آمریکا گرایان در اروپا تعطیلات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لندن — امریکا راست فعالان آنلاین در بر داشت یک زمین بازی در خارج از کشور.

پس از انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 جناح راست دیجیتال گروه ها و فعالان آنلاین است که کمک به او را انتخاب کرده اند صادر شده خود را در تفرقه راهکار به اروپا از طریق دیجیتال چت روم رمزگذاری برنامه های پیام رسانی و گاه به گاه سفر در سراسر اقیانوس اطلس.

هدف خود را: برای تست جاده تاکتیک برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در جهان است.

بیش از سه سال گذشته فعالان آمریکایی باید butted به اروپا آنلاین بحث جلوتر از عمده انتخابات با doctored عکس از سیاستمداران و التهابی آنلاین پست ها در اطراف داغ دکمه مسائل مانند مهاجرت و تغییر آب و هوا. آنها ایجاد کرده اید گمراه کننده حزبی وب سایت تظاهر به اخبار رسانه های honed رسانه های اجتماعی خود را چرخش تاکتیک و تشویق رای دهندگان محلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات غلط از جمله در مورد رمان coronavirus.

“این قطعی پارادوکس” گفت: klymenko مدیر تحقیقات در Graphika یک رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل شرکت است که آهنگ های این کمپین است. “ایالات متحده به مراتب راست ناسیونالیستی و نژادپرستانه جنبش در حال حاضر در تلاش برای رفتن به جهانی خود را.”

تلاش و تاثیر به حدی است که می توان آن را اندازه گیری — دارای همیشه همسان آن جاه طلبی.

با وجود ناگهانی در حجم آمریکا ساخته شده است اطلاعات غلط در اروپا و فعالان در تلاش تا حد زیادی موفق به نوسان افکار عمومی با توجه به کمپین آنلاین تحلیلگران و نفرت-سخنرانی کارشناسان و سیاستگذاران که به دنبال رشد آمریکا دیجیتال فعالان عامل در اتحادیه اروپا بیش از چهار سال گذشته.

اما به سختی نقطه. برای بیشتر قسمت ها این گروه تا به حال یکی دیگر از مخاطبان در نظر داشته باشید: آمریکایی ها در بازگشت به خانه.

در تقویت پوپولیستی اروپا نامزد و یا گرفتن یک خاص رسانه های اجتماعی هشتگ به روند پیش از انتخابات آمریکا فعالان به دنبال کول در اروپا بحث های سیاسی و اختلافات برای ایجاد تبلیغات آنلاین خود را افزایش, را در جهان برای رای دهندگان در ایالات متحده آمریکا

هنگامی که انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون در زمان به توییتر در پاییز گذشته به تگرگ جدید خود را Brexit مقابله با اتحادیه اروپا به عنوان مثال آمریکا کاربران توییتر با دستگیره مانند @2BeConservative و @TRUMPISNOW شروع به پاسخ این پیام با توجه به تجزیه و تحلیل توسط FirstDraftNew غیر انتفاعی متمرکز آنلاین مبارزه.

به زودی, هشتگهای #GetBrexitDone و #TakeBackControl شروع روند در ایالات متحده با وجود اکثر آمریکایی ها که تا حد زیادی بی تفاوت نسبت به Brexit. این ایده از یک قطبی بریتانیا — و یک رهبر مانند جانسون که به مناسبت افزایش یافت به قهرمان اراده مردم خدمت برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن “چوب آن را به نخبگان” روایت.

“وجود ندارد نگرانی های زیادی را در ایالات متحده به گروه های افراطی در مورد آنچه اتفاق می افتد در اروپا گفت:” چوپان Colliver که سران دیجیتال واحد پژوهشي در موسسه استراتژیک گفت و گو فکر مستقر در لندن است که تجزیه و تحلیل آنلاین افراطی سخنرانی کند. “آنها بیشتر متمرکز بر استفاده از اروپایی برای برگزاری انتخابات داخلی خود را در سطح سیاست و مبارزات سیاسی.”

این کمپین آنلاین در اروپا آغاز شد و به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به دفتر بیضی.

در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در ماه مه سال 2017, هکرها با امکان روابط دولت روسیه منتشر شد reams اعم از داخلی و اسناد از کمپین امانوئل پاکسازی که در حال حاضر رئیس جمهور فرانسه بود که در برابر لوپن رهبر راست ملی تجمع در فینال رواناب.

در ساعت فعالان آمریکایی در ابتدا موجب در توسط جک Posobiec یک روزنامه نگار در حال حاضر مشغول به کار برای راست خروجی اخبار یک آمریکا, اخبار, شبکه, شروع به جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی با نوشته های ترویج هک حمله با هشتگ #MacronLeaks.

در تابلوهای پیام آنلاین مانند Reddit و اختلاف که در میان راست گروه فعالان آمریکایی بازی-برنامه ریزی چگونه به اشباع شبکه در فرانسه با حساب های جعلی. آنها به سرعت ضرب تا ویروسی الگوهای رفتاری از پاکسازی به عنوان ماری آنتوانت خارج-از-لمسی, فرانسوی, ملکه و به اشتراک گذاشته و آنها را با فعالان محلی در امیدوار است که جبهه حامیان امر استفاده از آنها را در خود و حمله به رئیس جمهور فرانسه.

“ما باید بمباران, فرانسوی, رسانه های اجتماعی با نرم افزار-Le Pen تبلیغات به یاد فرانسوی است که در سمت خود را به” خواندن یک تماس به اسلحه در 4Chan یکی دیگر از پیام هیئت مدیره تنها چند هفته قبل از انتخابات — یک پست بود که پس از آن حذف شده است. “واقعا چکش در نقطه ای که او نمی دهد, f*ck در مورد مرد مشترک است.”

برای بیشتر قسمت ها تلاش های خود موفق به دریافت مقدار کشش میان فرانسه. بخشی از دلیل این بود مانع زبان به عنوان پست شد تا حد زیادی به زبان انگلیسی گفت: Tommaso Venturini, یک پژوهشگر در مرکز ملی تحقیقات علمی مرکز اینترنت و جامعه است.

زمانی که #MacronLeaks بود شروع به روند در فرانسه آن را در بخشی به دلیل آن بود که استفاده شده توسط مردم رد کردن ادعاهای ساخته شده توسط far-فعالان حقوق بشر.

این حادثه مشخص “یک نقطه عطف” برای ایالات متحده فعالان با توجه به Nimmo در Graphika.

در حالی که این گروه موفق به دریافت توجه زیادی در فرانسه خود را ضد پاکسازی برچسب به زودی روند بازگشت به خانه در آمریکا — با وجود آمریکا در توییتر کاربران علاقه مند در سیاست اروپا. اجازه داده است که این فعالان به تصویر بکشد به زودی به رئیس جمهور فرانسه به عنوان کسی که از فاسد نخبگان سیاسی و به لینک رسوایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن وعده به “تخلیه باتلاق.”

این حادثه ثابت کرد آنها می تواند ربودن اروپایی وقایع به نفع خود در داخل کشور و آن مجموعه صحنه را برای تلاش در سراسر این قاره است.

ایالات متحده فعالان ساخته شده خود را در بزرگترین ضربه زمانی که محلی راست گروه به طور فعال به دنبال همکاری و یا تقلید از تاکتیک های خود را — و یا زمانی که غیر منتظره داخلی اروپا رویداد به یک روایت آنها به دنبال ترویج.

جلوتر از ایتالیا ملی انتخابات در اوایل 2018 — که در آن پوپولیستی و راست رهبران عملکرد بهتری نسبت به بسیاری از کشور احزاب سنتی — محلی حاضر در عراق مورد بحث و بررسی اطلاعات غلط تاکتیک های آمریکایی گروه در رمزگذاری برنامه ها مثل Wechat و دیجیتال تابلوهای پیام با توجه به چکیده ای از این پیام های سیاسی و تجزیه و تحلیل از موسسه راهبردی گفت و گو است.

دستگیری لوکا Traini یک نامزد شکست خورده و ایتالیا به راست لیگ حزب بود که متهم به تیراندازی و زخمی شدن شش مهاجران آفریقایی نیز ارائه شده باز برای ایالات متحده قرار گرفتند. در حاشیه قطعات از اینترنت آنها ارتقا او به عنوان یک علت célèbre.

روزانه Stormer آمریکا نئو نازی ها خروجی رسانه ها مورد ستایش قرار داد Traini اقدامات به عنوان یک تقویت برای راست نامزدها در ایتالیا. در 4Chan ناشناس و کاربران به اشتراک گذاشته ویروسی الگوهای رفتاری به تصویر می کشد او را به عنوان یک شخصیت محبوب خشونت بازی های ویدئویی دوبله او را “خدا از racewar.”

با تنها چند هفته قبل از ایتالیایی ها رفت و به پای صندوق های رای, یک کمپین آنلاین ظاهر اصرار مردم برای قرار دادن پوستر تماس Traini یک “eroe” و یا قهرمان. تماس شبیه سازی ایالات متحده تاکتیک — که در حال حاضر تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در سراسر غرب اروپا — از های “آن را OK به سفید” آگهی در محیط های دانشگاهی.

“اگر شما ایتالیایی, لطفا کمک کنید با چاپ این تصویر و در هر کجا که شما می توانید” پس از خواندن در زبان انگلیسی هر چند معلوم بود که پشت این پیام. “اگر شما ایتالیایی, شما همچنین می توانید کمک با به اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی.”

در سوئد و ایالات متحده فعالان همچنین شروع به پریدن کرد در این کشور انتخابات ملی در اواخر سال 2018 در هنگام مهاجرت شد پلاریزه موضوع در میان هجوم خاورمیانه شد.

راست توطئه نظریه پرداز الکس جونز به عنوان به خوبی به عنوان دیگر ایالات متحده صاحب نظران و رسانه ها مانند Breitbart پخش گزارش نادرست در مورد ورود این مهاجران به کشور اسکاندیناوی. تابلوهای پیام غرق شد با پست در مورد اتهام تخریب سوئد جمعیت سفید.

چند alt-حق رهبران از جمله سفید supremacist ساموئل Jared Taylor حضور افراطی و کنفرانس ها در داخل و اطراف استکهلم با توجه به اطلاعات غلط کارشناسان که دنبال این مبارزات.

زمانی که سوئدی ها در نهایت رفت و به پای صندوق های رای ایالات متحده کنشگران دیجیتال — و همچنین فعالان از دیگر کشورهای اروپایی مانند لهستان — تقویت نادرست ادعاهای ساخته شده توسط محلی راست گروه که وجود داشته است گسترده تقلب در انتخابات با توجه به بررسی هیئت مدیره پیام مکالمات توسط سیاسی.

“تقلب گسترده!!” یک ناشناس ق کاربر گفت: در یک پیام زنجیره ای است که پس از حذف شده است. “چرا lamestream رسانه ها صحبت نمی کنم در این مورد؟”

اتهامات واهی تقلب نیز از طریق رسانه های اجتماعی شبکه های ربات که در آن آنها سپس با راست, رسانه ها در ایالات متحده و در سراسر غرب اروپا به ویژه در آلمان و با توجه به تجزیه و تحلیل از موسسه راهبردی گفت و گو است.

با وجود گسترش سریع “بی اساس صحبت از تقلب در انتخابات,” Mikael Tofvesson سوئدی مدنی که تیم وظیفه بود با مقابله با دخالت خارجی گفت: او “اعتماد به نفس است که انتخابات نبود با دخالت.”

در ایالات متحده در سوئد انتخابات به سختی ساخته شده امواج خارج از حاشیه گروه. اما جناح راست فعالان به این نتیجه رسیدند که تقلب در انتخابات می تواند به یک موضوع آنها می تواند شیر را به پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری با توجه به بررسی هیئت مدیره پیام آنلاین مکالمات بین این فعالان.

U. S فعالان ساخته تاخت و تاز با موضوعاتی مانند مهاجرت که در سمت راست در هر دو طرف اقیانوس اطلس به اشتراک گذاری مشترک. اما عدم درک در مورد اروپا پیچیده چشم انداز سیاسی مانع بسیاری از تلاش های خود را.

پیش از انتخابات پارلمان اروپا در ماه مه سال 2019 مثلا اروپایی فعالان خسته میشد و حتی قهر بیش از آمریکا گروه های مورد علاقه. تلاش همزمان با تلاش ناموفق توسط استیو Bannon سابق کاخ سفید استراتژیست برای متحد کردن منطقه ملی احزاب سیاسی زیر یک چتر.

تازه راست فعالان حال معامله شایعات اخبار, مقالات و عکس های ویروسی با فعالان آمریکایی در یک پیام هیئت مدیره به نام QEurope — کلاه-نکته به QAnon راست متحده تئوری توطئه ادعا تلاش های دولت در جهت تضعیف و مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

اما در هفته منتهی به مارس رای تنها تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان از پایدار از حاشیه گروه فعال بودند بر روی پلت فرم.

کاربران آنلاین بیدارم که کاربران آمریکایی ارسال شد بیش از حد مواد مورد ایالات متحده آمریکا و نه اروپا, سیاست. “هیچ جرم اما این است که یک سرور خاص برای اروپایی ها” یک ناشناس مدیر نظر.

در آلمان و ایالات متحده فعالان اقدام به افزایش حملات در علم پشت تغییر آب و هوا ساخته شده توسط far-جایگزین مناسب برای آلمان. اما تلاش های خود را بیش از حد قادر به از طریق شکستن.

برای اکثر رای دهندگان آلمانی به اشتراک گذاشته یک باور گسترده در اجماع علمی در پشت, تغییر آب و هوا با توجه به الکساندر Carius مدیر عامل Adelphi یک مخزن فکر می کنم در برلین که همکاری بررسی تغییرات آب و هوایی برنامه از اروپا احزاب جناح راست. که در سمت چپ کمی اگر هر اتاق برای جناح راست تئوری های توطئه در مورد گرم شدن کره زمین.

بار دیگر ایالات متحده در تلاش برای پیوند سیاست اروپا به جهان نظر این گروه بیش از آسیب خوب.

در ایرلند که در آن ایالات متحده فعالان موفقیت بیشتر مؤثر بر مکالمه ملی به دلیل زبان مشترک خود را تاکتیک جلب توجه ناخواسته از مقامات و شرکت های فن آوری که در نهایت بسته برخی از تلاش های خود را پایین.

در اجرا تا به ایرلند در همه پرسی سقط جنین در ماه مه سال 2018 چندین آمریکا گروه شروع به خرید Facebook تبلیغات سیاسی برای متقاعد کردن مردم برای رای دادن در برابر لغو ممنوعیت سقط جنین. دیگران فرستاده فعالان به خیابان ها و شهرهای دیگر به درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به می شود, حامیان ادعا ایرلندی رای بخشی از یک نبرد گسترده تر در مورد دسترسی به سقط جنین.

“لطفا به تماشای این مفصل تصویری به طور کامل درک آنچه در خطر است در تلاش برای قانونی کردن سقط جنین با لغو ایرلند 8 متمم” را بخوانید Facebook آگهی پرداخت برای EMC خط مقدم بارداری, مراکز نیویورک بر ضد سقط جنین ،

بیش از چند هفته گروه تبلیغات آنلاین — هدفمند در کسانی که زندگی در ایرلند به دست آورد صدها نفر از دوست, سهام و نظرات با توجه به شفاف رفراندوم ابتکار که تجزیه و تحلیل فعالیت های رسانه های اجتماعی در طول مبارزات انتخاباتی. آن را نمی ممکن است به تعیین چقدر پول این گروه ها صرف پرداخت-برای پیام با توجه به محدودیت های شرکت های فن آوری’ شفافیت ابزار.

“وجود ابعاد بین المللی به این جنبش های سیاسی گفت:” لیز Carolan که تاسیس رفراندوم شفاف و ابتکار است.

حجم ضد سقط جنین پیام های که از خارج از کشور — کانادا و بریتانیا جناح راست فعالان نیز فعال در بحث اجباری هر دو Facebook و گوگل به بان خارجی بازیگران از خرید پرداخت می شود-به صورت حزبی پیام های یک ماه پیش از رای دادن.

این اولین بار بود که هر دو غول تکنولوژی به حال محدود از جمله سیاسی آگهی خرید جهانی سیستم عامل است. پس از رفراندوم ایرلند — که در آن رای دهندگان در نهایت تصمیم به قانونی کردن سقط جنین — ممنوعیت تبلیغات سیاسی تبدیل شد و شرکت های’ عمل استاندارد در سطح جهان است.

برای همه آنها اروپایی گشت و گذار آمریکایی دیجیتال بازیگران هرگز واقعا در زمان خود چشم خود را به اهداف داخلی.

وجود دارد هیچ “معنی رها کردن اطلاعات غلط در بین سال 2016 و 2018” با توجه به لورا peter bradley یک دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه نیویورک است که ردیابی سیاسی, پیام, به خصوص در Facebook در اشاره به آمریکا انتخابات میان دوره ای.

هنوز هم آنلاین راهکار راست گروه های honed در طول ماجراهای خود را در اروپا است که در حال حاضر هدفمند در اجرا تا انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در ماه نوامبر خود را بزرگ بعدی دادگاه.

این استراتژی شامل تکیه بر فعال دیجیتال فعالان در 4Chan اختلاف و دیگر تابلوهای پیام آنلاین به گسترش ویروسی memes, doctored تصاویر و ویدئوها برخی از آنها با هدف قرار دادن مشخصات بالا سیاستمداران دموکرات مانند نانسی پلوسی و اسکندریه Ocasio-کورتز.

اخیر جهانی بهداشت بحران پرسیده است: از جمله فعالیت آنلاین اغلب ریختن به دنیای واقعی به مردم بسیج دیجیتالی به سازماندهی تظاهرات در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه پایتخت در برابر COVID-19 مستندات. راست گروه باید به دنبال لینک جهانی بحران بهداشت عمومی به مدت طولانی bugbears مانند مهاجران مسلمانان و دیگر گروه های اقلیت.

هر دو ایالات متحده و اروپا فعالان به اشتراک گذاشته اند مشابه پیام آنلاین, اغلب برای حمله به دولت و دیگران دیده می شود به عنوان “نخبگان” اگر هر دو طرف باید به عقب کشیده از هماهنگی گسترده با توجه به بررسی هزاران نفر از پیام های رسانه های اجتماعی توسط سیاسی.

انبوهی از کاربران توییتر — اغلب شبیه هماهنگ با شبکه های ربات — نیز به انتظارنشسته بودند تا به سرعت پرش در آخرین سیاسی هشتگهای به انحراف بحث به سمت جناح راست نمایش.

کمی وجود دارد ایستاده در راه خود را.

Facebook گوگل و توییتر گرفته گام به سرکوب بدترین مجرمین پخش آنلاین اطلاعات غلط از جمله محدود کردن و یا ممنوعیت سازمانها از خرید دیجیتال تبلیغات سیاسی.

اما در میان این جریان سیاسی بن بست در کنگره ایالات متحده شده اند قادر به توافق بر سر قانون جدید برای خنثی کردن تهاجمی ترین دیجیتال کلاهبرداری.

کارشناسان هشدار می دهند آنلاین سیاسی بازی موش و گربه — که هدف این است که به نوسان می شود رای دهندگان با یک مجموعه از حزبی پیام — در حال حاضر در جای دیگر منتقل.

به طور فزاینده سیاسی اپراتورها — در سمت راست و چپ در حال حرکت به دور از پرداخت برای رسانه های اجتماعی تبلیغات و نسبت به اصطلاح محتوای آلی و یا به طور منظم رسانه های اجتماعی پست های منتشر شده در خصوصی Facebook گروه خود را برای رسیدن به مخاطبان هدف.

برای انجام این کار آنها با تکیه بر ارتش از کنشگران دیجیتال مانند کسانی که دندان های خود را در اروپا است.

“ما در حال شروع به دیدن بیشتر هماهنگ تهدیدات منتشر شده بیش از سیستم عامل های دیجیتال توسط این گروه گفت:” Dipayan Ghosh یک Pozen همکار در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه Shorenstein Center سابق و مشاور سیاست در Facebook.

“این انتخابات است و هدف بزرگ” او افزود: در اشاره به آینده رای گیری در آمریکا “مردم را به حال چهار سال برای تعیین حق بردار از حمله.”

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>