امریکا نیاز به یک رهبر. آنچه در این جهان است نیازمندترین افراد Rageaholic.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اگر یک تلویزیون واقعیت میزبان نیست در تلویزیون می کند او حتی واقعا وجود دارد ؟ تعداد کمی از مردم اشتیاق برای عشق و تحسین راه رئیس جمهور ما است. و در حالی که برای واقعی وظایف ریاست جمهوری خود را خراشیده است که خارش تحویل داده که عجله. اما به عنوان روز باید بلد به هفته و رئیس جمهور وحشتناک حاکم بر اتحاد ایجاد بحران و پس از بحران, او نیاز به دریافت کنید که با عجله از جای دیگری است.

در اوایل ریاست جمهوری خود را پس از یک استراحت کوتاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به انجام تظاهرات دوباره آنها خوشمزه برای او. او به رهبری شعارهای “قفل او” به کارگردانی و در هر زنانی که در راه او. هر بحران از مرز cagings به استیضاح شد, گسل های جعلی اخبار و چپ دموکرات.

اما پس از آن همه گیر و در حالی که تهمت نیست کاملا مطمئن شوید که در مورد علم (او پیش بینی کرد در اوایل که “یک نظریه هست که در ماه آوریل هنگامی که آن را گرم می شود ― از لحاظ تاریخی شده است که قادر به کشتن ویروس”) او فرستاده شده برای توقف تظاهرات.

و این هم واقعیت تلویزیون میزبان خود را بدون تلویزیون و به طور خاص تر و بدون یک خروجی برای خشم خود. اما پس از چند هفته از صعود کاخ سفید دیوار, او در بر داشت یک: coronavirus جلسات که حاشیه ای در مورد کوروناویروس اما بیشتر شد یک فرصت برای رئیس جمهور به صدای خود بسیاری از شکایات و خشم نسبت به هر کس از آبی-دولت فرمانداران به روزنامه نگاران. در حالی که این جلسات تا حد زیادی فاقد هر گونه واقعی, اخبار آنها خراش خارش رئیس جمهور مورد نیاز و خش.

و پس از آن آمد Bleachgate. در طول این کنفرانس های مطبوعاتی رئیس جمهور را صرف ساعت freestyling عفونی پزشکی (و شاید کمی بیش از اسکی) و هل دادن خطرناک و تست مواد مخدر (به یاد داشته باشید هیدروکسی کلروکین?). اما او هرگز پیشنهاد چیزی کاملا و ذهن numbingly هنوزم به عنوان تزریق آب ژاول—تا زمانی که او انجام داد. آن را یک احمق بود که بیش از حد بزرگ به چرخش. “و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

البته دولت سعی کردم به آن چرخش زیرا آنها همیشه گفت: رئیس جمهور فقط در حال تبادل نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما جوst برای دیدن چه اتفاقی خواهد افتاد.”

اما این یک علامت گذاری خط. روز جمعه گذشته جلسه توجیهی شامل هیچ پرسش های شنبه و یکشنبه و دوشنبه جلسات لغو شد تا حدود اواسط بعد از ظهر روز دوشنبه هنگامی که ریاست جمهوری, فاکس نیوز, بور انسان دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany اعلام کرد دوشنبه پايه بلند كن بادي بود پشت در. و چه پايه بلند كن بادي در آن بود. آن را شامل کشت از شرکت اربابان (CVS Kroger خارج شده و غیره) و مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها میکروفون برای اولین بار در.

اما به ناچار به عنوان وبگاه دقیقه علامت در, رئیس جمهور, رشد, خسته, خود, دقیق, شرکت های بزرگ doublespeak و در زمان میکروفون برای خود و سپس آن را مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد دوباره. “من فکر می کنم ما خیلی خوب زیادی برای تصمیم گیری” (او نیست). چه اتفاقی افتاد به فلین “هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد در این کشور” (لازم). و “من ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان” (او نیست).

رئیس جمهور پنج شنبه رفت از سفید کننده به بدتر با نیویورک تایمز مقاله ای که گفت: “روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی است که یک بخش از روزی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به جلو به…” با وجود این واقعیت است که بسیاری فکر می کنم آنها “صدمه زدن به او سیاسی است.” همچنین گفت: رئیس جمهور صرف تمام روز صبح در حال تماشای تلویزیون و اغلب “می رسد در دفتر بیضی این روزها به عنوان اواخر به عنوان ظهر.” رئیس جمهور که ادعا می کند به لغو کاخ سفید به اشتراک نیویورک تایمز چندی پیش غضبناک و خشمگین و در خود کلمه “engorged” (من فکر نمی کنم که کلمه به معنی آنچه شما فکر می کنم آن را به آقای رئیس جمهور).

این بار مقاله و Bleachgate تولید کل آخر هفته خالص ریاست جمهوری nutso مانند لیدی مکبث اگر او تا به حال توییتر و شد رئیس جمهور و نه یک بانو و واقعی بودند. این یک آخر هفته از به tweeting و retweeting بسیاری از چیزهای دیوانه. رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک تئوری توطئه در مورد کوروناویروس مرگ بودن overcounted یک تصویری از Devin Nunes گفت: مایکل فلین بود قاب مجنون Candace اونز جیر و “عمیق جعلی” تصویری از بایدن, لیسیدن لب خود را.

پست پف قطعه ساخته شده متعدد مشکوک ادعا می کند از جمله این که رئیس جمهور “را پنج تا ده کار مربوط به تماس در روز است.”

روز یکشنبه چاپ بازوی ریاست جمهوری روپرت مرداک بسیار خود نیویورک پستدر پاسخ با کل پف قطعه گردد برای پاسخ به اتهامات ریاست جمهوری تنبلی است. تیتر بود سهوا خنده دار: “مقامات کاخ سفید می گویند تهمت کار خیلی سخت او اغلب نتواند ناهار.” این پست پف قطعه ساخته شده متعدد مشکوک ادعا می کند از جمله این که رئیس جمهور “را پنج تا ده کار مربوط به تماس در روز است.” و پس از آن نالان علامت مراتع در این باره گفت: “بزرگترین نگرانی من به عنوان رئیس ستاد این است که مطمئن شوید که او می شود برخی از زمان برای به دست آوردن یک نیش سریع به غذا خوردن.”

واقعا ؟ چرا که بزرگترین نگرانی بقیه جهان است که او را برای رفتن به قرار دادن هزاران نفر از شهروندان ما در گورهای خود را در موعد مقرر چرا که او بیش از حد متراکم و یا خود جذب و یا هر دو به این بدیهی است که چیز جدی جدی زمانی که او باید داشته باشد. این ایده که علامت مراتع نگران است در مورد تلویزیون-watcher-in-chief گرفتن وعده های غذایی خود را احساس می کند مانند راست طنز.

Coronavirus مرگ و میر در حال پیش افتادن تعدادی از سربازان آمریکایی در جنگ ویتنام اما رئيس جمهور صرف تعطیلات آخر هفته شکایت در مورد جوایز نوبل و خود خرده خشم. آمریکایی ها نیاز به یک رهبر برای رهبری آنها را از طریق این تاریکترین آمریکایی لحظات اما رئیس جمهور این است که بیشتر علاقه مند در تلاش برای کشف کردن راه برای بیان خشم و رشد نام تجاری خود را. شاید فقط شاید این یک اشتباه بود به یک فرد که تنها در مورد مراقبت از معروف بودن رئيس جمهور ؟ شاید دفعه بعد ما باید در انتخاب کسی که کامل نیست خشم-aholic.

گوش دادن به مولی جونگ سریع پادکست با ریک ویلسون جدید غیر طبیعی در اپل پادکست ها و Spotify در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>