ضد چین و تمایلات رو به افزایش است

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ضد چین و تمایلات رو به افزایش در ایالات متحده بر اساس یک نظرسنجی جدید که نشان دهنده خارجی کشور نقش به عنوان نقطه مبدا از coronavirus و میلیون ها دلار در منفی تبلیغات صرف شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و متحدان خود را به هر رنگ دیگری به عنوان ضعیف در ایالات متحده-چین در ارتباط است.

از ژانویه, درصد از رای دهندگان آمریکایی که می گویند چین یک “دشمن” افزایش یافته است 11 درصد به 31 درصد در حالی که در صد از رای دهندگان که می گویند چین است یا یک متحد یا اچ کاهش یافته است 9 امتیاز به همراه 23 درصد جدید, سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی نشان می دهد. 30 درصد که می گویند چین غیر دوستانه است اما نه یک دشمن برگزار شد در مورد ثابت در پنج ماه گذشته.

برای همه منفی رای دهندگان آمریکایی توسط 28-نقطه حاشیه به نفع همکاری با چین برای پاسخ به کروناویروس به جای مقابله با این کشور به شدت.

“این یک روند است به تماشای” تایلر سینکلر معاون رئیس جمهور در صبح مشورت گفت: از شماره.

تغییر نظرسنجی اعداد و له منفی و گاهی گمراه کننده تبلیغات مربوط به چین نشان می دهد که عمق آن برجستگی به عنوان یک موضوع محوری در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. اما بر خلاف دیگر مسائل در سیاست آمریکا در برخورد با یک ابرقدرت جهانی است و در سراسر جهان انشعابات است که به خاطر جنگ از جنگ سرد و افزایش سیاسی داخلی نگرانی در مورد ضد آسیایی نژادپرستی.

ایالات متحده برداشت از چین باید به صورت دوره ای بدتر شده و بهبود یافته در طول سال. اما احساسات نسبت به این کشور به طور قابل توجهی رشد منفی پس از 2017 با توجه به رای گیری از تحقیقات پیو که در حال حاضر نشان می دهد که دو سوم از آمریکایی ها یک دیدگاه منفی از چین و تنها یک چهارم باید یک مثبت است. گسترش coronavirus در انتخابات ریاست جمهوری سال “شد فقط یک accelerant” ساخته شده است که تنش ها بیشتر تلفظ گفت: بانی Glaser یک چین کارشناس مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

“این فقط ناشی از این رابطه برای رفتن به یک مجازی رایگان می گیرند و آن را سخت بدانید که در آن پایین است. من فکر نمی کنم ما ضربه آن را هنوز” Glaser گفت. “شش ماه است برای رفتن به یک رقابت میان جمهوری خواهان و دموکرات ها بیش از که می توانید باش چین سخت تر و موثرتر را نشان دهد و آنها می تواند ایستادن برای منافع آمریکا را بهتر از دیگران باشیم.”

در تلویزیون به تنهایی دو طرف صرف کرده اند و این سایت متعلق به حدود 6 میلیون در آگهی زمان حمله به هر دو نامزد بیش از چین با توجه به یک تجزیه و تحلیل از تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. عامل در هزینه های دیجیتال و میلیون ها نفر بیشتر شده است صرف تبلیغات این برنامه شامل چین در نور منفی.

امریکا اولین اقدام, بازی, نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی کمیته می گوید آن را صرف در مورد $10 میلیون حمله بایدن بیش از چین در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات در نوسان متحده, Pennsylvania. نرم افزار-بایدن آمریکا پل سیاسی کمیته گزارش انداختن 2 میلیون دلار در تلویزیون و دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی در نوسان متحده که بازی مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل نظرات در مورد اعتماد به چین شامل coronavirus. لیبرال گروه اولویت های ایالات متحده آمریکا سپری کرده است یکی دیگر از $161,000 هجوم مغلوب ساختن پیشی جستن.

به گزارش صبح مشورت نظرسنجی دو نامزد اساسا در این سوال که اعتماد بیشتری برای رسیدگی به روابط با چین: 40 درصد مورد علاقه بایدن و 38 درصد مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن یک نتیجه خوبی در خطا حاشیه.

بایدن تحت رقابت فشارها به رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ضعیف در چین در حالی که باقی مانده حساس به آمریکایی های آسیایی تبار که رای عمدتا برای دموکرات ها. مترقی گروه ها و فعالان سیاسی که نماینده منافع آمریکایی های آسیایی تبار صدا زنگ در ماه آوریل بیش از آنچه که آنها بر این باور بودند نژادی لایههای در یک آگهی از دموکرات رفتن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نورد چینی” راوی در بایدن وب آگهی intoned بازی تا رئيس جمهور در پیام های مخلوط. “مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چینی 15 بار در ماه ژانویه و فوریه.”

پس از شکایت فعالان این بایدن کمپین مطمئن ساخته شده به آن مشخص شد, حمله چینی ها “دولت” در دیگر وب سایت آگهی های منتشر شده در اوایل این ماه. نقطه متصلب تا 4.6 میلیون بازدید در توییتر تعداد بالا برای بایدن. این بایدن کمپین همچنین اشاره کرد که او تا به حال با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای “بیگانه ستیزی هیستریک” که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد پرت پشت در بایدن این ادعا که حزب دموکرات بود و در انتقاد از رئیس جمهور محدودیتهای سفر به چین است. بایدن اختلافات که مشخصه.

فضل Pai یک مدیر در ایلینوی بر اساس گروه, آسیایی, آمریکایی میانه ترقی خواهان گفت: بایدن به چین لفاظی باقی مانده مربوط.

“تبلیغ ممکن است استفاده از ‘دولت چین’ اما میانگین رای دهندگان آمریکایی هنوز هم اتصال آن به مردم است که آنها را درک به عنوان چینی در خیابان. ما می دانیم که بسیاری از اثرات شرق آسیایی و جنوب شرق آسیایی ها,” Pai گفت. “نگرانی های ما باقی می ماند. این چین-هجوم بین مبارزات — ما نمی فکر می کنم که حق تاکتیک حداقل از بایدن مبارزات انتخاباتی. من انتظار نداریم که آن را به تغییر از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.”

انتقاد چین در تجارت است و یک جزء اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن فعالیت های سیاسی. به عنوان یک تاجر تهمت هم چینی شرکای کسب و کار و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان و دختر بزرگتر Ivanka دریافت اختراع ثبت شده از چین در طول و پس از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می بیند چین به عنوان یک مسئولیت بایدن به دلیل مطلوب اظهارات او را در مورد این کشور و از آنجا که خود را پسر هانتر بایدن به حال درگیر در کسب و کار در چین در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور.

بایدن در مورد اعتماد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در حاوی ویروس 42 درصد به 35 درصد است و دیده می شود به عنوان یک رهبر بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در هنگام بحران با 44 درصد به 38 درصد سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن با اندکی حاشیه است به عنوان بهتر در اقتصاد است.

بایدن بازدید مساعد 44 درصد و منفی 48 درصد از پرسش شوندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده شده است مطلوب با 41 درصد و نامطلوب توسط 55 درصد است.

رای دهندگان آمریکایی در حال عمیقا با کروناویروس و نظرسنجی ها نشان می دهد 58 درصد معتقدند که این کشور باید تمرکز بر همکاری با چین برای مبارزه با این بیماری همه گیر حتی اگر آن را به معنی نگه داشتن چین پاسخگو بودن آن orginated. تنها 30 درصد می گویند آمریکا باید تمرکز بر برگزاری چین پاسخگو باشند حتی اگر به این معنی نیست که همکاری با چین برای مبارزه با کروناویروس.

جمهوری خواهان در حال بحرانی ترین چین با 55 درصد گفت: آمریکا باید نگه چین پاسخگو حتی در هزینه از همکاری در coronavirus. تنها 25 درصد از مستقل و 12 درصد از دموکرات ها موافق با این نظر است.

31 درصد از رای دهندگان که چین به عنوان یک دشمن شامل 47 درصد از جمهوری خواهان 28 درصد از مستقل و 20 درصد از دموکرات ها ،

قوی تر جمهوریخواه نفرت و بیزاری نسبت به چین نیز بیان شده در مورد واکسن که جمهوری خواهان نیز در مخالفت با به طور کلی از دموکرات یا مستقل در این نظرسنجی. وقتی پرسید که آیا آنها می خواهم یک coronavirus واکسن ساخته شده در چین 31 درصد از جمهوری خواهان گفت که آنها نمی خواهد دریافت واکسن در مقایسه با با 20 درصد از مستقل و 10 درصد از دموکرات ها ،

اما به طور کلی رای دهندگان ابراز علاقه در چین ساخته شده واکسن البته نه به سرعت با 17 درصد گفت: آنها خواهد بود که برای اولین بار به دریافت آن 32 درصد گفت: آنها خواهد بود در وسط بسته 15 درصد گفت: آنها خواهد بود گذشته برای دریافت یک واکسن و 19 درصد گفت: هیچ واکسن در همه.

اگر واکسن ساخته شده است در آمریکا 28 درصد از پاسخ دهندگان در این نظرسنجی گفت: آنها می خواهم آن را برای اولین بار 32 درصد خواهد بود در وسط 13 درصد گفتند که دریافت آن گذشته و 14 درصد گفتند که آنها نمی خواهد آن را دریافت کند در تمام.

در میان افزایش تنش چین و آمریکا در حال رقابت برای توسعه یک واکسن است که نگرانی کارشناسان چین مانند Glaser.

“ما باید به طور مشترک در حال توسعه یک واکسن. به جای تبدیل شده است که آخرین عرصه رقابت بین آمریکا و چین,” او گفت:. “من فکر نمی کنم این به نفع هر کسی. اگر ما نمی توانیم با هم کار کنند در یک بیماری همه گیر پس از آن من فکر نمی کنم ما می توانیم با هم کار کنند در هر چیزی است.”

صبح مشورت جهانی داده های اطلاعاتی شرکت ارائه بینش در مورد آنچه مردم فکر می کنم در زمان واقعی با نقشه برداری ده ها هزار نفر در سراسر جهان هر روز.

جزئیات بیشتر در این نظرسنجی و آن روش را می توان در این دو اسناد: Toplines |Crosstabs

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>