هنر کیت از Etsy, پاسخ به همه چیز در حال حاضر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من دیده ام هرگز خودم را به عنوان یک هنرمند. و از آنجا که من فکر می کنم این راه آن را مهار من حتی از تلاش. من فکر می کنم در حال حاضر هر چند همه ما نیاز به همه سعی کنید چیزی جدید و تغییر چشم انداز ما. هنر این است که یک راه عالی برای destress نگه داشتن ذهن شما را اشغال و استراحت. آن را سرگرم کننده را به چیزی با دست خود, و حتی اگر آن نمی آید دقیقا راه شما امیدوار است این امر مهم را به یاد داشته باشید که خوب است و که بسیاری از چیزهایی که نیست راه ما امیدوار آنها خواهد بود در حال حاضر. در اینجا برخی از هنر کیت شما می توانید در Etsy بنابراین شما می توانید شاهکار خود را بسیار خود را.

برای WATERCOLORING

آبرنگ کیت

آبرنگ علاقه شخصی من است فعالیت هنری زیرا آنها بسیار دشوار است به یک ظرف غذا تا بلکه بسیار دشوار است به استاد است. این کیت همراه با 24 رنگ های مختلف یک قلم مو و یک مخلوط کنيد. همه شما نیاز دارید این است که کاغذ را به لذت بردن از یک شب در.

به صورت اوریگامی

ببر کیت اریگامی

اوریگامی یک انتخاب عالی است در حال حاضر به دلیل همه شما نیاز به یک چاپگر به آن را انجام دهد. این دانلود طراحی از Etsy کامل است اگر شما فقط به پایان رسید معینی “docuseries در مورد ببر.”

برای خوشنویسی

دست حروف کیت

من شده است با نوشتن حروف با دست این روزها به دلیل, چرا که نه ؟ این دست حروف تنظیم می آید با همه چیز شما نیاز به ایجاد تایپوگرافی های زیبا از جمله دستورالعمل های دقیق, مقاله, فوق العاده نازک قلم ،

برای عکاسی

Cyanotype کیت

شما نمی باید قادر به قرعه کشی برای این یکی. Cyanotypes اصلی عکس. این مخلوط شامل اجازه می دهد تا شما را به نوبه خود آب رنگ کاغذ به کاغذ عکاسی است که حساس به نور ماوراء بنفش. که در آن خورشید بازدید کاغذ آن را به نوبه خود آبی که در آن نیست آن را سفید باقی می ماند. خیلی باحال است.

برای دوخت

ماندن در خانه صلیب کوک کیت

صلیب کوک کیت یک راه تضمین شده برای یک قطعه دوست داشتنی از دکور خانه هنگامی که شما با آنها انجام می شود. آن را سرگرم کننده برای انجام کاری تکراری بود و پس از آن همراه با دستورالعمل آن را آسان تر از شما می خواهم فکر می کنم بیش از حد. این کیت احساس می کند به خصوص موضعی در حال حاضر.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>