یک هندی مواد مخدر مغول می گوید آمریکایی ها خواهد پرداخت بیش از حد برای Covid واکسن و می خواهد به تغییر که

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اژدر helen clark ممکن است مهم ترین رقم در بازار جهانی واکسن مسابقه که کار نمی کند در یک آزمایشگاه: واکسن هند کارآفرین قصد دارد برای نجات جهان از coronavirus – و سپس کاملا بازسازی بین المللی داروسازی چشم انداز است.

شرکت های دارویی در حال صدایی هشدار دهنده.

جهان-trotting به معامله گیری از دکتر کوروش helen clark – یک میلیاردر هندی که تاسیس موسسه سرم از هند در مزرعه پرورش اسب 54 سال پیش – یکی از برک آوت آمار و ارقام از Covid مبارزه استراتژیسازی از هند در شهر پونا را به همان کم هزینه و بهره وری که با آن او می سازد 1.5 میلیارد دوز واکسن یک سال و برای کشورهای در حال توسعه به تولید انبوه یک Covid-19 واکسن برای کل جهان است.

کمی شناخته شده در غرب تا این سال 39 ساله helen clark شرکت با دوز فروخته بزرگترین واکسن تولید ساخت 1.5 میلیارد دوز در سال به محافظت در برابر بیماری ها از جمله مننژيت سرخک و کزاز. در حال حاضر با کشور فقیر و غنی به طور یکسان گرسنه برای حجم عظیمی از یک واکسن برای درمان این رمان coronavirus او را در یک خط تیره دیوانه برای کار کردن با معاملات امیدوار کننده ترین coronavirus واکسن توسعه دهندگان برای تولید واکسن در مقیاس جهانی است. اما این همچنین بدان معنی دستیابی به خود به دنبال هدف barreling گذشته ثبت اختراع حمایت و انحصار حقوق است که به مدت طولانی مسدود ارزان کپی-گربه واکسن از آمریکا و اروپا حمایت حسد محافظت شده توسط داروسازی بزرگ.

Helen clark معتقد است که به محض ضرورت ویروس – و این واقعیت است که کروناویروس در هر نقطه است یک تهدید برای مردم در همه جا باید بی درنگ یک ارزیابی مجدد از ثبت اختراع و مالکیت معنوی است که محدود کردن دسترسی به واکسن در کشورهای در حال توسعه, در حالی که به طور همزمان سرقت تا قیمت خود را در کشورهای ثروتمند.

“است که بسیار مشهود امروز در Covid بحران” helen clark گفت: در سیاسی مصاحبه. “اگر شما اجازه نمی دهد برای مثال یک تولید کننده برای فروش در ایالات متحده آمریکا به دلیل برخی از احمق قوانین و مقررات حتی اگر محصول یکسان است به یک محصول آمریکا, شما در حال رفتن به یک وضعیت عرضه.”

“و حدس بزنید چه,” او ادامه داد. “هنگامی که شما رو عرضه کم و تقاضای بالا به چه قیمت ؟ آن را به شدت افزایش.”

در حال حاضر, helen clark است ramping تا همکاری خود را با نام تجاری دارویی نوشتن یک معامله با AstraZeneca به تولید یک میلیارد دوز از آن تجربی coronavirus واکسن اختصاص داده شده برای کشورهای در حال توسعه. این یکی از پنج coronavirus واکسن این شرکت هندی در حال کار بر روی ارائه Covid حمایت در مقیاس جهانی — سه در حال همکاری برای تولید واکسن تصور توسط شرکت های دیگر در حالی که دو خانه فرمول.

سرم موسسه تخصصی است که تولید انبوه میلیون دوز از واکسن اغلب تان شدیدا از نظر پزشکی قابل مقایسه بد گویی کردن آف از نام تجاری محصولات در کسری از هزینه برای فروش در فقیرترین کشورهای جهان است. در مورد AstraZeneca معامله است به استفاده از helen clark تولید امکانات برای تولید coronavirus واکسن برای استفاده در صورت تصویب در هند و کشورهای فقیر. AstraZeneca در ضمن دارای موافقت نامه های امضا شده با آمریکا و کشورهای اتحادیه اروپا به کنار صدها میلیون دوز برای شهروندان خود. در حال حاضر, AstraZeneca امیدوار کننده است برای فروش عکس در هزینه حدود $2 دوز. اما پس از همه گیر است که بیش از همه شرط هستند ، (انگلیسی-سوئدی چند ملیتی نیست پاسخ به درخواست برای مصاحبه در مورد سرم موسسه.)

اما helen clark همچنین می خواهد به فشار شرکت ها و دولت ها شروع به تغییر چشم انداز با استفاده از اخلاقی عنوان مثال Covid-19 – و جهانی نیاز برای ارزان واکسن در مقیاس عظیم برای نشان دادن نقص در سیستم فعلی که او معتقد است مانع دسترسی به صرفه جویی در زندگی حمایت در کشورهای در حال توسعه و دسترسی به کم هزینه مواد مخدر در کشورهای ثروتمند.

Helen clark می گوید او در گفتگو با واشنگتن در مورد پاکسازی راه را برای فروش برخی از شرکت زودتر واکسن محصولات در بازار ایالات متحده به عنوان کم هزینه generics. در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او می بیند یک متحد در برچیدن نظارتی محاصره است.

“من فکر می کنم که شما یکی از چیزهای خوبی که [تهمت] در واقع ممکن است دستیابی به صورتی که به خوبی می رود” helen clark گفت.

در انجام این کار, helen clark چهره یک مانع بزرگ: ایالات متحده در صنعت داروسازی است که متحدان قوی در دو طرف راهرو در کنگره با موفقیت مقاومت بیشتر تلاش برای نرم کردن ثبت اختراع و قوانین واردات و تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به وعده اجازه می دهد ارزان تر مواد مخدر به reimported از کانادا رفته اند هیچ جا.

Helen clark نقل از بیل گیتس به عنوان مربی کار خود را کمک به مقرون به صرفه مواد مخدر به کشورهای فقیر و مایکروسافت مغول خیریه دارای پمپ نقدی به سرم موسسه اعتباری این شرکت با کمک به از بین بردن مننژيت در سخت ضربه بخش هایی از آفریقا است. اما دروازه خود را از طریق خیریه و مایکروسافت شده است یک مدافع سرسخت حقوق مالکیت فکری کرد و گفت که شارژ بالاتر قیمت در جهان غرب است کلیدی برای ارائه کم هزینه حمایت در جهان در حال توسعه. (بنیاد بیل و ملیندا گیتس کاهش یافته است به بحث سرم موسسه فراتر از ارائه یک لیست از همکاری خود را.)

“ما صندوق پژوهش و ما در واقع خودمان و یا همکاران ما ایجاد مالکیت معنوی به طوری که هر چیزی که اختراع با بنیاد ما پول می رود که به غنی کشور ما در واقع با گرفتن بازگشت که پول گیتز گفت:” در سال 2011. “با انجام این کار ما باید پول بیشتری به اختصاص برای تحقیقات به غفلت بیماری ها و بیماری های فقیر.”

ایالات متحده دارو سازان’ لابی نیز قاطعانه در مقابل helen clark تماس برای اصلاحات به قوانین ثبت اختراع و حمایت از مالکیت معنوی که به شرکت ها تنها کنترل بر توليدات آنها توسعه در برخی از موارد برای چند دهه.

“ما IP سیستم — از جمله اختراعات — ترویج رقابت است و پایه و اساس درمان های جدید واکسن و درمان برای بیماران” گفت: سخنگوی Iea ایالات متحده دارو سازان لابی در یک بیانیه سیاسی. “بسیاری از داروهای آزمایش شده برای Covid-19 امروز وجود دارد به دلیل مالکیت معنوی و انگیزه های دیگر است که سوار خود را ایجاد و توسعه است.”

بیانیه ای بود, بی پرده در مورد چه بزرگ مواد مخدر شرکت ها بر این باورند اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها حمایت باسابقه: “Drastic و ناهماهنگ عمل توسط دولت — مانند تصرف اختراع ثبت شده — بیشتر خواهد شد بار تولید زیرساخت های منحرف کردن منابع و ترک بیماران در حال حاضر و فردا بدتر است.”

مبارزه مراقبت های بهداشتی نابرابری

نابرابری از مراقبت های بهداشتی بود اخلاقی نیروی ایجاد سرم موسسه; آن هم از helen clark پدر اعتقاد که کودکان فقیر در سراسر هند و آفریقا در حال مرگ بودند در میلیون ها نفر از بیماری های قابل پیشگیری عمدتا به دلیل تحقیق و پیشرفت غرب بود و در عین حال به آنها برسد.

این بود که در اوایل دهه 1960 و در اوایل 20s, کورش, helen clark مشخص شد که خانواده اش چندین دهه مزرعه گل میخ کرده بود “هیچ آینده سوسیالیستی هند از زمان” با توجه به زندگینامه خود را در وب سایت.

او fiddled با تلاش برای طراحی یک ماشین ورزشی قبل از امید بستن به بازگشت به بیشتر تحت اللفظی نوع اسب بخار: این helen clark مزارع گل میخ شده بود اهدا اسب به یک دولت متعلق به موسسه در بمبئی برای سرم. ایجاد آنچه شناخته شده به عنوان منفعل ایمنی و سرم خالص از اسب خون می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مردم این آنتی بادی های لازم برای مبارزه با برخی از بیماری ها.

سالمند helen clark شروع به ساخت سرم کزاز در خانه. در نهایت او در نقل مکان کرد به کزاز و واکسن سرخک از وجود دارد که عمده کمبود در سراسر هند و آفریقا در آن زمان پسر او بازگو کرد.

امروز سرم موسسه به فروش می رساند در حدود 1.5 میلیارد دوز از یک آرایه وسیعی از واکسن یک سال به 170 کشور است. بخش زیادی از آن دوره است که به لطف Gavi, the Vaccine Alliance, خصوصی همکاری که گیتس تاسیس 20 سال پیش. آن را با استفاده از اهدا کننده پول برای کمک به خرید واکسن به صورت عمده برای کشورهای فقیر که به احتمال زیاد نمی توان آنها را حتی در چند دلار دوز.

وقتی گاوی برای اولین بار راه اندازی بزرگ داروسازی حذف شد از واکسن کسب و کار.

“آن را به حال تبدیل سود به دلیل آن بود که تنها ثروتمند بازارهای غربی که…حاضر به پرداخت چه آنها ارزش” گفت: Dominic Hein, Gavi سر از بازار شکل گیری است.

امروز مشارکت کمک می کند تا کشورهای فقیر پرداخت برای واکسن که با سازمان بهداشت جهانی را با کیفیت استاندارد. سرم موسسه بی باک تامین کننده پمپاژ چهار در 10 از واکسن بودجه توسط Gavi. آن را “پیشگام پایین-کیفیت بالا و هزینه واکسن ساخت” Hein گفت.

همکاری با دروازه تقویت موقعیت شرکت در مراقبت های بهداشتی در جهان و کمک به آن در رسیدن به سطح جدیدی از سودآوری — حتی اگر مردم هنوز هم گاهی اوقات خراش سر خود را زمانی که آنها شنیدن نام موسسه سرم از هند است.

“ما باید برای تغییر نام به توصیف دقیقا همان چیزی که ما در حال انجام” mused اژدر helen clark که در زمان بیش از در سال 2011 به عنوان مدیر عامل این شرکت است که هنوز هم بخش خصوصی ذکر شده است. “شاید در یک یا دو سال ما را در آن نگاه کنید.”

زندگی یک globe-trotting به شیوه زندگی

برای همه کار خود را به نمایندگی از تودهها Poonawallas در حال مسلم غنی و مانند آن را نشان می دهد.

کوروش helen clark که همچنان رئیس این شرکت در سن 79, شماره 165 در فوربس’ میلیاردرهای رتبه بندی با برآورد خالص ارزش 11.5 میلیارد دلار است. (متفاوت تخمین رتبه بندی همه گیر گزارشها ارزش خالص یک چهارم میخ زدن او را به عنوان جهان 86tht-ثروتمندترین مرد.) وب سایت شخصی خود ویژگی های تصاویر از او hobnobbing با درب و نما با ماشین های اسپرت و اتومبیل.

اژدر که همراه با او پر زرق و برق بالیوود مرتبط, همسرم, Natasha تبدیل شده است محبوب علوفه برای قاره را شایعات گفت: GQ هند که تحت شرایط عادی او می تواند در جشنواره کن بر روی یک قایق بادبانی تابستان امسال است. او را در نزدیکی دفتر مرکزی این شرکت در پونا که در آن یکی از دفاتر خود را به یک مرمت A320 جت. پونا هشتمین شهر پرجمعیت ترین در هند و آن اتفاق می افتد به در میان جدی شیوع کروناویروس.

“از نظر درک عمومی ما شناخته شده تر برای شیوه زندگی ما; در حال حاضر مردم درک کنند که کار می کنیم” او با اذعان به مردان براق که ویژه او بر روی جلد آن شماره ژوئن به عنوان “واکسن پیشتاز است.”

در واقع این شرکت تخمین می زند که 65 درصد از کودکان جهان با دریافت حداقل یک واکسن های ساخته شده توسط موسسه سرم.

برخی از محصولات خود را به طور خاص برای نیازهای کشورهای فقیر. برای مثال آن دهان واکسن روتاویروس حرارت پایدار پس از آن ندارد به سرد نگه داشته, آن را به عنوان توزیع شده در کشور بدون سازگار برق است.

اما برخی دیگر از محصولات خود را به انواع دیگری از پیشرفت های که به دست آورد جهانی مواد مخدر غول جمعی شناخته شده به عنوان بزرگ داروسازی. این helen clark گفت: می تواند به فروش می رسد بسیار کمتر از آنچه که آمریکایی ها و اروپایی ها برای آنها پرداخت.

ارزان تر از هزینه های تولید در هند بخشی از آنچه helen clark می گوید سرم موسسه استفاده بیش از بازیکنان بزرگ غربی مانند شرکت سانوفی و گلاکسو. هنوز سرم موسسه هرگز ایجاد یک از یک نوع واکسن — به این معنی که کل آن مدل کسب و کار است که بر اساس آن دانشمندان کول در تحقیقات اولیه از شرکت های دیگر برای درک بیماری و پاسخ ایمنی بدن است.

یک بار سرم موسسه تولید کرده است یک نسخه با کیفیت از همان واکسن ایجاد شده توسط داروسازی بزرگ آن است که قادر به تولید تعداد زیادی از دوز سرعت و ارزان. به نفع مردم در سراسر جهان است که یک ماده از “ریاضیات پایه” گفت: helen clark. “هنگامی که شما با تولید بیش از 100 و 200 میلیون دوز از هر محصول شما می دانید هزینه پایین آمدن قابل ملاحظه ای است.”

در عین حال مقررات را ساخته اند آن را سخت برای موسسه سرم وارد ثروتمند بازار. دلیل این است که شرکت نمی تواند دیدار با استانداردهای کیفیت او گفت: اما به دلیل غربی سیستم های نظارتی حفظ حق ثبت اختراع برای حمایت از واکسن در راه های پیچیده است.

“به عنوان یک نتیجه, اروپایی [آمریکا] مردم پرداخت شده است صدها هزار دلار برای یک واکسن به عنوان مخالف به 20 دلار یا 10 دلار برای یک واکسن” او گفت:. “این یکی از چیزهایی است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع به عنوان یک نیمه تقلب توسط داروسازی بزرگ که در آن آنها به دریا رفته اند و بهره برداری ،

چالش جهانی ثبت اختراع سیستم

Helen clark ادعای اعتصاب در چلیپا از بحث قیمت گذاری دارو در هر دو ایالات متحده و اتحادیه اروپا که مرکز در مورد اینکه آیا اختراع ثبت شده و دیگر انگیزه ای برای تحقق نیازهای برآورده نشده هستند که مورد آزار قرار گرفته در تعقیب سود. هدف از پزشکی اختراع ثبت شده است که به پاداش شرکت برای خطرات و هزینه های تحقیق و توسعه است. ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری تخمین زده است که — مقاطعه برای برخی از تلاش های شکست خورده— گرفتن یک واکسن فقط برای مراحل بعد از آزمایشات بالینی هزینه های بالا به 1.1 میلیارد دلار است.

بنابراین اروپا و آمریکا قوانین را اصلی توسعه دهندگان از یک داروی جدید یک دوره انحصار زمانی که هیچ کس دیگری می تواند خود را به فروش مواد مخدر است. در حالی که بسیاری از مکانیسم هایی را برای گسترش این معمولا در عرض 15 سال یا بیشتر ارزان تر از نسخه های عمومی قادر به شروع به رقابت.

برای واکسن که بخشی از یک کلاس از مواد مخدر مشتق از سلول های زنده به نام biologicals وجود دارد می تواند چندین لایه از اختراعات: برای فعال جنبه ای از فرمول برای کمکی که باعث می شود آن را به کار بهتر برای کشت سلولی استفاده می شود برای رشد, زنده, قطعات برای مراحل برای ساخت واکسن. این می تواند به طور نامحدود به تاخیر در معرفی قیمت پایین تر, generic biologicals شناخته شده به عنوان biosimilars. پیچیده — گاهی اوقات غیر ممکن است — وظیفه از کار در سراسر انحصاری قطعات باعث می شود آن را سخت تر می شود رقبا به درایو قیمت پایین.

نام ژنریک دارو معمولا می توانید جست و خیز بالینی که اصلی مواد مخدر مجبور به رفتن را از طریق به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند ثابت کند آنها از نظر شیمیایی یکسان و همان زیست شناسی. بیولوژیک بسیار پیچیده تر از مواد مخدر, و بنابراین برای biosimilars “شما نمی توانید تضمین می کنند که هر دری سخنی به همان درجه” گفت: پل Fehlner سابق IP وکیل برای نوارتیس. سرم موسسه نسخه از واکسن نمی تواند فرض به کار در همان راه به عنوان اصلی تولید کنندگان در بخشی به دلیل آنها ممکن است بهینه سازی چیزی برای طفره رفتن از یک اختراع بخشی از این روند است. این بدان معناست که آنها باید هزینه تخته سنگ از آزمایش های بالینی.

در آمریکا و اروپا “مقررات ساخت و تقویت patenting توسط استراتژی” Fehlner گفت. و اگر یک محصول در نقض حق ثبت اختراع به هیچ وجه — حتی اگر به نظر می رسد اتفاقی — محصول نمی تواند به فروش می رسد. حتی بزرگ داروسازی شرکتs به طور مداوم تحت پیگرد هر یک از دیگر در آمریکا به اتهام تخلفات ثبت اختراع برای biologicals با هدف حفظ رقابت در بازار تا زمانی که ممکن است.

یک راه ساده برای غلبه بر این موانع است برای خرید حقوق تجاری. Helen clark گفت: او را محاکمه و آن را تاسیس تمرین برای شرکت ها برای فروش این حقوق برای واکسن به فروش می رسد در کشورهای در حال توسعه. اما برای ثروتمند بازارهای بزرگ داروسازی فروش نیست برای قیمت مقرون به صرفه — و یا آنها را بی درنگ رد کرد.

این یک نتیجه از همه-یا-هیچ چیزی در طبیعت از قوانین ثبت اختراع با توجه به Fehlner. منتقدان داروسازی بزرگ اختراعات و IP “عمل مانند این مسائل بی اهمیت است” گفت: Fehlner. اما او افزود: “شما رو دکترا کار می کند . . .برای ماه ها یا حتی سال” در چیزهایی مانند تصفیه و تدوین فرآیندهای. کسانی که در تلاش هستند “ثبت اختراع شایسته” Felhner گفت.

سپس دوباره او پرسید: “شما باید بلوک biosimilar نسخه از این واکسن به دلیل آن است؟”

Helen clark مصمم است برای پیدا کردن یک راه برای ورود به بازارهای غربی و او خواستار دولت برای باز کردن آنها را با آرامش و ثبت اختراع استاندارد و حمایت از مالکیت معنوی. در حال حاضر سرم موسسه هند تولید واکسن بر روی زمین در اروپا از طریق 2012 خرید از دولت هلند از Bilthoven Biologicals— ساخت فلج اطفال و سل عکس که به فروش می رسد در آفریقای — و helen clark گفت: رسانههای هند در سال 2019 او می خواهد به فروش TDAP شات های شایع دوران کودکی ایمن سازی در اروپا ظرف سه سال است.

و در مصاحبه خود با POLITICO, helen clark پیش بینی کرد که سرم موسسه را یک واکسن مجوز در ایالات متحده آمریکا ظرف یک سال.

در حالی که از آن شده است به طور فزاینده ای رایج برای بزرگ داروسازی برای به اشتراک گذاشتن مالکیت معنوی با حجم بالا تولید کنندگان مانند سرم موسسه برای خدمت به کشورهای در حال توسعه, helen clark گفت: coronavirus ممکن است باعث یک دیدگاه جدید در کشورهای ثروتمند.

“حتی اگر شما بهتر [coronavirus] واکسن آینده در ’21, ’22 ما ممکن است به عنوان مردم این سیاره دسترسی به آن, او گفت:. “از آنجا که اگر شما لازم نیست که تولید به آن را انجام دهد که جهنم چگونه شما می رویم به آن را دریافت؟”

و برای همه ستایش خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن قیمت گذاری دارو جاه طلبی, helen clark نیست یک فن از دولت آمریکا رویکرد به بستن coronavirus واکسن.

“نباید که ثروتمندترین ملت که خرید تا تمام IP و فناوری پس از آن محدود کردن کشورهای دیگر از بودن قادر به تولید و دسترسی عادلانه برای واکسن,” او گفت:. “بقای شما نباید تعیین که در آن شما زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>