‘AOC اثر قرار داده به آزمون در گرم نیویورک مقدماتی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Alexandria Ocasio-Cortez

اسکندریه Ocasio-کورتز | Yana Paskova/گتی ایماژ

به روز شده


نیویورک — یکی از شهر نیویورک در کنگره مقدماتی است که در میان جنبش مترقی بهترین امید برای تکرار اسکندریه Ocasio-کورتز ناراحت پیروزی در سال 2018 است. دیگری می تواند برخورد یک ضربه به آن جنبش.

در یک منطقه که لمس انتهای شمالی برانکس سه دهه وقت و سفید و کنگره را مجبور به دفع کردن یک چالش از مترقی, سیاه, نامزد تنها چند هفته پس از گرفتار شدن در یک میکروفون گفت “نمی مراقبت” در مورد صحبت کردن در این شهر نا آرامی های مدنی اگر او ندارد اولیه را به نفع خود.

تبلیغات

حدود یک مایل دور یک محافظه کار دموکرات وزیر با سابقه طولانی ضد همجنس اظهارات به نظر می رسد به لبه خفیف در شلوغ نژاد به مراتب بیشتر لیبرال مدعی از جمله یک جوان, گی مترقی هنگامی برچسب “rising star” دموکراتیک در سیاست است.

به عنوان شهر careens از فلج بیماری همه گیر به ناآرامی های مدنی حوادث سه ماه گذشته را طرح میتوانست — و تا حد زیادی تحت الشعاع قرار — خانه اصلی مسابقات که در غیر این صورت باید تحت سلطه نیویورک سیاسی تقویم و جذب منافع ملی. دموکراتیک رای دهندگان رأی گیری در تاریخ 23 ژوئن به صورت مقدماتی که اغلب به تصمیم گیری, مسابقات, در این شهرستان لیبرل.

با این ویروس هنوز پخش كردن, اکثر رای دهندگان به احتمال زیاد به رای توسط ایمیل — ایجاد عدم قطعیت قابل توجهی در اطراف مردم در انتخابات به عنوان آیین های سنتی در مبارزه میکند رها شده اند.

در 16 کنگره منطقه در جنوب برانکس و بخشی از Westchester جمال بومن در Rep. الیوت انگل 73-سال 16-مدت وقت که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس. با چکش توسط حریف ابتدایی خود را برای holing تا در خارج از واشنگتن برای بسیاری از بیماری همه گیر انگل به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی در برانکس این هفته شفاعت برای یک فرصت برای صحبت و گفت: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت.”

بومن گزارش کمپین جمع آوری بیش از $107,000 روز flub.

“این نفرت انگیز است. آن را شنیع. این مایه تاسف است و آن را ناامید کننده است. اما این تعجب آور نیست” بومن گفت. “ما شده است بسیار مهم از کنگره انگل غیبت از منطقه در طول این بیماری همه گیر. ما شده ایم بسیار مهم از غیبت او در طول 31 سال در کنگره است.”

بومن سابق میانه مدیر مدرسه است که با حمایت دادگستری دموکرات هم یکی دیگر از افزایش در این هفته هنگامی که یک شخص مترقی چلنجر کاهش یافته و از نژاد و لنت حمایت خود را. Andom Ghebreghiorgis گفت بومن تا به حال بهترین فرصت برای “تحویل مترقی پیروزی و سرنگون نماینده انگل.” روز چهارشنبه او تایید شده توسط Ocasio-کورتز به عنوان او اجرا مشابه راهکار برای یکی که به رهبری او به پیروزی بر جو کرولی در سال 2018 است.

بومن گفت: او retooled مبارزات انتخاباتی خود در طول بیماری همه گیر به تمرکز در بخش کمک های متقابل از جمله گرفتن مواد غذایی به سالمندان که به آن نیاز دارید. “اگر شما در اینجا در این منطقه شما می توانید احساس درد و مبارزه مردم در حال رفتن را از طریق,” او گفت:. “او را گرفته و رای دهندگان برای اعطا شده برای بیش از حد طولانی است.”

در مجازی بحث این هفته انگل تبلیغ توانایی های خود را به امن مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش بودجه برای منطقه و نقش خود در استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من شده اند یکی از واقعی درد در گردن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن,” او گفت:. “من در حال حاضر تا به حال تعداد زیادی از ارشد که در کنگره و من نفوذ. من را به خانه بیکن. من را صفحه اصلی پول است. من می توانید انجام دهید این جور چیز ها. این چیزی است که یک دانشجوی سال اول می تواند انجام دهد.”

که ارشد و نفوذ بودند ذکر شده توسط مجلس نانسی پلوسی روز شنبه که تایید انگل. او همچنین حمایت از Rep. گرگوری Meeks سر از ملکه حزب دموکرات و کنگره سیاه حزبی.

و منطقه بسیار متفاوت از آن به دست آورد Ocasio-کورتز. در حالی که دست زدن به مناطق شهری مانند برانکس و یانکرز آن را نیز شامل Scarsdale و Bronxville برخی از ثروتمندترین شهرهای کوچک در امریکا که در آن بومن مترقی پیام ممکن است به عنوان خوش آمدید.

در ضمن در نیویورک 15th کنگره منطقه در جنوب برانکس پنطیکاستی Rev. Rubén دیاز Sr — یک بمب افکن های اجتماعی محافظه کار که مخالف سقط جنین شد و مقصر در سال گذشته گفت: شورای شهر و همکاران کنترل شد توسط “همجنسگرا جامعه” — به نظر می رسد به جلو در این مسابقه به جای تشکر. خوزه سرانو که بازنشسته است و پس از سه دهه ،

در میان نامزدهای دیگر است Ritchie تورس اولین بار در شهرستان آشکارا دید از بالا, لاتین عضو شورای. یک سال 2016 مشخصات در نیویورکر با عنوان “مبارزه برای فقرا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن” برچسب او یک ستاره رو به افزایش. در حال حاضر او در مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه دموکرات برای نامزدی.

فوق العاده PAC حمایت همجنسگرایان خیرین راه اندازی شد به مخالفت دیاز Sr. و در حال اجرا است تبلیغات ترغیب رای دهندگان را انتخاب کنید “#anyonebutdiaz.” حقوق باروری و گروه برنامه ریزی والدین را بازوی سیاسی در حال مخالفت با نامزدی خود را.

“Rubén دیاز یک جمهوری خواه نگاه به طور یکسان که طرف با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Eric کخ یک استراتژیست برای PAC برانکس ایران.

اما ضد دیاز نیروهای شکسته با یک میزبان از برجسته دموکرات ها هنوز هم در حال اجرا و تقسیم مترقی پشتیبانی می کند. یک دوجین از نامزدها انتظار می رود که به نظر می رسد در انتخابات.

تورس است که جمع آوری کمک مالی از رهبر و حمایت از ملی, گروه همجنسگرایان. اما فعال جامعه Samelys لوپز است که مورد علاقه از Ocasio-کورتز دموکراتیک سوسیالیست آمریکا و کار خانواده ،

سابق شورای شهر سخنران ملیسا علامت-Viverito به دست آورد تا به حمایت از معلمان اتحادیه ها و دیگران در حالی که Assemblymember مایکل بلیک دارای یک میزبان از زايمان تاییدیه.

سنتی رای گیری گروه اند و نه بررسی اولیه مسابقات تا کنون. اما با توجه به نظرسنجی انجام شده توسط چپ متمایل اطلاعات گروه برای پیشرفت 22 درصد از رای دهندگان در منطقه گفت: آنها را برای رای دادن به دیاز Sr. در حالی که 20 درصد برداشت تورس. دیگر مدعی شد در تک رقمی هر چند بیش از یک سوم از رای دهندگان گفت: آنها مطمئن نبودند که آنها را پشتیبانی می کند.

“بیشتر شلوغ نژاد, بیشتر مزیت های Rubén دیاز تعداد داوطلبانی که هیچ مسیر به پیروزی هستند ناخواسته کمک و معاونت در جرم در انتخابات از Rubén دیاز Sr,” تورس گفت. “این امر می تواند یکی از بزرگترین فجایع و perversities در تاریخ برانکس سیاست به یک برگ برنده جمهوریخواهان نشان دهنده دموکراتیک ترین منطقه در امریکا است.”

رقبای خود را به طور کلی موافق با دومی بیانیه اما شده است وجود دارد هیچ حرکت برای تحکیم پشت هر یک نامزد.

علامت-Viverito هدفمند دیاز Sr. با تماس به رها کردن از مسابقه او را خواستار یک “تقلب”. اما او گفت: نام او رسمیت شناختن به عنوان سابق رئیس مجلس شورای اسلامی باعث می شود او را “مناسب ترین نامزد” او را شکست.

دیاز Sr. سابق سناتور ایالت که پسر قصبه جمهور است دلخواهی به رسمیت شناختن نام خود را. او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در جای دیگر در این شهر دو امتیازهای — Rep. کارولین Maloney در منهتن و ملکه و تشکر. ایوت کلارک در بروکلین روبرو هستند rematches با رقبا ساخته شده است که قوی در سال 2018 است.

Suraj پاتل است دوباره در حال اجرا در برابر Maloney در حالی که Adem Bunkeddeko نصب است یکی دیگر از چالش به Clarke — اما در هر دو منطقه یک در یکی از مسابقات در سال 2018 داده اند راه به مقدماتی با رقبای متعدد در این سال ساخت آن را سخت تر برای یک نامزد را از طریق شکستن.

در بروکلین ارتش جانباز و DSA عضو Isiah جیمز در حال اجرا در سمت چپ Bunkeddeko در حالی که عضو شورای شهر خایم Deutsch شروع به پریدن کرد به این مسابقه به عنوان یک محافظه کار دموکرات با حمایت ارتدکس یهودی در جامعه است.

علاوه بر پاتل Maloney رقبا را شامل لورن Ashcraft و پیتر هریسون.

Ocasio-کورتز چهره خود را دموکراتیک رقیب سابق CNBC لنگر میشل Caruso-Cabrera از, پس از عضو شورای شهر فرناندو Cabrera کاهش یافته و خارج از مسابقه است.

دموکراتیک مقدماتی تسلط بر تقویم در شهر, اما در استاتن آیلند جمهوری خواه Assemblywoman نیکول Malliotakis است تا در برابر دادستان سابق جوزف Caldarera برای شانس به دانشجوی سال اول تشکر. حداکثر افزایش یافت.

همه نامزدها مجبور به انطباق با سنتی مترو canvassing درب-ضربه زدن و دست تکان دادن جدول.

“ما تا به حال به انطباق و به سرعت در حال تبدیل به یک کنترل از راه دور تمام دیجیتال عملیات گفت:” پاتل که دچار خود کشمکش با کروناویروس همراه با دو برادر خود را. مبارزات انتخاباتی خود را راه اندازی 100,000 تماس به ساکنان منطقه و گفت: آن را سخت برای متقاعد کردن حامیان به میزبان زوم احزاب است. “مردم در خانه خسته شده و می خواهید برای انجام کاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>