سالانه بین المللی صلح Pow Wow طول می کشد مکان در Enmax مرکز در Lethbridge, Alta.

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیست و یکم سالانه بین المللی صلح Pow Wow میزبانی بلککفوت کانادا فرهنگی جامعه صورت گرفت بیش از آخر هفته در Enmax مرکز در Lethbridge, Alta.

دو روز رویداد شامل یک سنتی بومی مسابقه رقص همراه با موسیقی و هنرهای تجسمی از سراسر غربی آمریکای شمالی است.

این رویداد به ارمغان می آورد با هم در سازمان ملل از بلککفوت کنفدراسیون — آلبرتا Piikani, Kainai/خون و Siksika و مونتانا Blackfeet — و همچنین قبایل و ملت از سراسر این قاره با توجه به سازمان.

ادامه مطلب: قلعه Whoop تا جشن ملی مردم بومی بعد با pow-wow

یکی از رقصندگان اخبار جهانی صحبت شد سر خانم رقاص’ — او گفت: او بسیار مفتخر و هیجان زده شده اند انتخاب برای این نقش است.

“زمانی که من یک نوجوان بود به سر بانوی رقصنده و… آن را یک معامله بزرگ انتخاب شود” گفت: Levia Manywounds. “برای من… از من درک آنها انتخاب من به دلیل الگوی من بوده است و چیزهایی که من انجام شده است بیش از چند سال گذشته,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Manywounds می افزاید که او سخت کار می کرد دیده می شود به عنوان یک الگو در جامعه خود را.

الهام بخش افراد بومی: یک سری جدید در جهانی!

الهام بخش افراد بومی: یک سری جدید در جهانی!

محل پر شده بود با نزدیک به 400 رقصنده که راه می رفت به عرصه, در, رنگارنگ, لباس سنتی به صدای زنده آواز و درام است. حدود 3000 نفر از مردم انتظار می رود برای حضور در.

“من نمی رقصید در حدود سه سال, بنابراین من حدس می زنم این است که من دوباره وارد Pow Wow دایره” Manywounds گفت. “به همین دلیل من نمی رقصید دلیل است که پدر و مادر من گذشت و من به طور سنتی را خاموش زمان از pow wow دایره سرند که از دست دادن” او اضافه شده است.

سازمان دهندگان گفت: این رویداد به عنوان فرصتی برای هنرمندان به نمایش گذاشتن استعداد خود را به عنوان به خوبی به عنوان افتخار خود را به عنوان اولین سازمان ملل مردم است.

ادامه مطلب: ترویج بلککفوت هویت در صلح بین المللی Pow-wow

“به پشت بخشی از این دایره آن را یک معامله بزرگ این واقعا یک معامله بزرگ” او گفت:. “این یک اتصال به معنویت در حال بازگشت به ریشه های من و احاطه شده توسط مردم” Manywounds گفت.

“مثل این است که بهترین درمان پزشکی تا کنون برای من است.”

پرینت این

“در حال رشد تا زمانی که من به Pow Wow آن توانمند سازی گفت:” کلی خوب یک هماهنگ کننده رویداد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پس شما بازگشت به زندگی روزانه خود را پس از یک رویداد مانند این و شما احساس می کنید مانند شما می توانید تسخیر هر چیزی چون شما خیلی افتخار می کنم از آنچه شما انجام,” او گفت:.

عمومی و ترویج فرهنگ بومی دیده می شود به عنوان یک رویداد مثبت با هر دو بومی و غیر بومی اعضای جامعه با توجه به سازمان.

این اجازه می دهد تا هر کس به گرد هم می آیند به جشن رقص و موسیقی “که در اطراف بوده است پس از آغاز زمان” و یک سازمان بر اهمیت همه, همراه, به ویژه در زمان درگیری های سیاسی.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>