Ctq ظریف زمین به رای دهندگان: اجازه جنسیتی برای خود صحبت می کنند

Category: دیلی بیست Comments: No comments

FALLS CHURCH, Virginia—برخی از بلندترین سلامتی در طول ctq آخرین زمین به ویرجینیا رای دهندگان نمی شد برای او خطوط lambasting جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یا برای او زمین مورد انجام کارها را در سنا است. و یا برای تمرین جوک.

حتما کسانی که تمام کردم کافی تشویق. اما چیز دیگری گرفتار رای دهندگان توجه در اینجا در تئاتر دولتی در بعد از ظهر جمعه. است که بسته بندی مخاطبان در مجموع فوران در سلامتی زمانی که سناتور اظهار داشت که او در واقع “اولین زن منتخب به مجلس سنای ایالات متحده از ایالت مینه سوتا است.”

در یک رابطه, خط است که فقط در بخش دیگری از Klobuchar معمول بیخ و بن سخنرانی چیزی رای دهندگان که شنیده ام او بحث چندین بار می دانم درست باشد. و در حالی که رای دهندگان به طور معمول کف زدن در ذکر است که تفاوت های جنسیتی است که به ندرت اشاره شده به عنوان دلیل برای رای دادن برای او. در واقع توانایی خود را به رها کردن یک مرجع در مورد اینکه یک زن معمولی و حرکت به دیگر درک نقاط فروش یکی از بزرگترین تساوی رای دهندگان در اینجا گفت.

“من نیازی به آشکار اعلام کرد” سوزان Hageman یکی از Falls Church, که به تازگی تصمیم به رای دادن برای Klobuchar گفت: هنگامی که درباره سناتور نسبی عدم تاکید بر جنسيت در مقایسه با گفتن هیلاری کلینتون رویکرد در سال 2016.

“من می توانید به او بگویید جنسیتی. ما باید یک سقف شیشه ای برای شکستن من امیدوارم که آن را به اتفاق می افتد” Hageman اضافه شده که مایل به حرکت به Klobuchar سیاست های در طیف وسیعی از موضوعات.

که احساس چرا آن را می گویند که هر کس در حال حاضر می توانید بگویید که او یک زن بود و همچنین مشترک در میان مردان مصاحبه از یک بسته از 1300 شرکت کنندگان نشان داد که تا پیش از سه شنبه. در حالی که برخی اذعان کرد که جنسیت نقش مهمی در سیاست های انتخاباتی, ترین ستایش سناتور برای صرف زمان بیش از حد صحبت کردن در مورد آن است. او نسیم سیاست اکثریت رای دهندگان در مصاحبه گفت: بازی بیشتر نقش خود را در فرایند تصمیم گیری است.

“تعادل در آن مهم است” کریس Pikrallidas یک Falls Church, resident تصمیم گیری بین Klobuchar و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار گفت: از سناتور توانایی به ضامن میان هویت و سیاست. “با انجام آن باعث کاهش موانع در نظر قادر به ارتباط با افرادی که متفاوت از شما. او را برای رفتن به رئیس جمهور برای همه,” او اضافه شده است. “در راه است که جنسیت خود را دریافت نمی کند و در راه او باشند.”

پس کلینتون را در انتخابات از دست دادن چهار سال پیش تمایل به انتخاب اولین زن رئیس جمهور قوی تر از همیشه برای برخی از. اما با که می آید احتیاط. دیدن وزیر سابق امور خارجه برنده رای مردمی به مغلوب ساختن پیشی جستن اما از دست دادن کالج انتخاباتی است یک عامل روح که خواستار به سوال نه لزوما این که آیا یک زن می تواند برنده شدن در بالای بلیط اما اگر تاکید بر جنسيت در دنباله بهترین راه برای انجام آن است.

“من فکر می کنم این هوشمند به ساکن نه در که گفت:” لوید فرانکلین یک کانتی فیرفکس مقیم تصمیم گیری بین Klobuchar و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. “او را بهترین نامزد” او گفت:. “این واقعا یک مسئله نیست.”

جی Sotos یک مکلین رای دهندگان به نظر می رسید به توافق برسند. “او بسیار متعادل و هیچ جنسیتی تاکید هر دو راه” Sotos گفت. “او یک منطقی سخنران و گوینده. که نوع صحبت می کند ، نه فوق العاده احساسی. و من میگویم که در یک راه خوب است.”

بخشی از سه دوره سناتور بزرگترین زمین به رای دهندگان است که خود او شکل electability استدلال که به طور غیر مستقیم debunks این تصور که یک زن نمی تواند برنده (و پیروزی در اغلب موارد). توسط غالبا ارجاع برنده پایین-رای گیری مناطق در مینه سوتا که رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول انتخابات گذشته Klobuchar ارائه می دهد نتایج رانده پیام است که یکی از قوی ترین نقاط فروش. و زوج با یک قوی بحث عملکرد درست قبل از اولیه آن را بخشی از آنچه را کمک به او را ضرب و شتم انتظارات در برخی از مناطق تا کنون.

نزدیک به سه هفته پس از او تعجب سوم پایان در نیوهمشایر Klobuchar به دنبال فشار هر قطره از حرکت او از 500 مایل دورتر با یادآوری رای دهندگان جدید در مورد توانایی خود را به بهتر از انتظارات است. (حتی زمینه سازمان که باز برای Klobuchar روز جمعه تا به حال در مقام سوم به پایان برسد: “در نیوهمپشایر ما خواستار شد مردم به آنها را به داوطلب در اینجا,” او گفت:. “اجبار کلیدی است.”)

بر روی کاغذ و قطعات ویرجینیا هستند electorally رسیده برای Klobuchar با وزش آبی و قرمز پایگاه به طور یکسان. حومه زنان در این راستا به طور سنتی پایگاه قوی برای Klobuchar هستند به عنوان دیده می شود و دارای حق اعمال نفوذ در تعیین خواهد کرد که برنده انتخابات عمومی. و سفر و پول و نیروی انسانی معیارهای سناتور به نظر می رسد اولویت دولت: او خواهید بود در ریچموند و نورفولک در روز شنبه و مبارزات انتخاباتی خود را در حال اجرا است چهار تلویزیون تبلیغات منتهی به مارس 3 که در آن چهارمین نماینده مسافت است برای grabs.

اما با وجود کشیدن قوی تعداد زنان و مردان در نیوهمپشایر او به احتمال زیاد به صورت یک جاده سخت تر اینجا.

چند ساعت قبل از Klobuchar زمان مرحله دیابت Tim Kaine (D-VA) ارائه شده حمایت خود را از بایدن یکی از Klobuchar بالا رقبا رقابت برای بیشتر میانه رو متمایل به دموکرات رای دهندگان. و رای گیری منتشر شد و پس از او نیوهمپشایر boomlet تا در مکان ششم به خوبی پشت سن. برنی ساندرز (I-VT) و بلومبرگ. او 4 درصد پشت سن. الیزابت وارن (D-MA) که Klobuchar ضرب و شتم در نیوهمپشایر است اما در حال حاضر در 11 درصد به طور متوسط در ویرجینیا.

اما بر خلاف وارن که به صراحت ramped تا زمین برای تبدیل شدن به اولین زن رئیس جمهور بیش از گذشته چند ماه Klobuchar گرفته است قطعا رویکرد متفاوت با ذکر آن بدون استراتژیسازی در اطراف آن به صراحت.

“من افتخار می کنم به یک زن نامزد, اما من در حال اجرا برای اولین بار زن” Klobuchar گفت: در ظاهر در این دیدگاهیک بحث نشان می دهد با هدف زنان در ماه دسامبر. “من در واقع در حال اجرا به پشت سر خود و به همه چیز انجام می شود.” او پس از تکرار مشابه اظهارات در کمپین متوقف می شود در دنباله.

“مردم ما می خواهید را به نفع خود. و اگر آنها فکر می کنم “من می توانم یک زن واقعا برنده می شود ؟’ شما باید شروع به بحث در مورد آن. اما این موضوع که چرا من باید برنده” Klobuchar گفت: در یک توقف در لندن جدید نیوهمشایر چند ماه پیش. “من می خواهم به اجرا در من میدهند.”

اما این که می گویند او خودداری دور از تصور در دسترس نباشد. در یک نقطه در طول یک ماه نوامبر بحث Klobuchar را محکوم کرد دو استاندارد نامزدهای چهره. “پیت واجد شرایط می شود تا در این مرحله و من مفتخرم که در کنار او ایستاده,” او گفت: در اشاره به آفریقای جنوبی خم شهردار پیت Buttigieg قبل از pivoting. “زنان برگزار می شود به یک استاندارد بالاتر است. در غیر این صورت ما می تواند یک بازی به نام به نام زن مورد علاقه خود را رئیس جمهور که ما نمی تواند انجام دهد به دلیل آن است که تمام مردان بوده است.”

او بسیار متعادل و هیچ جنسیتی تاکید می کنند. او یک منطقی سخنران و گوینده. که نوع صحبت می کند ، نه فوق العاده احساسی. و من میگویم که در یک راه خوب.

توجهی به سلامتی به Klobuchar را زودتر خط—که او اولین زن سناتور منتخب در دولت فراهم می کند سمعی البته ناقص ارزیابی که مردانی که نشان داد به گوش او صحبت می کنند و معتقدند که موفقیت در این جبهه است یک چیز مثبت است. اما در یک مصاحبه فاش پیچیدگی موضوع است.

“من رک و پوست کنده نشده بود حتی متوجه شده است که” دیو داناون رای دهندگان از مک لین گفت که در مورد خواسته Klobuchar ساخت یک جنسیتی مبتنی بر استدلال جلو و مرکز مبارزات انتخاباتی خود را. “شاید آن را به عنوان مربوط به من رک و پوست کنده. هر کس می داند که او یک زن چرا شما واقعا نیاز به آن را می گویند?” او اضافه ستایش Klobuchar رویکرد.

“اگر شما آن را بیش از حد آن مضر خواهد بود به او شانس” Pikrallidas این باورند اضافه کرد که او احساس می کند سناتور زده تن در نامزدی.

Klobuchar تاکید کرد که او سنجی خوبی با مردان است. در سال 2018 او موفق به کسب 52 درصد از مردان سفید پوست در ایالت مینه سوتا با توجه به سی ان ان خروج نظرسنجی. و میسون-دیکسون بررسی در دولت از اکتبر 2019 نشان می دهد که او بهترین موقعیت برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. او بنا به گزارش ها که در پس از آن سخنرانی که او انجام بهترین با مردان وجود دارد از هر حزب دموکرات در حال اجرا است که در نظرسنجی.

تا حدودی جالب اینجاست جنسیتی است در چلیپا چرا چند نر رای دهندگان در ابتدا گفت: آنها در زمان علاقه Klobuchar اما به صورت کاملا متفاوت دلیل. عملکرد خود را در طول سنا تایید جلسات برای دیوان عدالت برت Kavanaugh در سال 2018 که در طی آن استاد روانشناسی کریستین Blasey فورد ادعا کرد که تجاوز جنسی در دبیرستان ساخته شده آنها را بررسی ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

در یک نقطه در طول روز طولانی تلویزیونی رویداد Kavanaugh اقدام به تلنگر اسکریپت و سوال Klobuchar دادستان سابق که نشسته در قوه قضائیه کمیته در مورد عادات آشامیدنی خود را مصرف الکل بخشی از گفتگوی ملی.

دو سال بعد این لحظه هنوز طنین انداز است به شدت با برخی از مردان است.

“من واقعا نمی دانم که او تا به جهنم همسر من اشاره کرد و او را به من” Sotos گفت: اشاره به جلسات. “من از نوع تنظیم در با همسر من کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>