سفیر روسیه می گوید نه درگیر در حمله سایبری در انگلیسی واکسن تحقیقات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

روسیه سفیر انگلستان گفت: “هیچ حس” در این ادعا که روسیه سرویس های اطلاعاتی اقدام به سرقت انگلیسی coronavirus واکسن پژوهش است.

صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک “Andrew Marr نمایش” روز یکشنبه آندره Kelin گفت “غیر ممکن است” به لینک هکرها به هر یک از کشور است و او را باور نمی کند اتهامات. در روز پنج شنبه و انگلستان National Cyber Security Centre جزئیات منتشر شده از حملات که در آن گفت: “مسلما” نشات گرفته از سرویس های اطلاعاتی.

در مورد خواسته وزیر امور خارجه Dominic Raab را ادعا می کنند که روسیه, گروه اقدام به دخالت در انتخابات انگلیس, Kelin اعتراض به “بریتیش حس مشترک.”

“سیاست ما این است که نه یک سیاست دخالت,” او گفت:. او همچنین ادعا کرد که حملات سایبری در روسیه اخیر قانون اساسی رفراندوم نشات گرفته از انگلستان

زبان در “Sophy ریج روز یکشنبه” Raab گفت: مقامات انگلیسی شد “کاملا مطمئن” است که سازمان های اطلاعاتی بودند در پشت حملات در انگلستان تحقیقات واکسن. وقتی پرسیده شد که در مورد سفیر روسیه را انکار Raab گفت: “البته او خواهد آمد و انکار حمله … روسیه همیشه این زمانی که این رفتار در چنین فاحش در راه است.”

Raab اضافه شده است که انگلستان خواهد بود برگزاری روسیه به حساب آورد.

همانطور که برای انگلستان در ارتباط با چین در پی جدید, هنگ کنگ, قانون تامین و انگلستان ممنوع Huawei 5G دنده Raab گفت: انگلیس نیاز به “بسیار دقیق” در ارتباط با پکن است. او افزود انگلستان نیز “قادر به کار با چین است.”

چین سفیر انگلیس لیو Xiaoming زبان به Marr متهم انگلستان از اینکه تحت تأثیر ایالات متحده در چگونه آن را در برخورد با چین است.

او گفت که او نمی خواست همان “بدهبستان” است که در حال حاضر در روابط بین ایالات متحده و چین به آینه بین بریتانیا و کشور خود.

من فکر می کنم انگلستان خود را مستقل سیاست خارجی و نه به رقص به لحن آمریکایی,” او گفت:.

به عنوان ممکن است تحریم های جدید انگلیس در افراد در چین گفت که اگر این اتفاق می افتد “چین قطعا یک مصمم پاسخ به آن است.”

در انگلستان ممنوع Huawei از آن 5G شبکه سفیر گفت این بود: “روز تاریک” برای روابط بین دو کشور اضافه کرد که انگلستان “از دست رفته از این فرصت به عنوان یک پیشرو در کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>