکز فراگیر تحقیقات قضایی کمیته به اتهام ضد رقابتی انجام در بخش فن آوری یک کاوشگر است که به طور فزاینده ای zeroed در آمازون, Facebook گوگل و اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>