امی شایعات هستند ‘در ونتیلاتور’ پس از دیوید دماغ اجرا وحشیانه کارکنان پرداخت قطع

Category: دیلی بیست Comments: No comments

سوپر مارکت تلخیص شاه و دیرین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار دیوید دماغ رئیس اجرایی از نظر مالی مشکل American Media Inc. است برش حقوق و دستمزد از National Enquirer و حداقل نه دیگر امی توسط انتشارات 23 درصد شروع آوریل 1, دماغ اعلام کرد در کارکنان یادداشت روز شنبه.

شرکت گسترده حرکت که می آید به عنوان امی است که پایان آن سال مالی به خوبی می تواند منادی بدتر از همه چیز آمده است از جمله اخراج های دسته جمعی و خاموش کردن چندین امی عناوین با توجه به افرادی که آشنایی با AMI وضعیت مالی.

با وجود علائم هشدار دهنده در ماه های اخیر است این شرکت در تلاش برای شناور ماندن دماغ منسوب سخت گیرانه کاهش پرداخت به تاثیر اقتصادی رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من می ترسم این واقعیت آشکار ایجاد شده توسط این جهانی و همه گیر در حال گرفتن تلفات قابل توجهی در کسب و کار ما” دماغ نوشت.

سابق National Enquirer ویرایشگر استیو چون بود در میان کسانی که روز شنبه گفت که دماغ اعلام بالقوه نشانه ناقوس مرگ یک طبقه نشریه که زمانی تحت سلطه تلخیص کسب و کار با یک دکه روزنامه فروشی, گردش شمالی از 4 میلیون افتخار روزنامه نگاری بیل های اتحاد جماهیر شوروی که منجر رسانه های جریان اصلی در سیاست جنایت و دیگر افراد و اختیار داشت یک نا معلوم تاثیر بر فرهنگ عامه است.

“آن را در یک ونتیلاتور,” چون گفت: روزانه وحش در روز شنبه. “من دعا می کنم که همه این زمان کارکنان امن هستند و قلب من می رود به تمام کارکنان سابق ساخته شده است که از جمله فوق العاده empire.”

این شرکت که اکثریت متعلق به چتم مدیریت دارایی صندوق های تامینی در حال حاضر در تنگه وخیم است. این Enquirer را , دکه روزنامه فروشی, گردش خون غوطه ور است به پایین (در حدود 100,000), اخیر, اخراج کارکنان را ترک کرده اند چندین نشریه به کار با اسکلت خدمه فدرال تحقیقات راه اندازی شد به امی بالقوه مسئولیت کیفری در مالی مبارزات انتخاباتی نقض برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن (باعث دماغ و معاون او دیلن هوارد را به ایمنی معاملات در ازای همکاری با دادستان فدرال), و یک گزارش 100 میلیون دلار فروش Enquirer به Hudson, اخبار’ مدیر عامل جیمی کوهن هنوز بسته نشده نزدیک به یک سال پس از آن اعلام شد.

“من می خواستم به پرتاب تا زمانی که من کردم که ایمیل” یک AMI کارمند گفت: روزانه وحش در روز شنبه. “من هیچ ایده چگونه من قصد دارم به پرداخت اجاره بها در حال حاضر. من می خواهم به درخواست دماغ, آنچه در مورد $100 میلیون دلار فروش؟”

با وجود حدس و گمان به خلاف امی اصرار دارد که این فروش است که هنوز رفتن را از طریق. دیگر امی عناوین شامل رادار آنلاین, ستاره, OK!, در لمس, نزدیک, Life & Style, آزما, جهان, US Weekly!. در اوایل این ماه شرکت گذاشته خیلی از آن دیجیتال کارکنان که مشغول به کار در رادار آنلایننیاز به انتشار به پست های قدیمی مطالب با تاریخ جدید و ارشاد خودی به شوخی که آن را در حال حاضر باید به نام “رادار زامبی آنلاین نیست.”

در یادداشت خود اعلام پرداخت کاهش دماغ ادعا کرد که او بیش از حد بوده و به خطر انداختن مالی در هفته های اخیر.

“این یک تصمیم ما آمده ایم تا به راحتی با این حال این به ما اجازه می دهد برای جلوگیری از اخراج در طول این زمان و اطمینان حاصل شود که همه خود را حفظ موقعیت و منافع در طول این بحران,” او نوشت. “من ساخته شده اند کاهش قابل توجهی به من غرامت از ژانویه هنگامی که اولین نشانه های بحران آغاز شد و ما را ساخته اند بسیاری از امتیازات دیگر پس از آن.”

وی افزود: “ابتدا مارس 1, ما نیاز به کاهش جبران خسارت از تمام کارکنان با 23 درصد این کاهش باعث خواهد شد که یک کارمند جبران سقوط به زیر قابل اجرا حداقل دستمزد برای شهرستان/وزارت امور خارجه است که در آن کارمند ساکن.”

دماغ ذکر شده به عنوان دلایل کاهش پرداخت “بسته شدن و کاهش ساعت از رسانه های خرده فروشی و کاهش شدید مسافرت هوایی و در نتیجه قابل توجهی کاهش می یابد در دکه روزنامه فروشی فروش”; “تبلیغ در سراسر صنعت را تا حد زیادی کاهش هزینه های خود را در طول این زمان و در نتیجه کاهش قابل ملاحظه در درآمد حاصل از تبلیغات” و “با توجه به محدودیت های قرار داده شده در تجمعات و حوادث توسط دولت ما تا به حال به تعویق انداختن اصن و هوا قطره تور حوادث و در نتیجه بیشتر درآمد از دست داد.”

“به عنوان یک نتیجه” دماغ ادامه داد: “این شرکت شاهد از دست دادن ناگهانی میلیون دلار در کوتاه مدت. تمام رسانه های آمریکایی کارکنان باید گروه با هم در این زمان در تلاش برای صرفه جویی در شغل و ایجاد ثبات در این شرکت است. با همکاری با یکدیگر ما را یک فرصت برای بازگرداندن کسب و کار ما به عنوان ما به دست آوردن مجدد تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان که نیز نهفته و از دست رفته در طول این زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>