Andre De Grasse خوب تنظیم تمام جنبه های مسابقه خود را در تعقیب المپیک طلا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پس از Andre De Grasse برنده مدال برنز 100 متر در سال 2016 بازی های المپیک, مدال طلای Usain Bolt ارائه شده کانادایی در یک تعریف.

“او اجرا می شود درست مثل من” افسانه ای جامائیکا اسپرینتر گفت. “منظورم این است که او را واقعا آهسته در بلوک اما هنگامی که او قصد او رفتن است.”

بنابراین بیشتر یک تعریف با برخی از مشاوره مریم گلی مخلوط بیش از حد.

پیچ در شش پا-دو همیشه در اختیار اندازه کافی بالا به پایان به سرعت را تشکیل می دهند برای کندتر واکنش بار از بلوک. در پنج-پا-نه بیشتر کوچک De Grasse فاقد آن گام های بلند و هر گونه ضعف در شروع برجسته تر می شود.

هنوز هم در پیچ و د گرس به اشتراک گذاری است که میل شدید به تولید اوج عملکرد زمانی که آن را مهم ترین.

“وقتی که می آید به قهرمانی من امیدوار هستم که من به شخصی من بهترین و سپس وقتی که من رسیدن به قهرمانی من می تواند اجرای سریع زمان و اجرای بهترین شخصی و سپس شکستن یک رکورد در حالی که من در آن است و یا چیزی” De Grasse گفت: CBC Sports در مصاحبه اخیر است.

پنج ماه از توکیو المپیک و با پیچ و مهره در حال حاضر بازنشسته ها Markham, Ont., مادری می گوید: تمام 100 متر است که خوب تنظیم.

“کار بر روی همه چیز. کار من شروع به ساخت مطمئن شوید که من در بالا به پایان سرعت در حال بهتر شدن است چرا که میخوام کلید موفقیت من. قوی تر شدن در اتاق وزن است که بلند کردن اجسام چهار بار در هفته در حال حاضر,” De Grasse گفت.

“پس فقط تلاش برای توسعه کمی بیشتر عضله بنابراین من یک مقدار زیادی از استقامت و استقامت را از طریق دور چون من کمی مسن تر تا کمی خستگی در اینجا وجود دارد.”

25 سال است homed در تمرینات انفجاری مانند squats, زوج با تصفیه تکنیک برای افزایش زمان واکنش خود را از بلوک.

البته ضعف هرگز واقعا یک پاشنه آشیل برای De Grasse. او برنده هفت مدال در طول هشت قهرمانی جهان یا المپیک نهایی با تنها دست آمدن پنج هزارم یک ثانیه در 4×100 رله در مسابقات قهرمانی جهان در ماه اکتبر.

De Grasse همچنین برنده مدال برنز 100 وجود دارد در یک شخصی-بهترین زمان 9.90 ثانیه و یک صدم از یک دوم پشت به مدال نقره مسیحی کلمن. جاستین Gatlin طلا گرفت.

سازمان دیده بان | De Grasse موج به 100 برنز در جهان:

مسیحی کلمن ایالات متحده برنده 100 متر با بهترین شخصی 9.76 ثانیه Andre De Grasse پس از اتمام 3 در حالی که همکار کانادا آرون براون مکان 8th. 8:37

کانادا و سپس به دست آورده نقره در 200 که پیچیده یک تکرار از عملکرد فردی در بازی های المپیک 2016 که در آن او همچنین اضافه رله برنز.

کسانی که تریبون پس از اتمام نمایندگی اوج دو آسیب مملو سال De Grasse زیر ریو. اگر وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا المپیک عملکرد صرف شد بر روی صفحه رادار آنها قرار داده به بقیه.

“زمانی که من به کرات در اکتبر من احساس ‘OK من در شکل مناسب و معقول. من احساس می کنم به اندازه کافی است که من می تواند بیرون رفتن وجود دارد و رقابت و شاید یک مدال’ و این چیزی است که من نوعی فقط به حال — که خوش ذهن و ذهنیت رفتن به جلو” De Grasse گفت.

سازمان دیده بان | De Grasse طول می کشد نقره در 200:

کانادا Andre De Grasse پس از اتمام 2 در 200 متر آمریکایی نوح لایل برنده طلا در حالی که کانادا آرون براون مکان 6. 4:54

پس از این ثروت باد آورده در جهان De Grasse می گوید: او در زمان برخی از خرابی و از جمله تعطیلات به دبی. او شده است تلاش برای دست کشیدن ضامن او درگیری در حال حاضر به طوری که آموزش می تواند تبدیل به تنها تمرکز به عنوان بازی های المپیک نزدیکتری.

De Grasse, همراه با دیگر بالا دوندگان سرعت قلم جهانی امسال فصل داخلی به دلیل تراکم برنامه پس از جهان در دوحه قطر شد تحت فشار قرار دادند به ماه اکتبر به دلیل گرما و نگرانی است.

پتانسیل برای گرما در توکیو است که بالا بردن این همان نگرانی است. De Grasse طرح وارد ژاپن دو یا سه هفته پیش از بازی به هوای جدید خو گرفتن خود را.

De Grasse از سر آموزش اطراف خود را Nov. 10 تولد در جکسون ویل فلوریدا., جایی که او در حال همکاری با آمریکا با حداکثر سرعت دویدن گورو رعنا Reider برای بیش از یک سال است. او گفت که او ممکن است شرکت در برخی از محلی دیدار در فلوریدا قبل از شروع فصل خود را در لیگ الماس در دیدار ممکن است.

مسابقات قهرمانی جهان نیز به عنوان تایید برای De Grasse را به دولت آفتاب.

“هنگامی که شما را به چیزی جدید آن تغییرات کمی متفاوت است. شما ممکن است یک کمی از شک و تردید و کمی از نگرانی بود کمی عصبی بود کمی ترسیده اما در حال حاضر به عنوان زمان حرکت می کند شما می دانید آن را سرگرم کننده است. من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس” De Grasse گفت.

در آن حس کانادا سفر در این چهار سال المپیک چرخه تا حدودی شبیه یکی از نژادها. آهسته از بلوک ثابت ساخت طریق گرم و اوج زمانی که چراغ درخشان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>