سالانه سرعت ساخت و ساز مسکن جدید رز در ماه ژوئن CMHC می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا سازندگان شروع به ساخت و ساز در مطلب جدید آپارتمانهای آپارتمان ها و خانه های چند خانواده در ماه ژوئن نسبت به ماه مه با وجود کاهش سرعت از ساختمان برای خانه های جدا شده در شهرستانها.

وام مسکن کانادا Corp. می گوید: سالانه با سرعت از مسکن شروع می شود در ماه ژوئن افزایش یافت به عنوان شروع می شود از چند خانواده پروژه های رز جبران کاهش در تک خانه های جدا شده.

ادامه مطلب: قیمت خانه در کانادا بزرگترین شهرستانها می رود کاهش در میان ‘کاهش شدید در فروش, ساخت و ساز, CMHC می گوید:

فدرال مسکن آژانس می گوید: بطور تطبیقی فصلی سالانه نرخ مسکن شروع می شود در آمد در 211,681 واحد در ماه ژوئن تا از 195,453 است.

“Homebuilding کرده انعطاف پذیر از طریق همه گیر” گفت: Rishi Sondhi یک اقتصاددان در TD اقتصاد در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “این یک مقدار متفاوت نتیجه از برخی از نزولی پیش بینی وجود دارد و نشان دهنده یک استارک تغییر بسیاری از صنایع دیگر که حفره حفره زودتر و فقط در حال حاضر شروع آهسته خود را بهبود فرایند است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اقتصاددانان به طور متوسط به حال انتظار می رود سرعت سالانه 198,000 شروع می شود و با توجه به بازارهای مالی اطلاعات شرکت Refinitiv.

CMHC هشدار COVID-19 می تواند منجر به ضرر و زیان بزرگ در بازار املاک و مستغلات

CMHC هشدار COVID-19 می تواند منجر به ضرر و زیان بزرگ در بازار املاک و مستغلات

فوق العاده کم نرخ بهره و برنامه های حمایتی دولت از قبیل CERB ممکن است کمک به افزایش درآمد خانوار با وجود یک نرم بازار کار نوشت کلر فن اقتصاددان در RBC اقتصاد است.

“برابر است که زمینه آن است که بسیار تعجب آور است که مسکن فعالیت بوده و بیشتر انعطاف پذیر از بسیاری تا به حال شده است در انتظار” نوشت فن در یک مشتری داشته باشید.

نتیجه آمد و به عنوان شهری شروع می شود از آپارتمان و آپارتمانهای و انواع دیگر از چند واحد پروژه های مسکن افزایش یافت 13.0 درصد به 154,602 واحد در ماه ژوئن در حالی که شهری شروع می شود از تک خانه های جدا شده کاهش 4.5 درصد به 42,073.

روستایی شروع شد و تخمین زده می شود بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 15,006 واحد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چه جدید CMHC قوانین برای homebuyers?

شش ماه در حال حرکت به طور متوسط ماهیانه بطور تطبیقی فصلی سالانه نرخ مسکن شروع به افزایش به 199,655 در ماه ژوئن تا از 197,063 است.

Sondhi نوشت: در TD مشتری توجه داشته باشید که تقاضا برای مسکن می تواند نگه دارید homebuilding فعالیت شناور تا 2021 اما که در “میان مدت” مسکن شروع می شود باید به سهولت به رشد جمعیت کاهش می یابد.

ادامه مطلب: تلاش برای حل و فصل سیستمیک مسکن نابرابری در کانادا متوقف شده توسط COVID-19

یک اقتصاددان در CIBC بازار سرمایه در ارتباط با افزایش مسکن شروع به انتاریو که سست COVID-19 محدودیت در ساخت و ساز بعد از استان های دیگر ، رویس مندس مدیر اجرایی و اقتصاددان ارشد در CIBC بازار سرمایه گفت: که ممکن است انتاریو و کبک هنوز هم ممکن است به بازی گرفتن تا از کاهش ساخت و ساز در طول ماه اول اجتماعی فاصله.

“علاوه بر این با مهاجرت در برگزاری با توجه محدودیت های مسافرتی تقاضا برای مسکن نیست و در حال رشد در سرعت یکسان آن بود قبل از همه گیر. به عنوان یک نتیجه, ما همچنان به دیدن دامنه برای نرم شدن در کانادا, بازار مسکن در ماه های آینده” نوشت مندس در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>