خشم ایجاد بیش ویروس خطرات در دادگاه مهاجرت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده فوری مبارزات انتخاباتی برای حمله به شیوع کروناویروس است که با داشتن یک ویژه ناچیز تاثیر در دادگاه مهاجرت که در آن چشمگیر حرکت می فروختن امضای خود سیاست سختی در مستند نشده مهاجران و پناهجویان.

به عنوان دادگاه های فدرال و ایالتی در سراسر کشور در مقیاس عقب به شدت با توجه به همه گیر ترین دادگاه مهاجرت را فشرده تنها با تنظیمات جزئی باعث رشد خشم و انزجار از مهاجرت قضات و وکلا برای مهاجران اخراج مواجه و حتی وکلای مدافع که در خدمت به عنوان دادستان.

دادگاه ناظران گفت: رسیدگی ادامه داد: روز شنبه با مهاجران آسیب پذیر بودن نام برای جلسات و برخی از آنها قریب به شلوغ برگزاری اتاق. و حتی به عنوان مکان هایی مانند کالیفرنیا نقل مکان کرد و نزدیک به مستند وضعیت مهاجرت در دادگاه های فشرده تا حد زیادی به طور معمول تحریک تلخ شکایت و هشدار دادند.

برخی از مهمترین و با اشاره به شکایت از وکلای درگیر در جلسات ناشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند-در-مکزیک سیاست نهاد در سال گذشته است که نیاز بسیاری از متقاضیان پناهندگی که وارد از مکزیک به بازگشت به که کشور به انتظار فرصتی به نظر می رسد قبل از مهاجرت به ایالات متحده قاضی.

“به روز رسانی از SD #MPP دادگاه: ما تنها attys در اینجا تا کنون w 50 پناهجویان تشکیل پرونده به کوچک, اتاق انتظار,” حقوق بشر اول وکیل رابین بارنارد در توییتر نوشت. “هیچ ضد عفونی کننده دست. یک کاغذ امضا گفتن ppl برای شستن دست. بسیاری از نوزادان کمی امروز در اینجا. #COVID19 #shutitdown #parolethemin”

در حالی که بسیاری دیگر از دادگاه های فدرال تحت کنترل قضایی شعبه دادگاه مهاجرت بخشی از وزارت دادگستری خود, با وزارت امنیت وکلا در خدمت اساسا به عنوان دادستان.

بسیاری از آنها در دادگاه مهاجرت روند گفت: آنها تشخیص قطع ارتباط بین اقدامات تهاجمی ترین دادگاه های فدرال و ایالتی نورد این هفته و متوسط اقدامات انجام شده توسط DOJ اجرایی اداره مهاجرت بررسی است.

رئیس جمهور از قضات مهاجرت’ union, اشلی Tabaddor خبر داد و گفت: تهمت و دولت را به شکست نزدیک مهاجرت دادگاه نشان داد که نگرانی های بهداشتی مصرف شد صندلی عقب به “سیاسی رانده قانون اجرای سیاست.”

“در هر دادگاه و هر کس است که اساسا در حالت وحشت به دلیل اقدامات مناسب نشده اند گرفته شده برای محافظت از هر کس از قرار گرفتن در معرض” Tabaddor خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “سیاسی شدن این دادگاه مهاجرت پیشرفت کرده است به آلوده اساسی فرایند تصمیم گیری این سازمان که به سلامت و ایمنی از همه درگیر…. مستقل دادگاه مهاجرت خواهد هرگز تسلیم به کسانی که انواع فشارهای.”

دولت تصمیم به مطبوعات در بسیاری از جلسات جعلی است یک اتحاد غیر معمول با وکلا و حقوقدانان مدافع مهاجران و کسانی که فشار برای اخراج پیوستن با هم به صورت موقت متوقف به جلسات.

“COVID-19 نه تبعیض بین یک DHS محاکمه وکیل مشاوره خصوصی از پاسخ دهندگان یا دادگاه کارکنان. ما همه در آن با هم” Tabbador گفت. “همه در معرض خطر است.”

“مهاجرت تاز هستند و نه به اندازه کافی بزرگ و احزاب نشستن در داخل بازو دسترس دیگر.

اتاق های انتظار آسانسور و راهروها شلوغ هستند به خصوص در بزرگ دادگاه….در آب و هوای امروز, برگزاری فرد در جلسات تشدید این شرایط خطرناک” گفت: فانی Behar آمریکا فدراسیون کارکنان دولت محلی به نمایندگی از اداره مهاجرت و گمرک محاکمه وکلای مدافع.

DOJ مقامات قبلا رد کرد انتقاد از مهاجرت قضات اتحادیه به عنوان یک واکنش به تهمت و تلاشهای دولت به اتحادیه decertified.

وزارت دادگستری ساخته شده برخی از تغییرات اخیر به دادگاه مهاجرت برنامه اختتامیه دادگاه در سیاتل شروع آخرین جمعه است. در 10:49 p. m. شرقی یکشنبه شب EOIR در توییتر اعلام کرد که گروه وضعیت جلسات شناخته شده به عنوان “استاد تقویم” جلسات برنامه ریزی شده از طریق آوریل 10 می شد به تعویق افتاد برای مهاجران برگزار نشده در بازداشت است.

در سه شنبه شب یک EOIR سخنگوی گفت: “EOIR در ادامه به بررسی اطلاعات موجود از مقامات بهداشت عمومی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در خصوص وضعیت عملیاتی هر یک از دادگاه مهاجرت. “

اما فردی برنامه ریزی جلسات بودند تحت پوشش اعلام شد و نه به کسانی که برای کسانی که در بازداشت است. “سایر جلسات دادرسی” توییتر پیام گفت.

یک قاضی مهاجرت را رد کرد و محدودیتی در اعلام یکشنبه به عنوان “قطره در سطل است.”

دادگاه مهاجرت کنندگان شکایت کرده است که آنها مطلع اواخر شب پست توییتر به جای دقیق تر اعلام عمومی از چگونگی خطرات و مزایای بودند که وزن شده است.

“مهاجرت و دادگاه ها نیاز به نزدیک است. دوره گفت:” جرمی مککیننی از انجمن وکلای مهاجرت آمریکا. “بسیاری از این جلسات می توانید صبر کنید به منظور ایمنی از اول….نزدیک دادگاه برای چند هفته تا غربالگری و تست مناسب انجام می شود.”

بستن دادگاه مهاجرت در دسترس نباشد را ایجاد خاردار مسائل به خصوص برای افرادی که در حال برگزار شد در بازداشت است. این حرکت به احتمال زیاد باعث چالش های حقوقی در دادرسی زمینه.

اما وکلای مهاجرت وجود دارد گفت: راه حل برای بسیاری از مسائل از جمله دست زدن به پیوند جلسات از طریق نوشته براده و برگزاری جلسات با ویدئو و یا تلفنی. ویدئو کنفرانس است که در حال حاضر استفاده می شود به پرتو بازداشت شدگان به جلسات در بسیاری از دادگاه ها.

هنوز برخی از مراحل در حال ترویج توسط وکلا برای مهاجران می تواند به عنوان تضعیف جنبه های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهاجمی اجرای سیاست های.

مهاجر طرفداران آنها اصرار دولت به “آزادی مشروط” به آمریکا پناهندگی متقاضیان ارسال به مکزیک در زیر باقی می ماند-در-مکزیک سیاست. خواهد بود که شبیه به قبل سیاست است که مقامات دولت به تمسخر عنوان “گرفتن و انتشار است.”

چندین دادگاه شرکت کنندگان گفت: آنها آن را پیدا جالب است که دادگاه مهاجرت عمدتا توقیف در طول تعطیلی دولت در سال گذشته زمانی که پرسنل خود تلقی می شد غیر ضروری است اما در حال حاضر همان پرسنل ما گفته بودن آنها ضروری است و باید گزارش کار وجود مقامات در تمام سطوح دولت اصرار آمریکایی ها به خانه باقی می ماند اگر در همه ممکن است.

“چه ظالمانه است این است که ما غیر بازداشت دادگاه تعطیل شد, برای دولت, کردند, برای دلایل سیاسی گفت:” دانا Leigh, علائم, یک سان فرانسیسکو مهاجرت قاضی و رئیس جمهور سابق از قضات’ union. “در عین حال در اینجا ما باید یک بهداشت و درمان اضطراری و بدون عمل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>