در میان ویروس احتیاطی توکیو المپیک شعله روشن در یونان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

شعله توکیو المپیک روشن شد پنج شنبه در زادگاه باستانی بازی ها در مقایسه به پایین مراسم به دلیل coronavirus.

ایستاده در مقابل خراب معبد هرا در باستانی المپیا یونان بازیگر بازی بخشی از یک بت پرست priestess با استفاده از یک آینه مقعر به تمرکز اشعه خورشید بر روی یک نقره مشعل باعث آتش به جهش به جلو است.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ با اشاره به “شرایط دشوار” ایجاد شده توسط این ویروس شیوع اما تاکید کرد که کمیته بین المللی المپیک تعهد به موفقیت توکیو بازی.

“نوزده هفته قبل از مراسم افتتاحیه ما در تقویت این تعهد توسط بسیاری از مقامات و ورزشی سازمان در سراسر جهان که در حال گرفتن بسیاری از اقدامات قابل توجهی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus” باخ گفت.

کمیته بین المللی المپیک تاکید شده است که در جولای 24-Aug. 9 بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده — حتی به عنوان رویدادهای ورزشی در کشورهای مختلف در حال محدود و یا برگزار شد بدون تماشاگر — و خواست همه ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک است.

پرداختن غیر منتظره ای کوچک جمعیت از مقامات باستانی المپیا به دلیل ویروس کنترل اقدامات باخ extolled توکیو سازمان’ “عالی” آماده سازی برای بازی های 2020 و همچنین به عنوان خود را “باور نکردنی اثربخشی و شور و شوق.”

“ما سپاسگزار برای ژاپنی ها افرادی که استقبال از این بازی ها با چنین شور و شوق” باخ گفت. “ما ژاپنی دوستان تفسیر شریف ماموریت از بازی های المپیک در یک راه فوق العاده.”

پس از یک هفته رله از طریق یونان شعله تحویل داده خواهد شد به توکیو سازماندهی مقامات در 19 مارس در یک مراسم در بازسازی ورزشگاه باستانی در آتن که در آن اولین المپیک مدرن برگزار شد در سال 1896.

مراسم بخشی از پنج شعله-نور برگزار شد با رسم مسخره کهنه و جلال: زنان و مردان جوان در لباس پلیسه دار لباس نماز به آپولو — یونان باستان خدای نور و رقص برای فلوت و طبل زیر پر زرق و برق آسمان آبی به عنوان blackbirds خواند.

اما ترس از coronavirus مجبور مقامات یونانی به ممنوعیت اعضای عمومی از حضور در این مراسم و به شدت محدود کردن تعداد دعوت مقامات و روزنامه نگاران. به طور معمول چندین هزار نفر از بسیاری از کشورها جمع آوری در خاکی بانک المپیا باستان ورزشگاه برای تماشای این مراسم است.

تاکید بر تعهد خود را به برابری جنسیتی یونانی رله سازمان انتخاب یک زن برای اولین بار, برای اولین بار torchbearer — Rio de Janeiro تیراندازی مدال طلای آنا Korakaki. او گذشت شعله به زن دیگری میزوکی Noguchi ژاپن که برنده ماراتن در سال 2004 Athens بازی.

در میان حمل کنندگان مشعل در باستانی المپیا شد اتحادیه اروپا و کمیسر مهاجرت Margaritis Schinas یک یونانی. دیگر دونده در یونانی پا عبارتند از قهرمانان المپیک Tadahiro Nomura و Saori یوشیدا از ژاپن است.

در ژاپن رله مشعل شروع خواهد شد در ماه مارس 26 از فوکوشیما استان که ویران شد در این deadly 2011 زلزله و سونامی سفر برای 121 روز قبل از رسیدن به توکیو برای مراسم افتتاحیه در تاریخ 24 ژوئیه.

بازی باستانی آغاز شده و در 776 قبل از میلاد و برگزار شد در المپیا برای بیش از 1000 سال تا زمانی که آنها متوقف شد در اوایل مسیحی بار به دلیل بت پرست خود گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>