یکی دیگر از IOC رسمی امتیاز به آخرین مهلت برای بازی های المپیک می گوید: ویروس اوج باید بیش از آن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

فرانسوی المپیک رئیس کمیته دنیس Masseglia روز دوشنبه گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز به فراتر از اوج خود پایان مارس برای بازی های المپیک توکیو برای رفتن با توجه به برنامه.

“احساس من این است که اگر ما هنوز در بحران پایان ممکن است من نمی توانید ببینید که چگونه بازی اتفاق می افتد [در زمان],” Masseglia و گفتگو کرد.

“اگر ما فراتر از اوج و وضعیت بهتر است سوال خواهد رفت در مورد کسی که واجد شرایط است اما ما بدترین راه حل است.”

مونترال و در دیک پوند سابق کمیته بین المللی المپیک معاون رئیس جمهور گفت: در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در ماه گذشته که تا پایان مارس loomed به عنوان ممکن است آخرین مهلت برای کمیته بین المللی المپیک به یک تماس در توکیو بازی های المپیک است.

در یکشنبه, John Coates, رهبر IOC را هماهنگی کمیسیون گفت: هیچ مارس ضرب الاجل برای انصراف از بازی ها و او همچنان با اعتماد به نفس این رویداد را پیش بروید.

“این همه اقدام به شروع در 24 ژوئیه” کوتس گفت: صبح سیدنی هرالد روزنامه.

کمیته بین المللی المپیک برگزار خواهد شد مذاکرات با سران بین المللی سازمان های ورزشی روز سه شنبه در واکنش به شیوع کروناویروس یک منبع نزدیک به فدراسیون بین المللی در جریان این موضوع گفت.

کمیته بین المللی المپیک نیز برگزاری یک برنامه ریزی اجرایی جلسه هیئت مدیره از طریق نهفته در روز سه شنبه به داخلی, بحث در مورد آخرین تحولات منبع دیگری گفت.

یک منبع در جنبش المپیک به رویترز گفت هیچ تصمیمی بود و انتظار می رود در روز سه شنبه توسط هیئت اجرایی. Masseglia گفت که کمیته بین المللی المپیک برگزار خواهد شد کنفرانس ملی المپیک کمیته در روز چهارشنبه.

با کمتر از پنج ماه تا شروع برنامه ریزی شده از توکیو 2020 المپیک در جولای 24, پرسش مطرح شده که آیا این بازی می توانید پیش بروید.

این ویروس تا ایجاد اغتشاش ویران کردن در جهانی تقویم ورزشی منجر به برخی از المپیک صلاحیت رویدادهای بودن لغو و یا به تعویق افتاد و نگرانی رو به افزایش بوده است در مورد اینکه آیا تمام بازی ها باید اوراق و یا به تعویق افتاد.

اما نخست وزیر ژاپن اعلام کرد توکیو 2020 سازمان باید تصریح کرد که در حال آماده سازی برای این بازی ها برگزار می شود, عنوان برنامه ریزی شده.

آبه می گوید بازی خواهد بود بیش از پیروزی ویروس

آبه گفت: مجلس در روز دوشنبه او می خواست توکیو بازی ها به نمایندگی از جهان با پیروزی بر coronavirus همه گیر Kyodo مستند در یک dvd گزارش شده است.

بر اساس یک نظرسنجی تلفنی انجام شده توسط Kyodo اما آبه را شهروندان کمتر خوش بینانه در مورد چشم انداز برای بازی با 69 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها فکر نمی کنم توکیو خواهد بود قادر به میزبان جمع آوری به عنوان برنامه ریزی شده.

Kyodo نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم مورد سوال قرار گرفته بودند در این نظرسنجی.

کمیته بین المللی المپیک در مورد خواسته گزارش, ژاپنی, عمومی, پخش NHK است که مذاکرات در مورد تاثیر coronavirus شد برنامه ریزی شده برای روز شنبه گفت: آنها به طور منظم بخشی از گفت و گو با ذینفعان.

“پس از این وضعیت شروع به توسعه برخی از هفته ها پیش IOC به طور مداوم در به روز رسانی آن سهامداران در مورد آخرین تحولات” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت به سلامت.

“تماس بخشی از این اطلاعات به طور منظم های روند.”

تغییرات در روند تحصیلی

کمیته بین المللی المپیک, مدیر ورزشی کیت مک کانل بحث تغییرات به صلاحیت فرآیندهای مختلف ورزشی بین المللی فدراسیون در هفته گذشته.

کمیته بین المللی المپیک به حال تاسیس یک اجرای گروه را به “سرعت عمل در صورت لزوم از طرف هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک به تصویب تغییرات لازم برای صلاحیت سیستم های” مک کانل گفت: در نامه ای به فدراسیون.

نامه مورخ 9 مارس دیده شد رویترز.

تغییرات می تواند شامل گسترش تحصیلی دوره اما نه فراتر از 30 ژوئن دوباره تخصیص سهمیه تخصیص و حذف برخی از معیارهای واجد شرایط بودن.

معلوم نیست که آیا تغییرات بیشتر به روند تحصیلی خواهد بود مورد بحث در هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک دیدار کرد.

چندین مقدماتی حوادث از جمله کسانی که برای بالا رفتن بوکس شمشیربازی و جودو لغو شده اند و یا به تعویق افتاد, ترک ورزشکاران در تلو تلو خوردن در مورد چگونگی و زمانی که آنها را قادر به واجد شرایط برای بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>