Ctq توقیف بحث

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اول از همه ctq به دست آورد. او را بدست بهتر و بهتر است که این بحث در رفته. هیچ یک قاتل پاسخ که من به یاد داشته باشید, اما مداوم در طول و مو خود را انجام نمی دهد که عجیب و غریب و تکان دادن چیزی. او هوشمند به ستایش میت رامنی. به سوی پایان, او گفت:, پیر FDR داستان در مورد مرد گریه به تشییع جنازه او cortege گذشت و “خبرنگار می رود, آقا, آیا می دانید رئیس جمهور ؟ آن مرد می گوید: من نمی دانم, رئیس جمهور, اما او می دانست که من.” می شود ’em در هر زمان.

پس از بحث بر روی MSNBC, Chris Hayes شد درخواست مردد رای دهندگان نیوهمپشایر اگر بحث کمک به آنها را تشکیل می دهند ذهن خود را, و وجود دارد, تشویق هنگامی که Klobuchar ذکر شد. کریس ماتیوز به توافق رسیدند. “او مثل یک رئیس جمهور” او گفت:. “من فکر می کنم او یک رهبر است و او آن را نشان داد امشب.”

آن باقی مانده است دیده می شود اگر که تصور که او ساخته شده قبلی بحث شب, اثرات رای دهندگان در این زمان. او پرتاب یک زن و شوهر مشت. دوباره او dinged برنی ساندرز در مدیکر برای همه (در حالی که هنوز مدیریت به گفتن چند مینه سوتا-کلمات زیبا در مورد او). او در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در پیت Buttigieg در مورد جوانی و عدم تجربه (در حالی که هنوز مدیریت به گفتن چند مینه سوتا-کلمات زیبا در مورد خدمت سربازی خود را).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>