Andre De Grasse پیدا کردن راه هایی برای آموزش در طول COVID-19 همه گیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Andre De Grasse هدف از برنده طلای المپیک در حال حاضر در انتظار به دلیل به تعویق افتادن توکیو 2020 در میان COVID-19 همه گیر اما کانادا قهرمان دو سرعت است که هنوز مدیریت به در شکل باقی بماند با وجود مداوم اجتماعی فاصله گرفته است.

در طول فوق العاده نامشخص زمان برای همه ورزشکاران المپیک از 25 سال Markham, Ont., مادری گفت که او فقط در تلاش برای بهترین استفاده را از این وضعیت در حالی که در خانه خود در فلوریدا.

“آن [آموزش] واقعا شامل مقدار به دلیل قرنطینه در واقع فقط به انجام بسیاری از, هسته, یو پی اس فشار نشستن یو پی اس یو پی اس کشش آن نوع از چیزهایی که” De Grasse گفت: در Instagram Live با CBC Sports’ Anson هنری در روز شنبه. “البته من می توانم برای یک کمی تنه زدن در اطراف بلوک بنابراین من معمولا سعی کنید برای تنه زدن به صندوق پستی تنه زدن به عقب چیزهای شبیه به آن.

“این بسیار دشوار است اما من سعی می کنید به ماندن تا حدودی در شکل. من فکر می کنم هر کس در همان موقعیت شما سعی می کنید به انجام آنچه شما می توانید.”

سازمان دیده بان | De Grasse نیست پستی در تمرینات:

در حالی که فاصله فیزیکی کانادا آهنگ ستاره می گوید: تنها در زمان او موفق به دریافت یک تمرین است در حالی که بچه های خود را در حال چرت زدن. 1:26

فرصت طلایی

توکیو بازی خواهد De Grasse اولین فرصت به دنبال مدال طلای المپیک بدون بزرگ اوسین بولت رقابت در برابر او.

De Grasse ادعا کرد سه مدال در سال 2016 المپیک ریو از جمله نقره در 200 متر و مدال برنز 100 و او همچنین اضافه شدن دو بیشتر در مسابقات قهرمانی جهان مدال خود را به مجموعه در دوحه در ماه اکتبر گذشته.

کمیته بین المللی المپیک به تعویق افتاد بازی های المپیک تا 2021 ماه گذشته تصمیم De Grasse گفت که او “در صلح با” وقتی صحبت به کانادا مطبوعاتی پس از اعلام.

اگر چه De Grasse ماندن در شکل در طول همه گیر او می گوید: او است که هزینه های بسیاری از وقت اضافی در خانه با دو بچه.

“من می گویند از آغاز تا پایان, من بیشتر با بچه ها در تلاش برای نگه داشتن آنها را اشغال کردند” De Grasse گفت: هنگامی که توصیف فعلی خود را در زندگی روزمره. “من یک استخر در حیاط خلوت خود را به طوری که آنها رفتن به شنا کردن چند روز در حیاط خلوت. من آنها را میآموزد که چگونه برای شنا کردن است.”

مانند بسیاری از مردم در حال حاضر اکثر De Grasse زمان صرف شده در داخل در تلاش برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus اما او در بر داشت راه برای گذراندن وقت با بچه های خود.

“من بازی پازل با آنها برخی از هیئت مدیره بازی ها, بازی با ورق, فقط چیزهای تصادفی مانند این که” De Grasse گفت. “و البته زمانی که آنها در حال تماشای Netflix بکشد و یا مشاهده دیزنی علاوه بر این زمانی است که من فقط سرد و تماشای مسائل با آنها. دیروز آنها را تماشا منجمد امروز صبح آنها تماشای شیر شاه.”

با بسیاری از برنامه روزانه اختصاص داده شده به کودکان و نوجوانان, De Grasse است برای به دست گرفتن فرصت های آموزشی هر زمان که آنها خود را در حال حاضر.

“هنگامی که آنها در حال چرت زدن بودند که زمانی که من سعی می کنم به انجام برخی از آموزش های خودم” De Grasse گفت.

زمانی که توکیو بازی در نهایت وارد De Grasse خواهد بود تربیع خاموش در برابر یک محصول تازه از قابل توجه استعداد آمریکایی ها مسیحی کلمن و نوح Lyles.

De Grasse ارسال شده شخصی-بهترین زمان 9.90 ثانیه در 100 متر مسابقه در مسابقات قهرمانی جهان در ماه اکتبر گذشته اما او به پایان رسید یک صدم از یک دوم پشت به مدال نقره کلمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>