اندرسون کوپر زبانم بند آمده مغلوب ساختن پیشی جستن ‘لطیفه’ ببخشید: آیا او فکر می کنم ما ‘کودن ها’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“چه شما فقط شنیده است که رئیس جمهور ایالات متحده فقط دروغ گفتن در سمت راست وجود دارد” اندرسون کوپر گفت: پس از پخش فیلم از دفتر بیضی از رئیس جمهور تهمت تلاش برای راه رفتن به عقب خطرناک خود را که پیشنهاد تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان coronavirus.

هنگامی که خبرنگاران از او خواست برای روشن شدن نظرات خود را در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد: “من درخواست بسیار طعنه آمیز به سوال خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل اما آن را نشانی از آن را بکشند و آن را بکشند و آن را در دست و آن را همه چیز را خیلی بهتر است.”

“این شگفت انگیز است چرا که او دروغ گفتن در مورد چیزی که همه ما شاهد فقط دیروز از او صحبت خود را coronavirus نیروی کار در مورد انجام تحقیقات به تزریق کننده مواد ضد عفونی کننده به مردم به نحوی تمیز کردن آنها را از داخل” سی ان ان لنگر ادامه داد. “و در حال حاضر رئیس جمهور است و مدعی او صحبت sarcastically به هواداران است. هیچ طعنه. ما نوار است.”

کوپر در ادامه به تماس مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی دیدگاه “خطرناک و ساده لوحانه” و lambasted او را برای “بالا بردن مضحک ایده که به نحوی تزریق مواد ضد عفونی کننده” می تواند یک درمان موثر “است که به هر کسی که در خارج وجود دارد چیزی است که هر انسان باید انجام دهد.” در حال حاضر “در اتحاد جماهیر شوروی مد” او را متهم به تهمت از تلاش برای “بازنویسی آنچه که همه ما می دانیم و دیدم که هر چند ما همه کودن.”

به عنوان سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار Kaitlan کالینز اشاره کرد: “این یک تاکتیک ما دیده ایم که رئیس جمهور قبل از” ادعا نظرات خود بودند “طعنه آمیز” پس از آنها بوده است “به طور گسترده ای مورد انتقاد است.” قابل توجه نمونه شامل بار مغلوب ساختن پیشی جستن به نام رئیس جمهور سابق باراک اوباما “بنیانگذار داعش” و هنگامی که او علنا از ایشان تشکر ولادیمیر پوتین برای اخراج دیپلمات های ایالات متحده از روسیه است.

قبل از تهمت استفاده می شود که بهانه یک بار دیگر در روز جمعه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany قرار دادن یک بیانیه که متهم به خبرنگاران گفت از نظر او “خارج از متن.” او را از ذکر خود قرار طعنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>