اندرو یانگ قطره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اندرو یانگ را غیر محتمل افزایش دموکراتیک اولیه به پایان رسید سه شنبه شب هنگامی که کارآفرین و سیاسی تازه وارد اعلام کرد او به ترک نژاد پس از پایان ناامید کننده در نیوهمپشایر.

“وجود دارد یک بخشی از من که فکر می کردم که ما ممکن است قادر به برنده شدن در این مسابقه و دریافت این انجام می شود این چرخه” یانگ گفت: سیاسی در مصاحبه. “بنابراین بسیاری از ناامیدی زیرا هنگامی که شما در حال هدف گرا و شما یک سازنده آن را بسیار سخت به خودتان را در پشت پت و می گویند کار خوب انجام می شود اگر شما برنده نیست. اما منطقی و عینی من می دانم که ما انجام داده ایم چیزی بی سابقه و قابل توجه است.”

مدیر کمپین ژاک Graumman گفت که یانگ و مشاوران او شروع به داشتن مکالمات در مورد پایان دادن به پیشنهاد خود را هنگامی که یک دوم دور دست دادن در دو رای گیری متحده نگاه کرد به احتمال زیاد. یانگ که شناور به طور بالقوه در حال اجرا دوباره در چهار سال نمی خواهید به آن را بکشید.

“اگر شما به خوبی انجام نمی در دو ایالت شما شروع به دنبال در ریاضی” Graumman گفت. “اگر هیچ مسیر به پیروزی [جعل جلوتر است] زیانی به شما اهدا کنندگان یانگ باند, بلکه پیام این جنبش است.”

یانگ خود را راه اندازی طولانی-شات مبارزات انتخاباتی به عنوان یک ناشناخته در سیاست دوم حزب دموکرات برای پرش به چه شد crowdest و متنوع ترین زمینه در تاریخ است. او واجد شرایط برای بحث اما آغاز شده تنزل به لبه دور از مرحله ای که کمتر رای گیری نامزدها قرار می گیرد.

امضای خود را پیشنهاد دادن 1000 دلار به هر فرد بالغ برای کمک به آنها در انطباق با اثرات کامپیوتر و اتوماسیون اداری به عنوان یک حیله اما در طول زمان درمان شد به طور جدی با رقبای خود را و برخی از رسانه ها. یانگ با غیر سیاستمدار سبک صحبت کردن و دمدمی حس شوخ طبعی به خود جلب کرد تعجب آور زیر و آنلاین ارتش از اهدا کنندگان.

او در ارائه یک نظریه از وضعیت فعلی سیاست است که او را متمایز از مخالفان خود را. یانگ استدلال کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد به دلیل اتوماسیون نابود صنعت ساخت و جوامع ویران. عصبانی و اشتباه آنها رو به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک استراحت از سیاست آنها به عنوان مسئول گرفتاری خود را.

یانگ زد برای ماه تقریبا با هیچ پوشش رسانه ای خود را شکست آمد در جو روگان محبوب پادکست. نیک رایان یانگ انتخاباتی رئیس گفت: غیر متعارف رسانه ای بود که در مرکز استراتژی خود را از یک روز.

“خوشبختانه ما در یک محیط که در آن یک پیام قوی و حضور آنلاین قوی بود به اندازه کافی برای قرار دادن شما در آن مرحله و به اندازه کافی به نوبه خود در 65,000 مردم را به فکر می کنم این است که من مرد. من به او یک باک” رایان گفت.

آن نیست تا زمانی که مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد $9.9 میلیون مطرح شده در سه ماهه سوم سال است که مردم شروع به گرفتن یانگ جدی تر. او به دنبال آن است که با شگفت آور $16.5 میلیون مسافت های زیر سه ماهه.

در واقع یانگ مالی لغو احکام صادره ی خود را پایه فن اختصاص داده شده و ظهور خود را از جایی به outlasting نشسته سناتورها و فرمانداران ششم در پای صندوق های رای یکی از بزرگترین شگفتی های دموکراتیک اولیه.

اما داستان در زمان به نوبه خود تیز هنگامی که رای دهندگان وزن در. در آیووا یانگ دست آورد فقط 1 درصد از خام رای و نمایندگان.

آن را در هوا چه یانگ بعدی را انجام خواهد داد. او waffled در حال اجرا برای دفتر دیگری در گذشته اما طعنه که او می تواند در اطراف برای برخی از زمان.

“من خودم را به عنوان یک مشکل حل و پدر و مادر و یک وطن پرست است. و مشکلات هستند و نه دور. من نه دور. آمریکایی ها که پرشور در مورد بهبود راه ما از زندگی هستند و نه دور. بنابراین ما در اینجا خواهید بود تا مشکلات حل او گفت:” در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>