سیاتل بشویید.—از جمعه coronavirus شیوع رسما ملی اضطراری است. اما در حالی که اکثر آمریکایی ها فقط و فقط تبدیل شدن به آشنا با اجتماعی فاصله و quarantining, واشنگتن, وزارت امور خارجه بوده و در برخورد با بحران از آنجا که ایالات متحده برای اولین بار مورد وجود دارد کشف شد در ژانویه 20. منطقه سیاتل به ویژه تبدیل به زمین صفر در ایالات متحده پس از اولین مرگ ناشی از این بیماری همه گیر در فوریه 29. در حال حاضر وزوز زادگاه استارباکس و از تکنولوژی غول های مانند آمازون است و در بخش های بزرگ تعطیل آنجا چه می تواند برای بقیه کشور است.

در واشنگتن پرجمعیت ترین شهرستان های بزرگ حوادث و کل ورزش فصل, در حال لغو و یا به تعویق افتاد; و مدارس و کتابخانه ها و مراکز اجتماعی و باغ وحش در حال بسته شدن; برخی از بیمارستان ها و زندان ها را ممنوع بازدید کنندگان و مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان به کار از راه دور. فرماندار جی Inslee را ممنوع کرده است گردهمایی 250 یا بیشتر مردم در سه شهرستان از جمله سیاتل King County است. معمولا شلوغ شهر است که در حال حاضر به طرز مرموزی ساکت و هنوز هم. در طول هفته گذشته مستقر در سیاتل عکاس Chona Kasinger مستند the ghost town که آن را تبدیل به.

متن Ruairí Arrieta,-Kenna.

پایک بازار معمولا توپی از فعالیت های پر از مردم محلی و گردشگران خرید ماهی گل یا تولید. اما آنچه که معمولا شلوغ آخر هفته برای یک قرن کشاورزان’ بازار شد و به جای آن یک خواب آلود یکشنبه 8 مارس—پس از ایالت مجموع شناخته شده coronavirus موارد عبور به سه رقم و تعداد مرگ و میر به دو رقمی.

پس پادشاه مسئولان شهرستان خواست کارفرمایان در مارس 4 به مردم اجازه می دهد به کار از راه دور یک بار ترافیک سنگین شهر سیاتل به نزدیکی متوقف.

در حالی که بسیاری از رستوران ها و مغازه ها باز باقی می ماند بسیاری می شود کاربران در حال ماندن در منزل و برخی از کسب و کار شروع به نزدیک است. با توجه به سیاتل تایمزبیش از 50 رستوران ها و کافه ها از جمله ده ها توسط سرآشپز مشهور محلی تام داگلاس در حال حاضر درهای بسته خود را در دو هفته گذشته.

در سیاتل بسیار شبیه به دیگر نقاط کشور فروشگاه های مشخص شده توسط خطوط طولانی و کم منابع به مردم سهام در مقررات.

Coronavirus شناخته شده است به مرگبارتر به افراد بالای 60 با اکثریت قریب به اتفاق از 32 مرگ و میر در شهرستان کینگ به عنوان روز مربوط به یک جامعه بازنشستگی. در حالی که افراد جوان به طور کلی در امان است از ویروس’ بدترین علائم و ممکن است کمتر احساس مردد برای جلوگیری از اماکن عمومی دولت, مقامات وزن حتی بیشتر اقدامات شدید به مطمئن شوید که آنها نمی شوند ناقل این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im