Andre De Grasse پیروز در بازگشت به مسیر در ‘دور’ رقابت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا قهرمان دو سرعت Andre De Grasse برنده بازگشت به مسیر در روز پنج شنبه.

De Grasse ارسال شده برنده از 9.69 ثانیه در حیاط 100 رویداد در Weltklasse دیدار بود که کاهش می یابد و گسترش با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

او به پایان رسید پیش از شرکای آموزش Omar مک لئود از جامائیکا و جیمی Vicaut فرانسه با سه دوندگان سرعت در حال اجرا در برادنتون فلوریدا. در یک رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان الهام بخش بازی.

این Weltklasse آهنگ دیدار به طور معمول برگزار شد در زوریخ به عنوان بخشی از الماس لیگ سری, اما تنها تعداد کمی از 30 ورزشکار که شرکت در روز شنبه هشت رویداد برنامه بودند در این شهر Letzigrund ورزشگاه.

سازمان دیده بان | Andre De Grasse رقابت در مسابقه از فلوریدا:

Andre De Grasse از Markham, Ont., ضرب و شتم همکار sprinters عمر McLeod و جیمی Vicaut در یک مسابقه که در برادنتون فلوریدا., به عنوان بخشی از لیگ الماس زوریخ با الهام بازی. 4:38

دیگران به رقابت پرداختند همزمان سه ورزشکار یا تیم در هر رویداد در یکی از شش خالی استادیوم های پراکنده در سراسر اروپا و ایالات متحده است.

سازمان دیده بان | De Grasse واکنش به پیروزی در بازی الهام:

Andre De Grasse از Markham, Ont., صحبت می کند به رسانه ها پس از برنده شدن در حیاط 100 داش در برادنتون فلوریدا., به عنوان بخشی از لیگ الماس زوریخ با الهام بازی. 1:17

De Grasse سه المپیک مدال در نظر گرفته شده بود در میان مورد علاقه های شما در 100 متر در سال 2020 توکیو المپیک قبل از بازی تحت فشار قرار گرفتند که بازگشت از یک سال و با توجه به این رمان coronavirus.

25 ساله از Markham, Ont., در حال آمدن است موفق 2019 کمپین که او را دیدم مسابقه به نقره در 200 متر و مدال برنز 100 در مسابقات قهرمانی جهان در دوحه قطر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>