ضد خط لوله محاصره قرار داده و کانادا حمل و نقل مسافری راه آهن تحت استرس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

RCMP به طور رسمی به پایان رسید و اجرای آن عملیات در منطقه ای از شمال قبل از میلاد است که در مرکز یک خط لوله اختلاف به تظاهرات در سراسر این کشور همچنان به علت اختلال در مهمترین آنها به کانادا شبکه راه آهن.

تاثیر اقتصادی تظاهرات شروع به متبلور شنبه به Canadian National Railway Co. هشدار داد و آن را به “قابل توجه” بخش هایی از شبکه خود را مگر اینکه راه بندان در آن خطوط راه آهن برداشته شده است.

بیش از 150 قطار حمل و نقل شده اند idled پس از محاصره شدند, راه اندازی پنج شنبه گذشته در بریتیش کلمبیا و انتاریو است.

ادامه مطلب: از طریق خدمات راه آهن بین تورنتو و مونترال لغو شد تا پنجشنبه با توجه به خط لوله اعتراض

مسافری راه آهن خدمات را نیز تحت تاثیر قرار شده است در انتاریو کانادا و B. C. با از طریق راه آهن لغو خدمات خود در مونترال-تورنتو و اتاوا-تورنتو راه تا پایان روز پنج شنبه به دلیل محاصره در نزدیکی Belleville, Ont.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مدیر اجرایی JJ Ruest گفت: CN شبکه می دهد شرکت محدود فضای پارکینگ برای آن قطار که بدان معنی است که ترافیک است که حمایت از هالیفاکس به ویندزور, Ont., و در بخش هایی از میلاد نزدیک شدن به شاهزاده روپرت.

در ویکتوریا در روز سه شنبه تظاهرکنندگان همچنین اختلال در کسب و کار B. C. مقننه به عنوان ستوان-رژیم صهیونیستی. جانت Austin تحویل NDP دولت تاج و تخت گفتار.

خط لوله نبرد انشعابات مرطوب’suwet’en جامعه

خط لوله نبرد انشعابات مرطوب’suwet’en جامعه

معترضان که کمپینگ در خارج از ساختمان از جمعه شعار “شرم” به عنوان سیاستمداران تلاش برای ورود به ساختمان با کمک از امنیت.

RCMP شروع به اجرای یک دستور دادگاه هفته گذشته در نزدیکی هوستون در برابر مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها که مسدود شده است ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله بخشی کلیدی از $40 میلیارد LNG کانادا گاز طبیعی مایع و پروژه صادرات.

The Mounties نتیجه اجرای دستور در روز دوشنبه پس از دستگیری 28 نفر است. از آن شش منتشر شد و بدون اتهام و یا شرایط و 14 به نظر می رسد قبل از یک قاضی و منتشر شد با یک شرط به اطاعت از دستور.

ادامه مطلب: کبک برتر می خواهد اتاوا به دخالت در خط راه آهن محاصره

RCMP گفت: موقت منطقه ممنوعه در منطقه برداشته شد و هر کس آزاد بود برای ورود به این منطقه است. نیروی انتظامی است که حفظ یک دفتر در یک جنگل جاده سرویس در مرکز اختلاف به ادامه گشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“حق صلح آمیز و امن و قانونی برای اعتراض و آزادی بیان بخش مهمی از کانادا دموکراسی” the Mounties در بیانیه ای گفت. “با این حال مسدود کردن جاده است که هر دو خطرناک و غیر قانونی است.”

اعتراضات رو به رشد در سراسر کانادا در برابر B. C. خط لوله

اعتراضات رو به رشد در سراسر کانادا در برابر B. C. خط لوله

از طریق راه آهن گفت: 157 مسافر قطار لغو شده اند, تاثیر 24,500 مسافران در مسیرهای بین مونترال و تورنتو و اتاوا و تورنتو.

در علاوه بر این به خدمات لغو در انتاریو می گوید از طریق محاصره نزدیکی جدید Hazelton, B. C., همچنین به معنی عادی از خدمات ریلی است که قطع شده بین شاهزاده روپرت و شاهزاده جورج.

وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: او با کار خود انتاریو همتای کارولین Mulroney برای پیدا کردن یک راه حل به محاصره در این استان است.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en: در اینجا که در آن همبستگی تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کانادا

Ruest گفت: CN راه آهن تا به حال به طور موقت قطع سرویس کلید آن دالان به دلیل محاصره است.

“تاثیر نیز احساس فراتر از کانادا مرز و آسیب رساندن به شهرت این کشور به عنوان پایدار و ماندگار زنجیره تامین شریک” او در بیانیه ای گفت.

ای به قطاری گرم لحظه در خط لوله اعتراض

ای به قطاری گرم لحظه در خط لوله اعتراض

کانادا تولید کنندگان و صادرکنندگان که اعضای آن به طور معمول بار حدود 4500 ماشین های راه آهن یک روز مقامات دولتی به همکاری با پلیس برای بازگرداندن سرویس بر روی آهنگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در کانادا وجود ندارد واقعا جایگزین های دیگر به حرکت چیزهای اطراف. بزرگراه ها و کامیون ها — به خصوص در کبک و جنوب انتاریو — در حال حاضر در یک بسیار بسیار بالا و استفاده از ظرفیت موجود,” انجمن رئیس جمهور دنیس داربی در مصاحبه ای گفت:.

سهامداران از شرکت های شیمیایی به Dannon ماست به نام از این هفته به افزایش نگرانی او گفت:.

“آنها نمی توانند مسائل خود را است.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>