آمریکایی ها فکر می کنم امریکا در شکل بد است

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نزدیک به هفت-در-10 رای دهندگان می گویند همه چیز در آمریکا بسیار جدی در مسیر اشتباه, با توجه به جدید سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی.

تنها 31 درصد از رای دهندگان می گویند این کشور در مسیر درست رهبری, پایین ترین علامت ثبت شده در سیاسی/صبح مشورت و رای گیری پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در اوایل سال 2017. شصت و نه درصد از افراد مورد بررسی از 29 مه-ژوئن 1 می گویند این کشور در مسیر اشتباه است.

این نظرسنجی انجام شد 29 مه-ژوئن 1, در میان تاریخی اختلال در زندگی آمریکایی: ادامه coronavirus همه گیر فلج کننده از اقتصاد آمریکا و گسترده در اعتراض به خشونت پلیس و رفتار نابرابر از اقلیت نژادی. کسانی که در تظاهرات خشونت تبدیل شد و مخرب در برخی از شهرستانها در حالی که نظرسنجی بود در این زمینه است.

با تهمت رو به یک چالش انتخاب مجدد کمپین در پنج ماه جمهوریخواه رای دهندگان به مراتب بیشتر احتمال دارد به می گویند این کشور به رهبری در مسیر درست. نزدیک به دو سوم و 65 درصد می گویند که این کشور در حال رفتن در مسیر درست در مقابل 9 درصد از دموکرات ها و 23 درصد از مستقل.

در حالی که 31 درصد “مسیر درست” کشف یک مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر پایین آن نشان دهنده تنها کاهش اندکی از هفته گذشته هنگامی که 34 درصد گفت: این کشور به رهبری در مسیر درست. اما تغییر قابل توجهی بیشتر از coronavirus بحران آغاز شد: سه ماه پیش در یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی انجام شده در اواخر فوریه و اوایل مارس 43 درصد گفت: این کشور به رهبری در مسیر درست.

“به عنوان 2020 سرفصل همچنان تحت سلطه بحران کمترین رای دهندگان ما به دنبال در نزدیک به چهار سال بر این باورند که کشور در حال رفتن در مسیر درست” گفت: Tyler سینکلر معاون رئیس جمهور در صبح مشورت کنید.

جدید سیاسی/صبح مشورت بررسی است نه تنها برای نشان دادن کاهش views کشور جهت. یک Monmouth University نظرسنجی از روز شنبه نیز به نمایندگی از کم آب شده را علامت رفتن به 2013, در, درصد, که گفت که ایالات متحده به رهبری بود در مسیر درست است.

هر چند یک کاهش در تعداد آمریکایی مشاهده کشور به رهبری در مسیر درست خواهد بود در مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین دیگر وقت رئیس جمهور را برنده انتخاب مجدد حتی با اکثریت قابل توجهی گفت: این کشور در مسیر اشتباه است. یک تحلیل واشنگتن پست در سال 2016 نشان داد که باراک اوباما و بیل کلینتون برنده انتخاب مجدد با وجود بالا “مسیر اشتباه” اعداد در پای صندوقهای رای است.

رئیس جمهور تصویب امتیاز در نظر گرفته شده است دقیق تر پیش بینی های سیاسی و اقبال, اما که همچنین به نظر می رسد تلخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن: در جدید سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی 41 درصد از رای دهندگان تایید از کار ناروا انجام شده است و 55 درصد رد. که از نظر آماری بدون تغییر از هفته گذشته که 40 درصد تایید شده — هر چند از آن است که کمی پایین تر از مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی در اوایل این سال و قبل از رای دهندگان از ديدگاه خود پاسخ به شیوع کروناویروس منفی شد.

سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی نظر سنجی 1,981 رای دهندگان ثبت شده و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2 درصد است.

صبح مشورت جهانی داده های اطلاعاتی شرکت ارائه بینش در مورد آنچه مردم فکر می کنم در زمان واقعی با نقشه برداری ده ها هزار نفر در سراسر جهان هر روز.

جزئیات بیشتر در این نظرسنجی و آن روش را می توان در این دو اسناد: Toplines | Crosstabs

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>