اگر چه همه چیز شما فکر می کنم شما می دانید در مورد سیاست اشتباه است ؟ اگر واقعا آمریکا رای دهندگان نوسان—یا به اندازه کافی به هر حال برای انتخاب رئیس جمهور بعدی? اگر مهم نیست خیلی که حزب دموکرات نامزد شده است ؟ اگر چه هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان “مرکز” و حزب در قدرت می تواند حکومت با این حال آن را می خواهد برای دو سال به دلیل نتایج حاصل از اول که midterm در حال رفتن به بد بدون در نظر گرفتن? اگر دموکراتها بزرگ 41-صندلی midterm پیروزی در سال 2018 اتفاق نمی افتد چرا که داوطلبان با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و آشپزخانه-میز مسائل اما به سادگی از آنجا که آنها در حال اجرا در برابر حزب در کاخ سفید ؟ اگر نتیجه در سال 2020 تقریبا foreordained ،

به دانشمند علوم سیاسی راشل Bitecofer همه که تقریبا قطعا درست است و ساخته شده است که او یکی از جذاب ترین چهره های جدید سیاسی در پیش بینی این سال است.

Bitecofer یک زن 42 ساله و استاد دانشگاه کریستوفر نیوپورت در دانشگاه همپتون در منطقه ویرجینیا بود کمی شناخته شده در آنلاین بسیار بسیار مردسالار جهان, سیاسی, پیش بینی تا ماه نوامبر سال 2018 است. که زمانی که او میخ تقریبا به تعداد ماهیت و اندازه دموکراتها برنده شدن در خانه حتی به عنوان دیگر پیش بینی رفت و لرزان در مسابقه نهایی روز. نه تنها این, اما او قرار داده و از او هوا در ماه جولای و پس از آن بلافاصله و بدون درنگ آن را در حالی که رای گیری منتقل شده در طول تابستان و پاییز.

و امروز او را مدل او می گوید که دموکرات ها در حال نزدیک قفل برای ریاست جمهوری در سال 2020 و به احتمال زیاد برای به دست آوردن کرسی مجلس و یک شات مناسب و معقول در تصرف مجلس سنا. اگر او راست ما در حال حاضر در یک پست-اقتصاد پس از تصدی پست رکورد-در حالی که-در-دفتر دوران سیاست است. او تجزیه و تحلیل به عنوان Bitecofer قرار می دهد و آن را با مشخصه دارد مقدار به چیزی کمتر از “کوه در می رم غول پارادایم انتخاباتی نظریه وارونه است.”

Bitecofer نظریه هنگامی که شما آن را جوش پایین است که مدرن آمریکا انتخابات هستند و به ندرت به شکل توسط رای دهندگان تغییر ذهن خود بلکه از طریق تغییرات در که تصمیم به رای دادن در وهله اول. به منتقدان او یک افراطی رسول قدیمی را دیدم که “مردم در انتخابات توضیح می دهد که همه چیز را” مصرف طولانی victory lap پس از خوش شانسی یک زمان. او می بیند همه چیز کمی متفاوت است: که چند انتخابات نشان می دهد که سیاست آمریکا واقعا تغییر کرده است و دیگر کارشناسان آهسته بوده است به روند آنچه در آن به معنی.

اگر او راست آن را نمی خواهد فقط ضربه عقل متعارف; این امر به این معنی است که بسیار پر سود کلبه صنعت از کارشناسان سیاسی—مشاوران و نظرسنجی و (ahem) خبرنگاران—بیهوده است و ارتش بیت بازیکنان با نفوذ کمی بیش از نتیجه. در واقع بدتر از اضافی: که کل صنعت از کارشناسان به طور کلی اشتباه است.

این نمای کلاسیک است که استخر از رای دهندگان آمریکایی است که اساسا ثابت: حدود 55 درصد از رای دهندگان واجد شرایط هستند به احتمال زیاد برای رفتن به پای صندوق های رای و برنده تعیین می شود 15 درصد یا بیشتر از “چرخش رای دهندگان” که نقل بین طرفین است. بنابراین انتخابات به مقدار یک تلاش به جلو و به کسانی رای دهندگان را به سمت خود.

Bitecofer دارای یک نام مستعار برای این دیدگاه است. او خواستار آن با اهانت به “چاک تاد تئوری سیاست آمریکا”: “این ایده که وجود دارد این مطلع مشغول آمریکا جمعیت که در حال مشاهده این رویدادهای سیاسی و تماشای خود را انتخاب رهبران و ارزیابی رفتار خود و ساخت یک قضاوت است.”

“و این درست نیست.”

انتخابات پیش بینی وجود داشته است حداقل تا زمانی که وجود داشته است در انتخابات. در قرن 15 وجود دارد شرط بندی شانس که ظهور کرد و برنده بعدی پاپ کنفرانس. در پایان قرن 19th, روزنامه شد, درخواست خوانندگان به قطع موقت آراء و ایمیل آنها را به اتاق خبر به منظور دریافت یک پیش نمایش از نتیجه انتخابات. در سال های اخیر در مراکز رشد کرده است پیچیده تر به عنوان نظرسنجی و تحلیل: فقیر rube این روزها که نقل صرف نظرسنجی به جای “رای گیری متوسط است.”

در کنار شور و شوق به پای صندوقهای رای افزایش یافته جدی علمی علاقه در پیش بینی انتخابات است. بر خلاف رای گیری علمی پیش بینی تمایل به استفاده از وضعیت جهان در روز انتخابات برای تعیین این که چه کسی در حال رفتن را به نفع خود. بهبود تولید ناخالص داخلی ؟ به این معنی یک X-point استفاده برای وقت. دو (یا بیشتر) از نظر قدرت برای یک حزب و یک انتخابات بکشید.

در سال 2016 نظرسنجی تا به حال در این مسابقه تا حد زیادی اشتباه است اما تحصیلی پیش بینی آن را کردم راست بیشتر حتی اگر بسیاری به پایان رسید تا شک فرمول خود پس از آنها تف کردن احتمال پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن از چنین نتیجه به نظر می رسید غیر ممکن است.

اما حتی بیشتر علمی پیش بینی مانند رای گیری مدل ها بر اساس دیرینه مفروضات در مورد چرا و چگونه نامزد برنده انتخابات است. و گاهی اوقات یک رویداد رخ می دهد که ضربات آن مفروضات.

در Bitecofer تجربه آن رویداد نبود تهمت بود حزب چای. او هنوز فارغ التحصیل و دانشجو در سال 2010 هنگامی که یک موج محافظه کار پوپولیسم بازگشت جمهوری خواهان به قدرت در خانه. با توجه به هر متعارف نظریه سیاست که موج ساخته شده وجود ندارد. دو سال قبل از ایران اجرا کرده بود اقتصاد کشور را به روی زمین و در زیر دموکراتیک رئیس جمهور و کاملا دموکراتیک کنگره اقتصاد متوقف شده بود خود را اسلاید و شروع به بهبود می یابند. چگونه می تواند دموکرات ها را از دست 63 کرسی در یک shellacking دو سال پس از مسیریابی کاملا جمهوریخواهان?

غالب تحلیل بود که دموکرات ها در حال overreached در سیاست: پس از Obamacare محرک بانک و خودرو کمک مالی مرکز فقط شورش کردند. اما زمانی که آمریکایی ها برداشت رئیس جمهور در سال 2012 آنها به نظر نمی رسد به طوری وحشت زده; اوباما دوباره به دست آورد. 2014 midterms سر در گم انتخابات; عمومی رای به عنوان روز انتخابات تا به حال دو طرف در واقع در ملی generic رای گیری اما وقتی رای در آمد که جمهوری خواهان اضافه شدن صندلی به خانه خود را اکثریت و روت دموکرات ها در سنا چیدن نه صندلی.

برای بسیاری از انتخابات پیش بینی این نتایج به معنای بیشتر داده و آنها رفت و برگشت و بهینه سازی مدل های خود را. برای Bitecofer در آغاز زندگی حرفه ای آنها شد پایه و اساس تفکر او.

او چیزی از یک خارجی از شروع; او رشد کرده بود تا نیروی دریایی بچه بداخلاق و لوس عمدتا در سی منطقه و صرف جوانان خود را پس از مرده سپاسگزار و وحشت گسترده خواندن نیویورک تایمز در پارکینگ بین نشان می دهد. او زندگی در یوجین اورگان یک مادر تنها در یک بن بست اداری کار در یک جمهوری خواه رای گیری شرکت زمانی که او شنیده Rachel Maddow هوایی امریکا اشاره دکترای خود را در رشته علوم سیاسی.

“گفتم صبر کنید شما می توانید با مطالعه سیاست؟'” او می گوید:. او ثبت نام در کالج و سپس دانشگاه اورگان و سپس به دانشگاه گرجستان برای یک دکتری بود و به زودی استخدام توسط کریستوفر نیوپورت دانشگاه به کار در آن-بخش سیاست. (او پس از استخدام شده دور توسط Niskanen مرکز میانه اتاق فکر مستقر در واشنگتن در حالی که حفظ علمی خود را ارسال.)

در سال 2016 انتخابات که واقعا خجالت کارشناسان Bitecofer شد آموزش در کار جدید خود و نمی قرار دادن با هم یک پیش بینی است. او وانمود نمی کند او را دیدم آن آینده: او می گوید: او به عنوان شگفت زده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برنده هر کس دیگری اما آنچه که رخ داد او در بررسی نتایج و آنچه که او را دیدم به عنوان گم شدن در postelection تفسیر بود که دقیقا چگونه بسیاری از مردم رای دادند و شخص ثالث—برای سبزی های آزادی خواهان و یا اوان McMullin سابق CIA که در حال اجرا بود از طرف “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” جناح حزب جمهوری خواه.

هیلاری کلینتون در حال اجرا مبارزات انتخاباتی کل ساخته شده در اطراف کلاسیک مفروضات: او در تلاش بود برای انتخاب کردن جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل مستقل وحشت زده با مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین او را انتخاب مطلوب مرد سفید, Tim Kaine, به عنوان یک همسر در حال اجرا; آن را نیز توضیح داد که او سیاست-lite پیام رسانی و تبلیغات است. اما در نهایت تقریبا همه کسانی که رای دهندگان گیر با ایران. رای دهندگان که رای شخص ثالث باید شده اند دموکراتیک رای دهندگان — آنها به طور نامتناسبی جوان متنوع و کالج تحصیل کرده—اما آنها خاموش شد با تفرقه دموکراتیک اولیه و کلینتون اردوگاه ساخته شده از هیچ تلاشی برای فعال کردن آنها را در انتخابات عمومی ،

او به عنوان delved بیشتر به اطلاعات در سال 2016 Bitecofer متوجه چیز دیگری است. تا آنجا که رسانه ها تا به حال harped در روایت است که اکثریت زنان سفید رای داده بودند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این انتخابات همچنین نشان داد که اکثریت کالج تحصیل سفید مردان تا به حال رای برای حزب دموکرات است. وجود دارد در دراز مدت-تجدید اتفاق می افتد در آمریکا در سال 2016 به حال شتاب آن است.

بخشی از Bitecofer را درگیر کار رای گیری ویرجینیا و او را دیدم دموکراتیک counterwave ساختمان وجود دارد در سال 2017. او با اشاره به دموکرات ها در دولت که باید صرف منابع در مناطقی که به طور سنتی از حد. تا به حال آنها را انجام داده است تا Bitecofer می گوید که می تواند آنها بدبختانه این قوه مقننه است که در سال. (به جای آن حرف 2019.)

وقتی 2018 نورد در اطراف او چه بود: “کالج تحصیل سفید مردان و به خصوص در کالج تحصیل زنان سفید پوست,” او گفت: “قرار بود که در لعنتی آتش است.”

این مهم نیست که در حال اجرا بود; آن اهمیت بود که در رای گیری. از آنجا که مدل به دنبال. او از قرار معلوم پیش بینی خود برای انتخابات عمومی که هنوز هم وجود دارد داوطلبان مبارزه با آن را در مقدماتی.

Bitecofer نظر از رای دهندگان رانده است در بخشی از یک راه جدید به فکر می کنم در مورد اینکه چرا آمریکایی ها رای دادن راه آنها انجام دهد. او به عنوان یک مربی معنوی آلن Abramowitz, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه اموری که نکردم مفهوم “منفی تعصب” این ایده که رای دهندگان انگیزه بیشتری برای شکست طرف دیگر از هر سیاست خاص اهداف است.

در یک قطعه توضیح کار خود را در POLITICO Magazine, Abramowitz نوشت: “در طول چند دهه گذشته سیاست آمریکا تبدیل شده است مانند تلخ ورزش رقابت است که در آن احزاب چسبیدن به هم عمدتا از مطلق نفرت از تیم های دیگر به جای یک حس مشترک از هدف است. جمهوریخواهان ممکن نیست عاشق جمهور, اما آنها کاملا از او بیزار دموکراتیک دشمنان. و این هم درست از دموکراتها که ممکن است مصرف داخلی خود دشمنی بیش از سیاست خارجی و نقش مناسب دولت نبود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Bitecofer در زمان این بینش و نقشه برداری آن در سراسر کشور است. به عنوان او آن را می بیند آن را کاملا مناسب برای اشاره به یک دموکرات یا جمهوری خواه “پایگاه است.” و نه وجود دارد دموکرات و جمهوری خواه ائتلاف برای اولین بار ساخته شده از مردم از رنگ کالج تحصیل سفیده و مردم در مناطق شهری; دوم عمدتا noncollege سفیده با دانش سطحی از دین گرایان رای دهندگان سرمایه داران و مردم در کسب و کار عمدتا در مناطق روستایی و exurban شهرستانهای استان است.

“در قطبی عصر نتیجه این است که واقعا در مورد نامزدها. آنچه مهم است این است که چه درصدی از رای دهندگان به حزب جمهوری خواه و جمهوری خواه leaners و چه درصد است دموکراتیک و دموکراتیک leaners و چگونه آنها را فعال کنید,” او گفت:.

بر این اساس او معتقد است که آنها دموکرات نامزد مهم نیست زیاد و در حالی که بقیه کشور متمرکز در مناطق که در آن هیلاری کلینتون را شکست داد و مغلوب ساختن پیشی جستن او فکر می کردم کسانی که در حال حاضر عمدتا در کیسه و غیره متمرکز به جای 20 یا بیشتر مناطق که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده بدتر از میت رامنی در سال 2012. کسانی که مکان هایی نهفته دموکراتیک امکان و حزب ملی به رسمیت شناخته شده و آن را زودتر می تواند آنها را بدبختانه حتی بیشتر صندلی.

پس از او جدید بود در پیش بینی صحنه داشتن نشسته 2016 انتخابات Bitecofer به توییتر گرفت که در آن او تا به حال صرف 600-عجیب و غریب پیروان و شروع به شلاق او را تجزیه و تحلیل خستگی ناپذیر. “من تصمیم گرفتم که من می خواهم آن را در بازار در توییتر بودن مثل این clunky کمی آزار دهنده در همه موضوعات. من پرش در مقابله کوهن و مقابله و نقره برای ترویج هوا. و آن را فقط زمانی که کلی رای گیری شد و شروع به باریک و دیگر تحلیلگران شد و گفت: “آه دموکرات ها در حال رفتن به پیچ این ، آنها overreaching. آنها در حال رفتن به 23 کرسی اگر آنها خوش شانس هستند.’ و من درست از آب در آمد واقعی است.

و در حالی که دیگر پیش بینی برداشت یک محدوده Bitecofer برداشت—, شماره 42, تنها یکی بیشتر از تعداد واقعی کرسی های دموکرات ها به پایان رسید تا برنده شدن در خانه. (به عنوان دیگر پیش بینی دیدم دموکراتها شانس انداختن او تجدید نظر آن را به سمت بالا در مسابقه پایانی سال گفت: در هفته آخر که دموکرات ها خواهد خالص 45 کرسی است.) پیش بینی و بی امان توییتر-ترجمه آورده او را شناخت. زنی که تصمیم گرفت تا در رشته علوم سیاسی است چرا که او شنیده Rachel Maddow در رادیو و تلویزیون بود که ناگهان در Rachel Maddow شبکه. در MSNBC اتاق سبز قبل از یک ظاهر مهمان در “آخرین کلمه با لارنس o’donnell,” او نوشت روی تخته سیاه: “راشل Bucket List: آن را به MSNBC اتاق سبز.”

Bitecofer روش برای متوجه شدن نیست گران او را به بسیاری از مردم در جهان منزوی از انتخابات, پیش بینی که در آن برخی عفت و اخلاق اجازه کار برای خود صحبت می کنند غالب است.

“او گرفته شده Krassenstein برادران رویکرد در گرفتن توجه برای او پیش بینی می گوید:” انتخابات پیش بینی دیو Wasserman, خانه سردبیر طبخ سیاسی گزارشبا اشاره به جفت anti-مغلوب ساختن پیشی جستن bros که به دست آورده بیش از یک میلیون پیروان توییتر بین آنها عمدتا توسط برخی از مردم برای اولین بار برای پاسخ به تهمت توییتهایی و تکان دهنده #مقاومت memes. “به نظر من که ناعادلانه به بسیاری از متفکر پیش بینی که نمی خستگی ناپذیر خود ترویج.”

او سوال خود را ایده مرکزی—که در انتخابات برنده توسط مردم در انتخابات و توسط مردم ورود و خروج مردم به جای تعویض طرف—به عنوان یکی که به سادگی نادیده می گیرد و بسیاری از پایه مشاهدات در مورد چگونگی سیاست کار می کند.

“ایده این است که مردم در انتخابات توضیح می دهد که هر نتیجه انتخابات, من متاسفم اما این فقط در واقع درست نیست” گفت: واسرمن. “وجود دارد یک تعداد قابل توجهی از persuadable رای دهندگان که جستن به عقب و جلو بین دو طرف بسته نامزدها و بسته در سال است. و وجود دارد کاملا میلیون ها نفر از رای دهندگان که رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و برای یک دموکرات کنگره نامزد در سال 2018 و چرا که آنها متقاعد شدند دموکراتیک کمپین کمک رسانی.

“او می تواند به خوبی در خدمت به عنوان یک تحلیلگر” واسرمن افزود: “اگر او در بازدید از برخی از شهرستانهای استان در آیووا که اکثریت رای برای اوباما و پس از آن به شدت برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این مکان که در آن مردم در انتخابات توضیح می دهد نتایج. او خواهد آموخت که اجبار و چرخش رای دهندگان غالب متغیر در انتخابات ریاست جمهوری به خصوص در کسانی که در میدان نبرد متحده است.”

Bitecofer آن را به عنوان اتفاق می افتد پرواز به آیووا برای سه روز قبل و پس از قفقاز چند هفته بعد از من به صحبت کرد واسرمن—و رد این انتقاد که به نحوی در جهان را بهبود مدل سازی. اگر او اجازه مکالمات شخصی به نفوذ او گفت: پس از آن “من خواهد بود خدا-لعنتی افتضاح کمی دانشمند.”

به طور کلی نقش کسانی که رای دهندگان او مدعی است که واقعی رای دهندگان نوسان هستند و درصد کمی از نتیجه حتی در شهرستان ها که در آن رای نوسان است به عنوان بزرگ به عنوان واسرمن توصیف. آیا صحبت کردن با مردم در حقه از تظاهرات; بررسی رای دهندگان فایل, او می گوید. “این امر می تواند یک چیز است در صورتی که شهرستان تا به حال 100 ، 000 نفر در آن کسانی که رای دادند در سال 2012 و پس از آن بود همان 100,000 که رای 2016, اما این چیزی است که اتفاق می افتد,” او می گوید. “استخر که نشان می دهد تا تغییرات.”

یکی از مشکلات با این روش یا با انتخابات پیش بینی کلی این است که آن را لزوما به ما بگویید که بسیار مورد جزئیات. دموکرات ها در یک متمرد اولیه در حال حاضر. دانستن که کرایه بهتر در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مفید خواهد بود اما Bitecofer را مدل نمی گویند. انتخابات پیش بینی است که با استفاده از داده های جامعه شناختی است بلانت ابزار در یک کشور که در آن 138 میلیون رای مردم در سراسر 50 ایالت پراکنده در سراسر یک قاره و هر یک راه خود را از اداره روند.

“این تالار بحث و گفتگو در انتخابات پیش بینی و علوم سیاسی در حال حاضر گفت:” کایل Kondik و ارتباطات و مدیر در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست و یک ویرایشگر در آن Sabato کریستال توپ پیش بینی سایت Sabato را توپ کریستال. “به من نگاه در آن وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از چیزهای مختلف که در رای دهندگان. وجود دارد بسیاری از مردمی که روشن از اوباما در سال 2012 به ناروا 2016. من فکر می کنم که بسیار روشن است اما وجود دارد نیز مشارکت مردم مشکلات برای دموکرات ها در این مکان و به مردم یا defecting به اشخاص ثالث. بیشتر به شما یاد بگیرند که در مورد این مسائل کمتر شما احساس می کنید مانند شما باید به درک آن است.”

سام وانگ عصب شناسی در دانشگاه پرینستون که از سال 2004 دو برابر شده است به عنوان یک انتخابات پیش بینی و کسی که معروف را خوردند کریکت به صورت زنده از تلویزیون خود را به صورت نادرست 2016 هوا اعلام کلینتون همه اما برخی از برنده موافق است. درصد افرادی که نوسان در داخل و خارج از رای دهندگان است و نزدیک به 10 درصد, با توجه به داده های خود را که نمی تواند توضیح عظیم نوسانات برخی از شهرستانهای دیدم از سال 2012 تا 2016..

همانطور که برای Bitecofer کلی نظریه وانگ می گوید: “این نسخه دقیق از چیزی است که به طور کلی قدردانی—که بیش از 20 سال گذشته بزرگ پدیده در سیاست آمریکا این است که آمریکایی ها تبدیل شده اند بسیار بیشتر قابل پیش بینی که در مورد آنها رای گیری برای,” او گفت:. “گسترده بینش عمیق حقیقت از زمان ما, اما آن است که نه رمان است.”

Bitecofer را دقیقا نمی clairvoyant: اصلی سنا پیش بینی شد و در سال 2018 است. او پیش بینی افزایش در ایران مردم در انتخابات است که مطابقت با افزایش دموکراتیک مشارکت مردم در مکان های که در آن جمعیت هنوز هم مورد علاقه خواهان. او فکر دموکرات ها برنده می فلوریدا و شاید حتی تگزاس و گرجستان فرماندار مسابقه شایسته پیروزی بود. آنچه او به حساب نمی در آن زمان بود که منفی تعصب می توانید هر دو راه کار حتی زمانی که وجود دارد این است که یک حزب در قدرت است که هیچ کس می داند که چگونه به عامل ترس در خود ائتلاف کاملا مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او که فقط و سگ آبی دموکرات ها در ایالت میسوری و ایندیانا و داکوتای جنوبی انجام شد.

اما هنوز این نتایج با مته سوراخ کردن تئوری: دموکراتها برای پیروزی در آنها نیاز به آتش دموکراتیک فکر رای دهندگان. آبی سگ که سعی در محدود کردن تفاوت بین خود و مغلوب ساختن پیشی جستن را بدتر کلی از استیسی Abramses و بتو O’Rourkes که ایده های مترقی و الهام بخش مبارزات سوار مشارکت مردم در احزاب خود آورده و آنها را به آستانه پیروزی است.

اگر شما خرید Bitecofer را مشاهده 2018 midterms—و یا حتی در نوع خفیف سام وانگ نقطه مورد پیش بینی—شما همچنین نیاز به تجدید نظر آمریکا در انتخابات در واقع به معنای در حال حاضر.

“من استدلال رادیکال گه OK؟” Bitecofer به من گفت که بیش از یک سری از تماس های تلفنی بیش از گذشته چند هفته در ویرجینیا ، “آنچه من می گویم این است که تقریبا همه از این گه در سنگ برای سه سال است که تقریبا هیچ یک از گه که مردم حلق آویز بر روی نظر مقالات روزانه و یا نظر سنجی و یا اقتصاد و یا تصدی و یا ایدئولوژی است که واقعا ارزش آن بسیار است.”

زمانی که دموکرات ها را به جاروب قدرت در مجلس نمایندگان در سال 2018 midterms آنها بود تا آنها گفت که آنها اغلب نادیده گرفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و اعتقاد داشتند که آنها نیاز به پیروزی “اوباما/تهمت رای دهندگان” دموکرات ها فرار یک دسته از غیر سیاسی نظامی جانبازان و تمرکز مبارزات انتخاباتی خود را بر حفظ قانون مراقبت مقرون به صرفه را در حمایت از مردم با موجود شرایط بهداشتی.

مسلح با این دستور آنها اداره می شود بر این اساس عبور از قوانین (که همه در درگذشت سنا البته) به قیمت پایین تر از داروهای تجویزی افزایش حداقل دستمزد و محدود کردن قدرت پول در سیاست است.

اما رای دهندگان که انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و رای دهندگان که به دموکرات ها کنترل خانه در سال 2018 به عنوان ممکن است از دو کشور مختلف Bitecofer می گوید. برای اولین بار بود سفیدتر بود, کمتر, دانشگاه, تحصیل و زندگی در روستایی بیشتر نقاط کشور از دوم بود که متنوع تر بهتر تحصیل کرده و شهری بیشتر از همتای خود از دو سال قبل. این تغییر تا به حال هیچ چیزی برای انجام با دموکرات ها برگشتاندن نوسان رای دهندگان با درک پیام و همه چیز را با یک دسته از مردم بودند که وحشت زده توسط رئیس جمهور در این نظر سنجی که مایل به ایجاد احساسات خود را شناخته شده است.

هنگامی که شما می دانید این شکل از رای دهندگان او استدلال می کند, شما تقریبا می توانید بگویید که چگونه است که رای دهندگان در حال رفتن برای رای دادن. و این شکل از رای دهندگان در سال 2018 و 2020 برای این موضوع مشخص شد در شب 8 نوامبر 2016. جدید رای دهندگان او را به عنوان پیش بینی های آن ساخته شده است بیشتر از افرادی که می خواهید یک رئیس جمهور به نام چیزی جز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رقابت با گروه های دیگر که از ترس خراب کردن باید هر کسی اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شود.

گروه اول دموکراتیک جهان از رای دهندگان در حال حاضر شامل برخی از سزارین, همه از سابق بوش speechwriter David Frum به سوزان ساراندون. این شامل Al Sharpton و همچنین رئیس استراتژیست برای هر دو میت رامنی و جان مک کین را شکست خورده ریاست جمهوری مناقصه. آن است که آمریکایی ها که در کالج تحصیل که سفید نیست و یا که زندگی می کنند و یا در نزدیکی یک عمده شهری مرکز. این گروه معلوم در نیروی در سال 2018 midterms بسیار به همان شیوه چای حزب رای دهندگان نشان داد تا در سال 2010 به ابراز ناخشنودی در اوباما. بیشتر نامزدها صحبت در مورد تهمت و چه تهدید او به راه خود را از زندگی بیشتر پارتیزان شد فعال می شود.

اگر چه صفوف مستقل در حال رشد تا 40 درصد توسط برخی از نظرسنجی Bitecofer می گوید مبارزات را به طور کامل صرف زمان بیش از حد معاشرت آنها و رسانه ها صرف کرده است به طور کامل بیش از حد مراقبت در مورد تنظیمات خود را. واقعی “نوسان” نمی آید از رای دهندگان که انتخاب بین دو طرف او استدلال می کند اما از مردم را انتخاب کنید که برای رای دادن یا نه (یا اگر آنها رای برای شخص ثالث). واقعی در صد از رای دهندگان نوسان در هر انتخابات با توجه به تجزیه و تحلیل خود است و نزدیک به 6 یا 7 درصد از 15 یا 20 اکثر تحلیلگران فکر می کنم وجود دارد که گروه بزرگتر Bitecofer می گوید: “گنجه پارتیزان” که اصلا با شناسایی یک حزب اما هنوز رای با یک. (باقی مانده 6 درصد یا بیشتر از واقعی مستقل او می گوید: تمایل به رای دادن برای هر وعده یک استراحت با وضع موجود است.)

“اگر شما فکر می کنم مستقل به عنوان یک ثابت استخر از رای دهندگان که تغییر تنظیمات” او می گوید: “خوب است که مفاهیم برای شما چگونه مبارزات انتخاباتی و پس از آنها. اما اگر شما در حال صحبت کردن در مورد اولویت های مستقل در حال تغییر به این دلیل که استخر مستقل از تغییرات خوبی که متفاوت است موز لعنتی.”

در سال 2012 Bitecofer اشاره اوباما در واقع از دست داده مستقل در حالی که برنده انتخابات در اوهایو او آنها را از دست داده با 10 امتیاز اما هنوز انجام این مهم نوسان دولت است. وجود دارد فقط به سادگی بیشتر دموکرات ها در خیلی از کشور و اگر آنها فعال هستند با اعتقاد به این که می گویند در انتخابات ریاست جمهوری نامزد یک بی عاطفه plutocrat که فکر می کند 47 درصد از جمعیت را می توان نوشته شده به عنوان grifters و شرکت مردم و دموکرات می شود فقط تعداد انگشت شماری از کسانی که درست است مستقل و سپس آن را می شود غیر ممکن است برای جمهوری خواهان را به نفع خود.

Bitecofer در حال حاضر او منتشر شد 2020,مدل, و است که به تنهایی در میان انتخابات پیش بینی در دادن دموکرات—که البته هنوز به یک نامزد از 270 آرا نیاز به ادعای ریاست جمهوری بدون یک toss-up state کوه در می رم راه خود را. او می بیند هر کسی که در ردیف بالا و یا حتی در ردیف دوم از نامزدها به عنوان قوی به اندازه کافی برای برنده شدن بازگشت بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن متحده در شهرک صنعتی میانه سرقت مارس در جنوب در مکان هایی مانند کارولینای شمالی و فلوریدا و حتی رقیب سنتی قرمز متحده مانند گرجستان تگزاس و آریزونا. دموکرات ها به احتمال زیاد به انتخاب کنید تا صندلی دوباره در خانه او می گوید: میخ کل در نه وانت در تگزاس به تنهایی و در یک فرصت مناسب و معقول از مجلس سنا.

و در یک نمایش است که می رود در برابر سال از پذیرفته سیاسی عقل است که می گوید: انتخاب یک همسر در حال اجرا نیست و بسیار مهم, کلیدی, او می گوید: به یک سال 2020 پیروزی دموکراتیک را دروغ کمتر است که در بالای بلیط از در که می شود انتخاب به عنوان veep. خوب بلیط-mate خواهد بود یک فرد از رنگ مثل استیسی آبرامز و یا Julián Castro, او نشان می دهد کسی که می تواند بیشتر مشتعل دموکراتیک پارتیزان که در غیر این صورت ممکن در خانه بمانند. دلیل تهمت برنده در سال 2016 شد او می گوید: به دلیل یک دسته از ناراضی یقه آبی سابق دموکرات در میانه; به این دلیل است که ترکیبی از جیل استین گری جانسون و اوان McMullin کشیده دور بیش از 6 درصد از رای دهندگان در یک دولت مانند میشیگان. این ضد هیلاری رای دهندگان بله—اما آنها ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به خصوص و آنها به احتمال زیاد برای آمدن به حزب دموکرات برابر این زمان در اطراف اگر آنها دلیل داده شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به درک Bitecofer نظریه را به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی در سیاست است. او خم به بخش منفی و تعصب. در سال 2018 تهمت تبدیل midterms به یک همه پرسی در او هشدار داد که دموکرات ها را در جرم و جنایت و هرج و مرج به محله های خود را اگر آنها را به دست آورد. وجود دارد مردم در انتخابات افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان در برخی از نقاط, اما آن را به اندازه کافی برای جبران دموکراتیک داشت.

Bitecofer در حال حاضر می بیند مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار آینده هم برای سال 2020: هشدار جمعیتی تصاحب توسط nonwhites به منظور افزایش مشارکت مردم در میان noncollege سفید رای دهندگان و تلاش برای ایجاد هرج و مرج در دموکراتیک صفوف به طوری که هواداران از دست دادن اولیه نامزد یا در خانه بمانند یا حمایت از یک شخص ثالث نامزد شده است.

بر خلاف پیش بینی مانند megyn kelly را مقابله و نقره ای که بر این باورند که نامزدها دیده می شود به عنوان بیش از حد ایدئولوژیک افراطی پرداخت و سیاسی هزینه Bitecofer نمی بینم بیشتر از یک حرکت نزولی به یک نامزد مانند برنی ساندرز. اما او را نمی بینم خیلی از صعودی یا از ایدئولوژی نیست و به عنوان یک محرک به عنوان هویت و پس از ساندرز نیست در واقع آوردن انبوهی از جدید رای دهندگان به پای صندوق های رای در سال 2016. (به طور کلی مردم در انتخابات در سال 2016 مقدماتی پایین بود در مقایسه با سال 2008 زمانی که باراک اوباما به رهبری یک افزایش در جوانان رای دادن. در سال 2016 ساندرز فقط قابل ملاحظه ای به خوبی در میان جوانان به عنوان کلینتون ناموفق mr.) وجود دارد برخی از خطر ابتلا به نامزدی جو بایدن که می تواند دیده می شود به عنوان یک نامزد از وضع موجود در برابر disrupter مانند تهمت اما در هر صورت کلیدی خواهد بود به انجام آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند هر روز: ایجاد چشم انداز چهار سال بیشتر از حزب جمهوری خواه و حکومت به نظر می رسد مانند یک تهدید برای جمهوری است که می تواند خطر همه چیز دموکراتیک متمایل به رای دهندگان گرامی.

“اگر شما می خواهید برای برنده شدن در این انتخابات شما باید قادر به قاب نامزدی خود را در راه است که به یاد رای دهندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن یک اختلال است که باید از بدن خارج,” او گفت:. “مردم همیشه می گویند در مبارزات انتخاباتی آمریکا در آینده است در انتخابات.’ خوب این زمان شما باید به آنها را متقاعد کند که آن را واقعا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im