اندرو یانگ باعث می شود موضع خود را در نیوهمپشایر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

منچستر N. H. — اندرو یانگ رفت مرحله برای مک کینلی-شاهین حزب دموکرات شام شنبه به داد و بیداد کن کف زدن. آن را فقط یانگ باند که hoots و hollers پر آرنا — ملحق شدند و طرفداران هر نامزد دیگر.

صحنه اسیر معمای یانگ نامزدی: مردم مانند مرد, حتی اگر آنها حمایت از شخص دیگری. به همین دلیل یانگ می یابد خود را به عنوان مقدماتی نیوهمپشایر شنبه ششم در پای صندوق های رای داشتن فقط اخراج ده ها تن از کارکنان و به دنبال یک منطق به قطع.

نامزد و مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسید قصد جلوگیری از این مشکلات به عنوان یانگ شتافت در سراسر کشور بیش از آخر هفته در جستجوی رای. یانگ گفت: نشده است که چه مدت او را در رقابت باقی می ماند اگر او تکرار خود آیووا عملکرد. با توجه به گزارش در سنگ نورد هفته گذشته او mused به تازگی به کارکنان در مورد در حال اجرا دوباره در سال 2024 به خصوص اگر او می کند در روز سه شنبه.

“ما قصد داریم در هر نقطه. یانگ باند هیچ جا نمی رود و ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن فشار تا زمانی که ما انجام رساندن اهداف ما” یانگ به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه ،

یانگ به شرط بندی بزرگ در نیوهمشایر بازدید 26 بار و انجام 132 حوادث بر اساس مبارزات انتخاباتی خود را شمارش. او صرف بیش از 3.5 میلیون دلار در تلویزیون تبلیغات در اینجا با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

و او دارای سابقه در دولت یادآوری رای دهندگان در هر توقف که با حضور او در دبیرستان در Phillips Exeter Academy. “من واقعا لذت بردن از زمان من” در منحصر به فرد مدرسه شبانه روزی, یانگ, جوک, یک بوش است که جمعیت خوردن.

نیوهمپشایر شهرت رد آیووا انتخاب به نفع یک فلک زده که اگر رای دهندگان فقط می خواهم به نگه داشتن چیزهای جالب: برنی ساندرز در سال 2016 هیلاری کلینتون و جان مک کین در سال 2008 و مک کین در سال 2000.

“هنگامی که وجود دارد واقعا جالب جدید صدای ما به هر فرصت که صدای یک شانس برای سایر نقاط کشور به گوش” گفت: Steve Marchand ارشد مشاور یانگ بود که شهردار سابق پورتسموث, N. H.

اما یانگ با وجود کار خود را در اینجا شکست خورده برای به دست آوردن این نوع کشش که دیگر شات نامزدها مانند ctq که کنگره در روزهای پایانی این مسابقه اند.

نهایی شمارش در آیووا وحشتناک بود برای یانگ و نیوهمپشایر به دنبال ندارد بسیار بهتر است. روز قبل از اولیه برخی از مشاوران صحبت می کنند که اگر این کمپین فقط ramping تا. Marchand, a New Hampshire بومی گفت: این کمپین فقط نیاز به دریافت یانگ در مقابل بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و دارای امیدوارم که در این واقعیت است که بسیاری از رای دهندگان تنها در حال حاضر ساخت تا ذهن خود را.

“این کار این است که زمانی که آنها دریافت یک فرصت برای دیدار با اندرو می تواند ما را در حرکت اندرو از در [خود] لیست به بالای لیست است ؟” او گفت:.

سرعت را از طریق خیابان های, New Hampshire در یک فورد اکسپدیشن یانگ که چند نفر تا به حال حتی شنیده ام از نه ماه پیش به نظر می رسد nonplussed توسط مخمصه. او و کارکنان خود را چگونه تشخیص دلهره آور خود را در شانس هستند اما پس از ضرب و شتم یک میزبان از سناتورها و فرمانداران و اعضای کنگره. وجود دارد اميد است که احساس نمی کند ساختگی.

کمپین تکیه به نیوهمپشایر نیمه باز اولیه و کار به جلو و پشتیبانی از مستقل و آزادی خواهان که باز هستند به خارج از جعبه ایده ها.

“او نه ایدئولوژیک. او واقعا در حال اجرا برای حل مشکلات است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب در وهله اول” یانگ مدیر کمپین ژاک Graumann گفت. “بنابراین صحبت کردن در مورد آن است که راه به جای ‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [است] بد’ تجدید نظر به بسیاری از مردم که نمی توانستند با یک حزب خاص.”

در این مرکز که فشار به صورت مستقل و آزادی خواهان این است که خود را جهانی درآمد اولیه طرح. یانگ بیخ و بن مراجع میلتون فریدمن افسانه ای آزادیخواه اقتصاددان که تایید یک شکل اساسی جهانی درآمد در 1960s.

این طرح بخشی بزرگتر دولت و بخش دریافت دولت از راه و به مردم اجازه انتخاب کنید که چگونه به صرف پول خود را.

اما جسی, Benton, کمپین صندلی آزادیخواه Ron Paul 2012, کمپین گفت یانگ ایده نمی خواهد پرواز با اکثر “true” آزادی خواهان. پل شگفت زده با مکان دوم را در پایان سال 2012 مقدماتی نیوهمپشایر.

“من قطعا درک که در آن [یانگ] آینده از آن نمی شود سرد اگر یک راه وجود دارد ما می تواند اطمینان حاصل شود که یک کارآفرین می تواند احساس کمی امن تر شروع یک کسب و کار و یا یک هنرمند [می تواند] را یک فرصت مطالعاتی به تمرکز بر هنر و یا موسیقی خود را?” بنتون در مصاحبه ای گفت:. اما “من مشکل دیدن چگونه هر نوع گسترده نوار آزادی خواهان در حال رفتن به پیدا کردن [UBI] بسیار جذاب است.”

اما یانگ کمپین مصمم است. Graumann می گوید: عدم وجود بوروکراسی در این پیشنهاد (هر کس که پول زمانی که آنها به نوبه خود 18) است که خود بزرگترین نقطه فروش.

کلر مه که دیدم یانگ در Littleton, N. H. یکشنبه شب شد و آن را خرید. او یک liberterian که رای برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و گفت یانگ او برنده بیش از.

UBI “نیست مردم بگویید که چگونه به کنترل زندگی خود را. آن را می دهد آنها پول و … آزادی انتخاب را به انجام آنچه آنها می خواهند با آن” مه گفت: در حالی که انتظار در یانگ selfie خط.

مستقل مانند فیل Harrell گفت که او “یانگ-کنجکاو” هنگامی که او وارد کلرمونت خانه اپرا به دیدن او صبح است.

“او می گوید: آنچه در ذهن خود صحبت می کند و به سادگی و من واقعا می خواهم که او جدید و ایده های تازه,” هارل گفت:, و اضافه کرد که نه متعهد به رای گیری برای یانگ یا هر کس دیگری اما که کارآفرین است نقل مکان کرد تا به شماره 2 خود را در لیست.

یانگ است که خود را بهترین فروشنده و مردم اغلب دور آمده پس از دیدن او شگفت زده چقدر آنها را دوست داشت و او را. اما آن را به اندازه کافی به او را به هر حرکت پس از نیوهمپشایر?

“من حدس می زنم جواب این است: ما از روز سه شنبه” Graumann گفت: با خنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>