آمریکایی ها اتصال به انصراف از فرهنگ’ — نمی آنچه آنها را

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یکی از معدود چیزهایی است که باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موافق در انصراف از فرهنگ است.

در سال گذشته به عنوان بسیاری از چهره های عمومی تبدیل شده اند به اهداف کمپین های آنلاین توسط رسانه های اجتماعی swarms سابق و رئیس جمهور فعلی اند و در برابر عمل است. “که فعالیت” اوباما گفت که در ماه نوامبر گذشته. “که آوردن تغییر. اگر همه شما در حال انجام است, ریخته گری, سنگ, شما احتمالا نمی خواهید که برای دریافت کنون. که آسان به انجام است.”

در چهارم جولای سخنرانی در کوه راشمور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما می خواهیم آزاد و باز بحث نه گفتار و کدهای انصراف از فرهنگ است. ما را در آغوش تحمل نه تعصب.” صحبت از چپ او اضافه کرد که “یکی از سلاح سیاسی است ‘انصراف از فرهنگ’ — رانندگی مردم از شغل خود بشود مخالفان و خواستار تسلیم از هر کسی که مخالف است. این تعریف بسیار از توتالیتاریسم و آن را به طور کامل بیگانه به فرهنگ ما و ارزش های ما و آن مطلقا هیچ جایی در ایالات متحده آمریکا است.” (یک مفسر به سرعت اشاره کرد که برنده شده است یکی از مشتاق ترین پزشکان از انصراف از فرهنگ است.)

ما کنجکاو چقدر این بحث بیش از انصراف از فرهنگ است که به سرعت بدل از توییتر وسواس برای نخبگان و روزنامه نگاران به یک کمپین فریاد حمایت طلبی برای مغلوب ساختن پیشی جستن — دارای نفوذ آگاهی عمومی است. ما از رای گیری شریک صبح مشورت به زمینه برخی از سوالات ما هفتگی بررسی و تعجب آور پیدا کردن شماره از آمریکایی ها که در حال حاضر با موافقت اوباما و تهمت و می خواهید برای انصراف از انصراف از فرهنگ — و یا حداقل آن بدترین جنبه های.

وجود دارد مهم اختلاف نظر در مورد آنچه انصراف از فرهنگ است و یا حتی این که آیا آن وجود دارد. سیاسی بررسی با استفاده از یک خنثی تعریف انصراف از فرهنگ اقتباس از ورود خود را در dictionary.com: “عمل خروج پشتیبانی از (و یا لغو) چهره های عمومی و شرکت ها پس از آنها انجام داده اند و یا گفت: چیزی در نظر گرفته اعتراض یا توهین آمیز است.”

انصراف از فرهنگ است که به طور کلی مورد بحث به عنوان انجام شده بر روی رسانه های اجتماعی در قالب گروه بشود. کثرت (46%) از آمریکایی ها بر این باورند که لغو فرهنگ “رفته بیش از حد است.” حدود یک چهارم از آمریکایی ها — بسیاری از آنها شاید خوش آفلاین — گفت: آنها نمی دانند و یا تا به حال هیچ نظر در این موضوع. زمانی که آنها در حال حذف از نتایج روشن اکثریت در سراسر تقریبا هر جمعیتی دسته — می گوید که انصراف از فرهنگ رفته بیش از حد است.

بیست و هفت درصد از رای دهندگان گفت: انصراف از فرهنگ تا به حال تا حدودی مثبت و یا تاثیر بسیار مثبت در جامعه است اما تقریبا نیمی (49 درصد) گفته اند که تا حدودی منفی و یا تاثیر بسیار منفی.

در حالی که حاضر بشود ممکن است به نظر می رسد مثل یک دغدغه عمومی اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان در توییتر تنها 40 درصد از رای دهندگان می گویند که شرکت در انصراف از فرهنگ و تنها در 10 می گویند آنها شرکت “اغلب.” به نظر می رسد بیشتر از یک لیبرال پیگیری: نیمی از دموکرات ها به اشتراک گذاشته اند خود را دوست نداشتن از شکل عمومی در رسانه های اجتماعی پس از آنها چیزی اعتراض در حالی که تنها یک سوم از جمهوری خواهان می گویند آنها.

سن یکی از قابل اعتماد ترین پیش بینی از یک نمایش. اعضای نسل Z ترین دلسوز به مجازات افراد و یا موسسات بیش تهاجمی انداز از نزدیک دنبال Millenials در حالی که GenXers و متولدین قوی ترین نفرت و بیزاری نسبت به آن. انصراف از فرهنگ رانده است جوانتر رای دهندگان. اکثریت (55%) از رای دهندگان 18-34 می گویند که آنها گرفته اند در انصراف از فرهنگ در حالی که تنها حدود یک سوم (32 درصد) از رای دهندگان بیش از 65 می گویند که آنها باید پیوست اجتماعی و رسانه های توده ای ، فاصله سنی ممکن است تا حدی توضیح دهد که چرا ارنست اونز یک هزاره روزنامه نگار در پاسخ به اوباما انتقاد با نیویورک تایمز op-ed که به مبلغ یک ستون با طول تلافی از “OK, boomer.”

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که در بزرگ است و بخشنده تر از گلادیاتورها در رسانه های اجتماعی. وقتی پرسیده شد که مورد بحث و یا توهین آمیز و اظهارات چهره های عمومی دیگر پیش نظر ساخته شد کمتر احتمال دارد آن اهمیت. پنجاه و چهار درصد گفت که یک مشکل در بیانیه ای ساخته شده از یک سال پیش بود که به احتمال زیاد “به طور کامل” یا “تا حدودی” تغییر نظر خود را از فرد در مقابل 29 درصد است که گفت: “تغییر کمی” یا “تغییر نمی کند در تمام.”

برای اظهارات به عنوان دور برگشت به عنوان 15 سال پیش نتایج تقریبا معکوس: 26% گفت: وجود خواهد داشت یک تغییر مقابل 53 درصد است که گفته می شود وجود دارد کمی و یا بدون تغییر.

بحث بر انصراف از فرهنگ به تازگی تلاقی با بحث در مورد مسابقه و تنوع که در حال وقوع در داخل بسیاری از موسسات آمریکایی از جمله عمده اتاق های خبر.

ماه گذشته نیویورک تایمز تحت فشار قرار دادند جیمز بنت سرمقاله خود صفحه ویرایشگر پس از اعتراض در میان کارکنان بیش از یک op-ed کاغذ تهدیدی از سوی دیگر ، ایسنا-ارک.) خواستار استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب خشونت آمیز تظاهرات. یکی از بنت راست متمایل (اما ضد مغلوب ساختن پیشی جستن) نویسندگان باری وایس چپ این ماه پس از آنچه او در توصیف آتشین استعفا نامه به عنوان “هجوم به Wrongthink” که “را ساخته اند من این موضوع ثابت قلدری توسط همکاران که مخالف با نظرات من.” او تقبیح چه زمان مجاز است توییتر به “شدن نهایی آن editor.”

هفته گذشته از سمت راست متمایل (اما ضد مغلوب ساختن پیشی جستن) روزنامه نگار اندرو سالیوان راه از هم جدا Vox رسانه مجله نیویورک پس از سال ها از اصطکاک بین او و انتشار کوچکتر و بیشتر به سمت چپ متمایل کارکنان. “یک توده مهم از کارکنان و مدیریت در مجله نیویورک و Vox Media دیگر نمی خواهید به معاشرت با من,” او نوشت.

این بنت استعفای یک کاتالیزور برای یک گروه از دانشگاهیان و روزنامه نگاران و هنرمندان به امضای یک نامه سرگشاده منتشر شده در مجله هارپر را که محکوم شد “censoriousness” مشخص شده توسط “یک عدم تحمل مخالف انداز رواج عمومی بشود و طرد و تمایل به حل پیچیده سیاست در یک خیره کننده اخلاقی یقین است.” (افشای کامل: من دختر اولیویا کتاب از New York Magazine, امضا نامه.)

به طور طبیعی وجود دارد یک نامه در پاسخ به نامه سرگشاده.

جای تعجب نیست, سیاسی, نظرسنجی نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها نیست با توجه به بسیاری از این مجادلات. ما در مورد خواسته ویس استعفا و هارپر نامه. چهل و هفت درصد از کسانی که نظر سنجی نمی دانم و یا تا به حال هیچ نظر وایس جنجال و 42 درصد نمی دانم و یا تا به حال هیچ نظر از آنچه در جهان منزوی از Acela راهرو رسانه ها تبدیل شده است شناخته شده به عنوان نامه.

اما در هر دو این موارد برای آن دسته از آمریکایی ها که ارائه نظر ضد انصراف از فرهنگ رزمندگان بود که نظر اکثریت: 56% تصویب نامه و 70 درصد تایید شده از وایس تصمیم به ترک “به دلیل درک آزار و اذیت و درک او از خودسانسوری در نیویورک تایمز با توجه به توییتر.”

شده اند وجود دارد برخی از نشانه هایی از یک حرکت اصلاحی از جمله در زمان. به تازگی استیون پینکر (نویسنده کانادایی به زبان شناس دانشگاه هاروارد شد و هدف از مبارزات انتخاباتی او را حذف به عنوان برجسته شخص از زبانی جامعه آمریکا است. پس از نگاه به این انتقاد که درگیر ادعاهای نژادی کوردلی و پیدا کردن آنها را فاقد شایستگی این بار مایکل پاول گزارش جنجال نه با خونریزی bothsidesism اما نه به عنوان رد کردن از meritless اتهامات علیه پینکر (نویسنده کانادایی).

وجود دارد و به اعتراض گسترده در طول درمان دیوید شور, یک جوان تحلیلگر داده در مترقی گروه Civis تجزیه و تحلیل ترافیک که ظاهرا اخراج برای به tweeting یک مطالعه علمی در مورد چگونه خشونت آمیز و غیر خشونت آمیز تظاهرات به شکل افکار عمومی در دهه شصت.

انصراف از فرهنگ کشف و ضبط شده است توجه بسیاری از روزنامه نگاران و اشتراک گذاری نتایج با دو نویسنده که برجسته در اخیر بحث اما در طرف مقابل آن است. مت Taibbi یک دیرین Rolling Stone نویسنده است که همچنین دارای یک پلت فرم مستقل در Substack گفت: او تعجب نیست که این نظرسنجی نشان می دهد وجود یک واکنش در برابر انصراف از فرهنگ است. نگرانی خود را به عنوان یک نویسنده که اغلب دیگران لیبرال عقل متعارف — او بسیار شک و تردید از روسیه-مغلوب ساختن پیشی جستن اتصال — این است که موسسات باید یک فکری محیط زیست با به اندازه کافی گسترده طیف views گاهی اوقات اجازه می دهد برای بد حتی وحشتناک داشتند.

“یکی از دلایل من گرفت تا موضوع” او در مصاحبه ای گفت: “این است که من یک مقدار زیادی از بحث و گفتگو با افرادی که کار در رسانه ها که در چند ماه گذشته گفت: آنها می ترسند به زمین یک نوع خاصی از داستان به دلیل آنها نمی خواهند آن را به اطراف که آنها علاقه مند در یک موضوع خاص چرا که آنها ممکن است در نهایت در رادار از مردم در اتحادیه و یا کسانی که بسیار به لحاظ سیاسی درگیر در newsroom.”

او به عنوان مثال از یکی از همکاران که می خواستم برای انجام یک داستان در مورد یک داروخانه در یک شهر کوچک است که آسیب دیده بود در طول تظاهرات در پی کشته شدن جورج فلوید و منجر به بیمار و سالمند قادر به پر کردن نسخه.

“آن را در مورد جیمز بنت و یا باری ویس یا اندروز سالیوان به طور خاص” او گفت:. “اما آن را تنها طول می کشد یک زن و شوهر از مشخصات بالا نمونه به طور چشمگیری تاثیر مردم چگونه فکر و رفتار به خصوص در این آب و هوا. بسیاری از مردم فکر کردند که من در دفاع از تام پنبه سرمقاله. من نبود. آنچه که من گفته است که سردبیر مشاهده است که رفتن به هر کجا که خط است و می گویند, ” من باید دور ماندن از آن.’ و به عنوان به زودی به عنوان آن طرز فکر را از آنچه که شما دریافت یک کل بسیاری از افرادی که می ترسند به هر چیزی می گویند که هر کس دیگری نیست گفت: در حال حاضر و آن را خطرناک برای کسب و کار ما.”

Taibbi افزود: “شما باید قادر به پیچ کردن گاه به گاه.”

Osita Nwanevu یک تحریریه در جمهوری جدید شده است این مورد است که واکنش در برابر انصراف از فرهنگ پر از شکوفه. او مشاهده نتایج نظرسنجی به عنوان شبیه به سایر نظرسنجی ها نشان می دهد که مردم اغلب در برابر تا حدودی ترسناک چیزهایی مانند صحت سیاسی و انصراف از فرهنگ انتزاعی, اما در حمایت از ایده های اساسی در بسیاری از موارد خاص.

“شما اغلب pluralities یا اکثریت گفت: این مسائل بیش از حد می رود,” او در مصاحبه ای گفت:. “اما پس از آن اگر شما بپرسید که آیا ما باید بیشتر نگران آزار و اذیت جنسی و یا نژادپرستی و یا اینکه برخی از انواع خاصی از گفتار باید به تحریم, پس از آن شما شروع به دیدن که ایده های بنیادین در پشت این freighted نظر محبوب تر از شرایط خود را دارند.”

او درست است. در سیاسی, نظرسنجی 53 درصد موافقت با این بیانیه که “حتی اگر آزادی بیان محافظت شده است, مردم باید در انتظار عواقب اجتماعی برای ابراز منفور نظرات در مکان های عمومی, حتی کسانی که عمیقا توهین آمیز به افراد دیگر” در حالی که تنها 31 درصد گفت: آنها مشاهده شد و نزدیک به شرح زیر است: “باید وجود داشته باشد عواقب اجتماعی برای ابراز منفور نظرات در مکان های عمومی, حتی کسانی که عمیقا توهین آمیز به افراد دیگر به دلیل آزادی بیان محافظت شده است.”

بحث بر انصراف از فرهنگ در Nwanevu را مشاهده بیشتر در مورد قدرت. یک فرد آنلاین اوباش توسط فرد دیگری را وسیله ای برای نگه داشتن کسی پاسخگو باشد.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم به عنوان انصراف از فرهنگ نیست خیلی نوع جدیدی از رفتار اما یک مجموعه جدید از بازیگران در گفتمان سیاسی که به می گویند چیزی نیست ok — افراد جوان آمریکایی های آفریقایی تبار, تغییر جنسیت افراد,” او گفت:. “آنها در حال حاضر دارای قدرت صدای آنها را شنیده بود. هر کس فکر می کند وجود دارد خطوط. سوال این است که کجا هستند کسانی که از خطوط و کسانی را که به آنها جلب می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>