‘یکی دیگر از ناخن در تقریبا بسته تابوت’: مغلوب ساختن پیشی جستن چهره بعدی خود coronavirus آزمون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی سرنوشت در حال حاضر لولا در یک فرض ساده: هر کسی که نیاز به یک coronavirus آزمون باید قادر به گرفتن یک آزمون.

بیش از پنج هفته به یک ویرانگر خاموش شدن اقتصاد ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران و مشاوران داخل و خارج دولت او در حال حاضر مشاهده و مخالفت خود را در آمادگی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بزرگترین سیاسی مسئولیت به عنوان 2020 انتخابات.

رئیس جمهور و تیم او در کاخ سفید در حال عجله برای مقابله با برداشت و توسعه یک پیام منسجم در مورد این کشور توانایی تست آمریکایی ها برای coronavirus به سرعت و به طور گسترده به عنوان لازمه فرمانداران و رهبران کسب و کار باید مشخص شده به موفقیت اقتصاد در مسیر بازگشت.

پیام بیرون آمدن از کاخ سفید در آزمایش متفاوت بوده و روز به روز. مغلوب ساختن پیشی جستن است و تناقض خود را بارها و بارها در طول ماه گذشته در مورد دولت فدرال نقش مهمی در مبارزه با بحران و خود را کنترل متحده است. و بیش از سه ماه پس از چین گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس دولت گرفتار شده است با شکایت در مورد تست کمبود و تاخیر همراه با مقایسه با دیگر کشورهای پیشرفته مانند آلمان و کره جنوبی که ramped تا تست سرعت برای کنترل ویروس.

“اگر تست نمی شود طبقه بندی شده اند را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است, از آن خواهد شد یکی دیگر از ناخن در تقریبا بسته تابوت” گفت: یکی جمهوری خواه به کاخ سفید که استدلال پیام به تنهایی نمی تواند حل سیاسی را به چالش همه گیر ارائه برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای دور زدن خود را درک مشکل با سنجاق مسئولیت ramping تا تست در کشور فرمانداران که شکایت کرده اند برای هفته مورد قادر به تهیه کافی سواب مواد شیمیایی و یا لوازم برای اجرای آزمون واقعی. آخرین تنش آمد مریلند با رژیم صهیونیستی است. لری هوگان آنها تهمت انتقاد حتی اگر فرماندار به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن آموزش متحده به آزمون خود را.

“ما در حال حرکت بسیار سریع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد تست در روز دوشنبه در کاخ سفید جلسه. “و ما خواهید بود با دو برابر شدن تعداد ما روزانه تست اگر فرمانداران را کشورهای خود را به طور کامل حاضر به قابلیت هایی که دارند. ما قابلیت فوق العاده ای در خارج وجود دارد در حال حاضر موجود.”

“ما تست در آینده دو هفته است که ضربه این صنعت دور,” او گفت: بعد از آن در روز شنبه جلسه.

دو سوم از رای دهندگان ثبت شده در اخیر ان بی سی/وال استریت ژورنال نظرسنجی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید ویروس به طور جدی به اندازه کافی در آغاز و تقریبا نیمی گفت: او هنوز دست زدن به آن را به خوبی.

دولت در پاسخ به کروناویروس در حال حاضر الشعاع تمام برگ برنده های کمپین را به دقت برنامه ریزی شده تلاش برای برجسته کردن تهمت رکورد در اقتصاد قضایی قرار ملاقات و یا مقررات زدایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان تلاش کرده اند برای مبارزه با یک روایت که رئیس جمهور بود در پشت منحنی با تاکید بر مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل اولیه برای مبارزه با ویروس. مقامات دولت شده اند تقویت دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در هر نوبت آنها می توانند اخیرا ترویج پنج دقیقه ویدئو با تشکر. دن Crenshaw (R-تگزاس) که رئیس جمهور همچنین ترویج در خوراک توییتر خود در روز یکشنبه.

“بزرگترین سیاسی روایت است که آنها را تهدید می کند در حال حاضر است که آنها به کندی پاسخ به این ویروس و تست یک جزء کلیدی از ‘شروع کند’ روایت به خصوص با آزمایش اولیه fiascos” گفت: یک دوم جمهوری خواه به کاخ سفید که استدلال دولت نیاز به صرف بعد از چهار تا هشت هفته coronavirus تحت کنترل و بازگشایی اقتصاد بدون حادثه قبل از رای دهندگان را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد تهمت رهبری است.

به عنوان ملت باز می شود تا, تست, خواهد بود یک ابزار بسیار مهم در لکه کوچک شیوع بیماری قبل از تبدیل شدن آنها به آنهایی که بزرگ است که می تواند خاموش کردن بخشهایی از کشور بیش از همه دوباره.

فقط بیش از 4 میلیون آزمایشات انجام شده تا کنون برای جمعیت حدود 330 میلیون آمریکایی در میان گزارش های فراوان از بیمار آمریکایی ها قادر به تست سرعت — افزایش احتمال گسترش ویروس. برآورد طور گسترده ای متفاوت است و حتی در میان معتبر کارشناسان بهداشت عمومی در مورد چگونه بسیاری از آزمون انجام می شود نیاز به نگه داشتن این ویروس در خلیج. کاخ سفید تعداد در پایان کم از این طیف است.

اما مقامات دولت ابراز اعتماد به نفس در عمومی و خصوصی است که ایالات متحده به اندازه کافی تست برای کوتاه مدت خواهد شد و باید به اندازه کافی برای تابستان, از آنجا که هر آمریکایی نیاز به آزمایش می شود.

این چالش می تواند در پاییز به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی و یک سوم جمهوریخواهان به کاخ سفید هنگامی که فصل آنفولانزا می گرداند و بیماران سیل دفاتر پزشکان با علائم است که می تواند Covid-19 یا آنفولانزا. پزشکان و آزمایشگاه خواهد نیاز به آزمایش و سپس به تمایز.

اما بسیاری از مقامات دولت در حال حاضر بخش خصوصی اذعان کرد که وعده از مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را از اوایل ماه مارس را نه panned حتی به عنوان برگ برنده همچنان به اعتیاد به مواد مخدره دولت در اوایل کار.

در هنگام مراجعه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا در 6 مارس رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید تست. این چیزی است که خط پایین است.” نظر خود را در تضاد بود در شش هفته گذشته توسط مقامات دولتی مراقبت های بهداشتی کارگران و بی شماری داستان فردی از آمریکایی ها قادر به تست.

در مارس 12, مشاور ارشد Jared کوشنر در حال شروع به درگیر شدن در coronavirus تلاش — در خواست از معاون رئیس جمهور رئیس ستاد مارک کوتاه — به دلیل داخلی توسعه آزمایش مشاهده شد که یک ظرف غذا است. کوشنر ایستاده بود تا یک عملیات در سازمان مدیریت اضطراری فدرال جدا از coronavirus نیروی کار, ارسال کاخ سفید و دستیاران سلامت به کار در خارج از FEMA ستاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است و دیگر اطلاعیه ها — مانند گسترده تست توسط شرکت های پارکینگ — که او پس از آن تمسخر خارج از دولت فدرال مسئولیت.

کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx روز جمعه گفت دولت را برای حمایت متحده و آزمایشگاه مدیران به آنها کمک کند تا سطح شیب دار تست و بهره برداری کامل از این کشور ظرفیت موجود است. یک مقام کاخ سفید گفت که روز جمعه جلسه توجیهی گذاشته کاخ سفید استراتژی تست و نمایش نقش دولت در نظر دارد به بازی: به عنوان کنترل کننده های ترافیک هوایی برای کمک به کشورهای زمین منابع.

تهمت و دیگر دستیاران باید گفت که این تست ها و منابع برای آنها به فرمانداران.

حتی این پرسش که چه کسی در کاخ سفید نقطه فرد در تست نامشخص باقی مانده داخلی را به کارکنان. بالا بهداشت و خدمات انسانی رسمی Adm. برت Giroir است به طور رسمی تست تزار. کوشنر درگیر شده است از اواسط ماه مارس برای اضافه کردن ضرورت به تلاش است. Birx نیز در ramping تا تست ظرفیت از والتر رید ارتش ملی مرکز.

Coronavirus نیروی کار مقامات اذعان اوایل اشتباه در تست حتی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نزدیک ترین مشاوران سعی کنید برای به تصویر کشیدن آن به عنوان یک مشکل آنها حل شد.

“هیچ شکی نیست که در اوایل ما تا به حال یک مشکل است. من تا به حال علنا گفت که ما تا به حال یک مشکل در اوایل. یک مشکل وجود دارد که باید اصلاح شود و آن را تصحیح شد. این یک مشکل بود که یک مشکل فنی از درون که اصلاح شد” دکتر Anthony Fauci گفت: در روز جمعه در کاخ سفید جلسه.

“و آن را یک موضوع استقبال — راه ما در حال حاضر باید — بخش خصوصی که به وضوح دارای قابلیت ساخت و ارائه آزمون در سطح است که ما باید آنها را برای” Fauci اضافه شده است.

تاخیر در آزمایش می آید در بخشی از این رئیس جمهور و دولت در اوایل تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس همراه با تغییرات در رهبری در coronavirus نیروی کار و اوایل اشتباه توسط CDC به منظور توسعه یک تست.

حدود 15 هفته پس از coronavirus در چین ظاهر شد و در رادار از کارکنان متحده می گویند آنها هنوز فاقد ظرفیت برای آزمون هر ساکن با علائم — چه رسد به مردم به طور بالقوه پناه دادن به این ویروس بدون برگزاری نمایشگاه نشانه ای از بیماری است.

رئیس جمهور و تیم او روز دوشنبه گفت این کشور به اندازه کافی تست برای شروع بازگشایی اقتصاد در مراحل با تمام متحده راه اندازی مجدد کسب و کار و یا زندگی در یک بار.

در حالی که ایالات متحده با نرخ ابتلا به عفونت در ابتدا اتفاق افتاده دموکراتیک پایگاه های امریکا را در سواحل این ویروس به سرعت در حال گسترش به سمت میانه مناطق روستایی و نوسان متحده مانند میشیگان هستند که خانه به تهمت سیاسی پایه.

رهبران کسب و کار فرمانداران و سناتورها نیز تقاضاهای مصرانه برای دسترسی بیشتر به آزمایشات قبل از آنها بازگشایی دفاتر و یا اصرار آمریکایی ها برای حرکت آزادانه تر. مدیران شرکت های بزرگ و قانونگذاران ساخته شده است که نقطه بارها و بارها در تماس با رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و مشاوران ارشد کاخ سفید هفته گذشته است.

“این دولت هنوز تولید نکرده معتبر پاسخ در مورد چرا ما تا کنون در پشت کشورهای دیگر در تست چرا ما تا کنون در پشت کشورهای دیگر در تماس های اجتماعی ردیابی چرا ما تا کنون در پشت کشورهای دیگر در توسعه تجهیزات حفاظت فردی” گفت: سناتور. Tim Kaine (D-Va.) .

در جلسه کاخ سفید روز یکشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او استقرار دفاع تولید اقدام به تولید 20 میلیون اضافی سواب برای تست. این حرکت پس از بیش از یک ماه از انتقاد از نمایندگان مجلس که تهمت بود نه با استفاده از قدرت خود را با زور و اجبار به اندازه کافی برای مبارزه با بحران.

“این است که فقط کاملا حیرت به من که رئیس جمهور است و نه به طور کامل استفاده می شود دفاع تولید قدرت است که او را به ساخت تمام PPE و تست تجهیزات نیاز داریم. آن را فقط حیرت انگیز برای من است. اما تعجب آور نیست” گفت: سناتور. Mazie Hirono (D-هاوایی).

ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>