آمریکا NHLers در کانادا تیم در نظر گرفتن صبر و انتظار رویکرد به عبور از مرز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Maple Leafs defenceman جاستین Holl آماده رفتن است. او فقط در انتظار چراغ سبز.

Holl صرف بسیاری از COVID-19 همه گیر است که تعطیل NHL و خیلی از امریکای شمالی در صفحه اصلی در مینه سوتا پس از این فصل بود متوقف شد مارس 12.

28 ساله روز سه شنبه گفت او را تشویق اخبار که در برخی از ورزش های دیگر شروع به برنامه ریزی برای از سرگیری فعالیت های که در لیگ می تواند باز تیم تسهیلات به گروه های کوچک از بازیکنان در اواخر این ماه.

اما به عنوان یک آمریکایی متولد NHLer, Holl می داند که او می تواند چهره اضافی مانع از برگشت به تورنتو.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: بیش از آخر هفته که افراد غیر مقیم می “در یک حداقل سخت” باید به دنبال پروتکل قرنطینه اگر آنها وارد در کانادا در حالی که مرز باقی می ماند بسته به علت این رمان شیوع کروناویروس.

برای برگها که امثال Holl, همراه با ستاره مرکز Auston متیوز و شماره 1 دروازه بان Frederik اندرسن که هر دو در آریزونا جدا برای دو هفته قبل از اینکه مجاز به شروع فعالیت با هم تیمی.

سازمان دیده بان | Goalies فاش کردن آنچه باعث می شود Ovechkin شات بسیار دشوار برای جلوگیری از:

در حالی که بازیکنان در گیر خود جداسازی آنها لازم نیست به نگرانی در مورد تلاش برای جلوگیری از الکساندر Ovechkin را “knuckleball” نوع شات. 1:03

Holl است “آزمایشی طرح” اگر NHL می شود رفتن جلوتر از دولت و مقامات بهداشتی, اما او نمی خواهید را به هر گونه پیش از موعد حرکت می کند.

“اجماع عمومی در میان بازیکنان آمریکایی [در کانادا تیم] این است که ما صبر کنید تا ما یک طرح توجیهی بتن قبل از ما رفتن به عقب” Holl گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “از آنجا که شما هرگز نمی دانید اگر شما رفتن به عقب وجود دارد و سپس شما در حال نشستن در اطراف برای یک ماه دیگر یا دو.

“هنگامی که ما یک برنامه که در مینه سوتا من هاپ در ماشین است که بعد اساسا و فقط درایو به عقب و سپس شروع به این روند و امیدوارم من خوب به آن بروید.”

تعدادی از بازیکنان اروپایی در کانادا باشگاه بازگشت به کشورهای خود در این هفته پس از NHL خود را به حالت تعلیق برنامه. مقدار زیادی از آمریکایی ها همین جمله متی Tkachuk از شعله کلگری و برادر کوچکتر بردی که نقش سناتورهای اتاوا.

Premiers صحبت کردن غلاف

آلبرتا برتر جیسون کنی گفت: در ماه گذشته او در حال گفتگو با NHL کمیسر گری Bettman در مورد ادمونتون بودن به اصطلاح “هاکی غلاف” است که می تواند میزبان بازی های بدون طرفداران در طول ماه های تابستان در حالی که Ontario همتای داگ فورد گفت: Maple Leaf Sports & Entertainment بهداری استان در مورد تورنتو خدمت در ظرفیت مشابه است.

“آنها در حال آمدن است تا با یک برنامه بازی [این] NHL به عنوان یک کل” فورد گفت. “آنها واقعا آشکار هر چیز دیگری به عنوان رتبهدهی نشده است, اما ما تا به حال یک گفتگو.”

تهاجمی ترین سناریو را بازیکنان بازگشت به خانه خود را در میدان به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 15 دنبال یک اردوگاه آموزشی و ممکن است در نمایشگاه بازی در ماه ژوئن. در زیر جدول زمانی که فصل به طور منظم خواهد رزومه در ماه جولای با جام استنلی نهایی به احتمال زیاد کشش به سپتامبر.

لیگ و بازیکنان NHL’ انجمن را تشکیل مفصل بازگشت به بازی بازی های کمیته — که شامل برگها کاپیتان جان توارث — برای تعیین یک مسیر رو به جلو است.

Holl که شد وقت NHLer در 2019-20 در ششمین حرفه ای نجومی گفت: او شده است نگه داشتن چشم و نزدیک در مجموعه مقالات.

“من شده است با توجه به [nhl on nbc] می نامد و من در تماس با برخی از بچه ها در بازگشت به بازی بازی های کمیته,” او گفت:. “فقط تلاش برای بدست آوردن یک ایده بهتر از که در آن ما در حال رهبری اما به نظر می رسد مانند دیگر ورزش ها شروع به باز کردن و تعیین تاریخ برای بازگشت, بنابراین من امیدوارم که بدان معنی است که ما نمی تواند به مراتب پشت سر.

“من خوشبین هستم. من آماده برای رفتن در یک لحظه متوجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>