آمریکایی را در زمان یک پلیس ، در حال حاضر آنها در حال مبارزه برای ایشان.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رم—دقیقا هفت ماه به بعد پس از آمریکایی ها فینیگان سالمند و گابریل ناتاله رو در یک معامله مواد مخدر است که رفت و به طرز وحشیانه ای اشتباه آنها آورده بودند به روم بسته بندی شده دادگاه چند پا دور از بیوه مرد آنها متهم به قتل.

این یک حماسه آغاز شده است که در یک شب گرم ماه جولای گذشته زمانی که سالمند و ناتاله که پدر ایتالیایی است, خرید آسپرین به جای کوکائین و خواستار پول خود را به عقب از یک interloper که با راه اندازی کرد. عصبانی و آنها را به سرقت برده interloper کوله پشتی و یک معامله برای پول خود را دریافت کنید—و واقعی کوکائین در بازگشت. اما معاون برید ماریو Cerciello Rega از ایتالیا شبه نظامی Carabinieri زور و شریک زندگی خود را Andrea Varriale ملاقات آنها را در لباس شخصی به جای.

آنچه اتفاق افتاده این است که موضوع مرگ و زندگی و درک به نظر می رسد. هیچ کس مخالف است که مبارزه بین پلیس و جوان آمریکایی در گرفت و Rega خون به مرگ از 11 زخم از سالمند 7-اینچ نظامی به سبک چاقو. اما حوادث منجر به حادثه و شرایط اطراف آن کاملا موضوع دیگری.

سالمند و ناتاله که در حال تلاش با هم اما با جدا کردن دفاع تیم می گویند که آنها فکر می کردند که در حال شروع به پریدن کرد “مافیا نوع” با توجه به سالمند وکیل رناتو Borzone. نوجوانان می گویند که پلیس نیست به آنها بگویید که آنها نشان داد هیچ مدالها و اساسا آنها را مورد حمله قرار.

Varriale می گوید: بچه شروع به پریدن کرد و آنها را “به سرعت و به شدت” و سالمند به سرعت چاقو شریک زندگی خود را.

تنها پس از 32 ثانیه, مبارزه به پایان رسید و آمریکایی ها زد و برگشت به اتاق هتل خود را به پنهان کردن چاقو.

این حقیقت به وضوح دروغ جایی در بین این دو سناریو اما ممکن ایتالیایی اولین پاسخ دهندگان که حداقل تا حدی مسئول Rega مرگ است. تنها پس از 32 ثانیه, مبارزه به پایان رسید و آمریکایی ها زد و برگشت به اتاق هتل خود را به پنهان کردن چاقو است که پلیس در یک سقف کاشی و Varriele به نام توزیع کننده. اما از آن زمان کامل 15 دقیقه برای یک آمبولانس برای پاسخ به این صحنه و Rega خون به مرگ از زخم با توجه به یک فیلم مستند توسط منطقه خلیج ABC7 به نام “32 Seconds.” هیچ زخم باعث مرگ او.

این مستند همچنین نشان می دهد که پلیس داده شد فیلم از یک دوربین مدار بسته در یک بانک با یک شوت مستقیم به صحنه اما تصمیم گرفت تا آن را در گزارش پلیس. این گزارش که روزانه جانور به دست آمده می گوید: فیلم “غیر قابل استفاده.”

Rega زخم ها همه در خود طرف و برگشت که بزرگان وکلا می گویند سازگار با داستان که بزرگتر مرد شروع به پریدن کرد و او بود که مبارزه با به عقب. Rega وزن کامل 100 پوند بیشتر از سالمند و دفاع استدلال می کند که تا به حال مشتری خود را با حمله به پلیس وجود دارد خواهد بود زخم بر روی سینه اش. وجود ندارد با توجه به کالبد شکافی.

چهار افسر پلیس درگیر در تحقیقات اولیه به مرگ یکی از خود را در حال حاضر در مرخصی اداری: یکی برای blindfolding Natale قبل از بازجویی اولیه یکی برای فیلمبرداری آن و نشت آن به مطبوعات یکی برای دروغ گفتن که Varriale به او سلاح خود را در بیمارستان زمانی که نه Varriale و نه Rega تا به حال سلاح و یا مدالها یا حتی دستبند روی آنها و Varriale خود را.

چهار افسر پلیس درگیر در تحقیقات اولیه به مرگ یکی از خود را در حال حاضر در مرخصی اداری.

آزمایشی است که انتظار می رود برای بسیاری از ماه, لگد کردن با یک دیوار از دوربین های تلویزیونی و خبرنگاران در دادگاه. هر دو پسر به حال کوتاه نظامی به سبک موهایشان پس از هفت ماه در زندان است. سالمند به تن جامه فلانل یا پشمی شطرنجی پیراهن که ایتالیایی ها به سرعت اشاره شد بیش از حد بازی گاه به گاه برای دادگاه. Natale عینک یک پیراهن سفید زیر یک ژاکت.

زن قاضی شنیده می شود بیش از 100 حقوقی استدلال در روز محاکمه و حکومت بر درخواست از تعدادی از مدنی احزاب مجاز تحت ایتالیا اغلب پیچیده سیستم قضایی. در میان آنها او اجازه interloper که کیف به سرقت رفته بود برای شرکت در آزمون.

او همچنین قبول درخواست افسر بیوه, رزا ماریا Rega که با صدور بیانیه ای به مطبوعات در آستانه محاکمه خواستار عدالت برای “وحشیانه ترور” از شوهر جدید که تا به حال فقط به وظیفه پس از ماه عسل خود را. در حال حاضر او قادر خواهد بود خود را از تیم حقوقی در محل برای دفاع از مرده او را افتخار باید دفاع سرزنش او را برای مرگ خود را.

و قاضی نیز خواست یک کپی از یک نظارت تصویری از یک زندان بازدید بين بزرگان و پدر و مادر خود و یک وکیل آمریکایی بود که ترجمه نادرست و به مطبوعات درز. در به بیرون درز ترجمه سالمند است گفت: باید اذعان کرد او می دانست که Rega شد یک پلیس. در نسخه واقعی ترجمه به درستی به او گفت: هیچ چیز مانند.

سالمند را وکیل آمریکایی کریگ پیترز با صدور بیانیه ای به The Daily Beast پس از محاکمه به پایان رسید. “ما سپاسگزار است که این روند در نهایت حرکت رو به جلو است و ما امیدواریم که این دادگاه می تواند به ماندن متمرکز در واقعیت چه اتفاقی افتاده است که شب,” او نوشت. “ما مشتاقانه منتظر به حقیقت بیرون می آید و به فین آمدن به خانه.”

دادگاه از سر گرفته خواهد مارس 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>