دادگاه تجدید نظر بلوک های دولت تلاش برای تضعیف حمایت از پناه جویان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک دادگاه تجدید نظر فدرال برخورد یک ضربه جدید جمعه نسبت ناروا به دولت که سیاست های حذف حمایت از پناه جویان از اخراج.

این دی سی مدار دادگاه تجدید نظر تایید مقررات در دادگاه بدوی حکم که مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اجرای سیاست های که به طور موثر منع زنان فرار استفاده داخلی و باند خشونت از به دنبال پناهندگی در ایالات متحده آمریکا مورد آورده شد توسط 12 پناهندگی متقاضیان ارائه شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و مرکز جنسیتی & پناهندگان مطالعات که استدلال دولت این سیاست را در بالا بردن استانداردهای پناهندگی فراتر از کنگره نیت.

“دادگاه را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای معدوم کردن پناهندگی حمایت. این حکم یک شکست برای دولت حمله به پناهندگی حقوق و قانون” کودی Wofsy یک ACLU وکیل که استدلال در این مورد در بیانیه ای گفت.

دولت اقدام به طور چشمگیری مقیاس پناهندگی حمایت در تابستان 2018 مرکزی زنان آمریکایی که مدعی بودند مورد آزار و اذیت توسط سوء استفاده از همسران و باندهای. سپس-دادستان کل جف جلسات استدلال کرد که سوء رفتار با همسران و باند خشونت نمی واجد شرایط یک مهاجر برای وضعیت پناهندگی و وزارت امنیت داخلی صادر یادداشت هموار کردن راه برای حذف.

ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن مسدود شده و دولت تلاش در دسامبر 2018 تا حد زیادی موافقت با پناهندگی پناهجویان که سیاست اداره خواهد نامعقول بالا بردن استاندارد برای ایجاد یک “معتبر ترس” است که با قرار دادن زنان در خط برای پناهندگی. دادگاه تجدید نظر سه قاضی پنل حمایت جنبه های کلیدی از ناحیه دادگاه حکم 2-1.

قاضی دیوید Tatel یک کلینتون منصوب و قاضی توماس گریفیث جورج دبلیو بوش منصوب پیوست در تصمیم گیری در حالی که قاضی کارن هندرسون, George H. W. Bush منصوب عقیده داشت.

“این حکم را به رسمیت می شناسد که زنان و دیگران در حال فرار از خشونت خانگی و باند خشونت نمی توان از کنار به عنوان سزاوار و باید ادعای خود را در نظر گرفته نسبتا در یک مورد به مورد و بر اساس” گفت: CGRS حقوقی مدیر بلین Bookey در بیانیه ای.

وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

جاش گرشتین کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>