آمریکایی مسافر Coronavirus تشخیص را بالا می برد جدید ترس

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مقامات در حال تلاش برای پیگیری کردن مسافران که در تماس با یک زن آمریکایی که تست مثبت برای coronavirus پس از خروج از کشتی کروز که ظاهرا عاری از اشکال.

کابوس سناریو مربوط به MS Westerdam که لنگر انداخت در کامبوج در آمد که در آمریکا تخلیه آمریکایی ها از دیگر بوش کروز الماس شاهزاده خانم. بیش از 300 مسافر از جمله 44 آمریکایی ها آلوده بودند که سفر.

MS Westerdam بود سرگردان در دریا به مدت دو هفته پس از تایلند و ژاپن و تایوان و فیلیپین و گوام حاضر به اجازه دهید آن حوض به دلیل آن ساخته شده بود توقف در هنگ کنگ است.

آن را در نهایت اجازه به حوض در کامبوج آغاز شد و توشه مسافران در روز جمعه. یک زن 83 ساله آمریکایی که خاموش کردم با هواپیما به مالزی با 145 دیگر مسافران کروز.

او بعد از آن احساس بد در کوالالامپور فرودگاه و به دنبال کمک پزشکی. هلند امریکا کروز شرکت تایید یکشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, جدید کروناویروس نشات گرفته از ووهان چین نامگذاری شده است.

در حال حاضر مقامات بهداشت باید پیگیری کردن مسافران دیگر که باید از آنجا پراکنده به مطمئن شوید که آنها دریافت غربالگری برای بیماری مسری.

“ما در هماهنگی نزدیک با برخی از کارشناسان از سراسر جهان,” دکتر گرانت Tarling, افسر ارشد پزشکی برای Holland America Line در بیانیه ای گفت:.

“این کارشناسان در حال کار با مناسب ملی, مقامات بهداشت و درمان به منظور بررسی و پیگیری با افرادی که ممکن است در تماس با مهمان.”

هلند و امریکا گفت: این نمایش 1,445 مسافران در هیئت مدیره Feb. 10 و پیدا نکردم هر دماهای بالا. “در طول سفر وجود دارد هیچ نشانه ای از COVID-19 در کشتی” آن را گفت.

اما خط کروز گفت: آن را تا به حال تست شده فقط 20 نفر به ویروس—همه از آنها بازدید در کشتی کلینیک پزشکی—و همه منفی بودند. اما 83 ساله آمریکایی هرگز در بازدید از این درمانگاه بود و هرگز مورد آزمایش قرار.

اگر او بیمار بود در حالی که در هیئت مدیره Westerdam و توسعه نیست علائم تا بعد آن را بالا می برد این سوال که آیا دیگر مسافران کروز که رفته اند به مقصد نهایی می تواند سقوط به همان رده.

تشخیص بر عدم قطعیت در ادامه در مورد اینکه آیا و تا چه حد متوسط بیمار می تواند گسترش coronavirus قبل از آنها علائم نشان می دهد.

به عنوان Westerdam وضعیت آشکار ایالات متحده تخلیه آمریکایی ها شده اند که قرنطینه در یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن 335 نفر مبتلا به کوروناویروس.

حداقل برخی از آنها نیاز به قرنطینه می شود و برای دو هفته دیگر زمانی که آنها می رسند در ایالات متحده Matthew Smith است که chronicling در هیئت مدیره قرنطینه در توییتر گفت که او و همسرش تصمیم به ماندن در پشت.

COVID-19 تن کشته 1,665 مردم در چین 142 از آنها در روز یکشنبه دولت اعلام کرد. اما تعداد موارد جدید کاهش یافته و برای سومین روز مقامات چینی شد و سریع به اشاره است.

“عوارض بیماری پیشگیری و کنترل در نقاط مختلف کشور در حال حاضر می توان گفت:” Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت با توجه به Agence France Presse.

اما رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که آن را “غیر ممکن است برای پیش بینی که جهت این بیماری همه گیر خواهد شد.”

که غیر قابل پیش بینی می تواند دیده می شود در تایوان که در آن مقامات نشان داد اولین کسی که به مرگ از coronavirus راننده تاکسی بود که بیمار پس از چیدن تا مسافر از چین, هنگ کنگ و ماکائو است. یکی از اعضای خانواده نیز آزمایش مثبت است. مقامات در حال حاضر وجود دارد در تلاش برای کشف کردن که در انسان کابین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>