دادگاه تجدید نظر بلوک تهمت منصوب را تصاحب وب سایت غیر انتفاعی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک دادگاه تجدید نظر فدرال را مسدود کرده است یک پیشنهاد توسط یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب به بیش از یک دولت-بودجه سازمان غیر انتفاعی است که پرورش فناوری با هدف تضعیف سانسور اینترنت در سراسر جهان است.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار صادر شده منظور جلوگیری از صبح روز سه شنبه ایالات متحده آژانس جهانی در رسانه های, مدیر عامل شرکت مایکل بسته از نصب یک دست برداشت مدیره به جای که قبلا موجود رهبری از باز کردن فن آوری صندوق.

چند هفته پس از سنا تایید در ماه گذشته بسته پاکسازی رهبری در یک سری از مالیات دهندگان تامین می شود رسانه ها از جمله طبقه رادیو آزاد اروپا و رادیو آزاد آسیا شبکه و همچنین کمتر شناخته شده OTF.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته رسانههای جهانی به وظیفه بودن بیش از حد انتقادی از دولت و سیاست های آن از جمله پاسخ به coronavirus. بسته درایو به سرنگونی رهبران رسانه ها دیده می شد به عنوان یک تلاش برای جلب دوستانه پوشش. جانبازان از سازمان ها گفت: عظیم رهبری تغییر و تضعیف سنتی خود استقلال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای اعمال کنترل بیشتر بر مالیات دهندگان بودجه نهادهای کشیده شده در کنگره که مطرح شده سوال در مورد بسته حرکت می کند در حالی که تنظیم کردن غیر معمول حقوقی نبرد.

در اوایل این ماه در ایالات متحده در منطقه قاضی بریل هاول رد درخواست توسط موجود اعضای OTF هیئت مدیره برای جلوگیری از بسته حرکت در برابر آنها.

اما در تجدید نظر حکم دادگاه قضات از سی مدار گفت: بسته به نظر می رسد عدم همان قدرت بر روی اینترنت متمرکز غیر انتفاعی است که او لذت می برد بیش از دیگر بودجه فدرال رسانه های بین المللی سازمان.

“OTF است نه گوینده … است و به اندازه کافی شبیه به پخش اشخاص به صراحت ذکر شده در [قانون در مسئله] به جا در قانونی متن” دادگاه unsigned منظور گفت. بسته را “اقتدار قانونی … به نظر نمی رسد که شامل کنترل OTF مدیره یا عملیات است.”

هاول هیچ آسیب های جبران ناپذیر رخ خواهد OTF اگر هیئت مدیره قدیمی قفل شده بود اما سه قاضی پنل درخواست مخالفت کرد.

“اقدامات دولت را به مخاطره انداخته است OTF روابط با شریک زندگی خود سازمان های پیشرو سازمانهای همکار آن به ترس برای ایمنی خود و” دی سی مدار منظور گفت. “بیشتر وجود ندارد و یک دستور در طول استیناف روند OTF چهره فزاینده ای در معرض خطر است که آن تصمیم گیری خواهد شد گرفته شده توسط دولت که از آن رنج می برند اعتباری آسیب برساند و آن را از دست دادن توانایی به طور موثر عمل در نور از دوئل دو تخته است که در حال حاضر وجود دارد.”

دادگاه تجدید نظر دستور موقت است و نه به مقدار نهایی حاکم بر بسته باشد اما به نظر می رسد برای اولین بار جدی حقوقی به تلاش خود را به تمیز کردن خانه در ایالات متحده-بودجه رسانه های اشخاص. دستور صادر شنبه بازده کنترل OTF به آن مدیره قبلی تا زمانی که درخواست تجدید نظر به طور کامل شنیده و تصمیم گرفت.

این دی سی مدار نظم آمد و یک روز پس از District of Columbia دادستان کل کارل رکین ثبت خود طرح دعوی در دادگاه در سی برتر دادگاه ادعا اقدام به تصاحب OTF نقض سی قانون در حکومت از سازمان های غیر انتفاعی.

آشفتگی و در درون دولت و سیمای آژانس شروع به تحت تاثیر قرار صندوق عملیات. جمعه گذشته سیاسی گزارش داد که OTF ممکن است نیاز به لغو یک قرارداد برای رمزگذاری نرم افزار است که کمک می کند تا زندگی مردم در رژیم های سرکوبگر مانند ایران و چین دسترسی بی طرفانه اخبار بدون دولت خود دانش است.

در یک جلسه دادگاه در تاریخ 26 ژوئن یک دادگستری وکیل نشان داد که توقف OTF بودجه شده بود و یا در مورد برداشته شود. یک مقام رسمی با آژانس برای رسانه های جهانی گفت: نزدیک به یک ماه بعد از این جریان مالی هنوز به رزومه.

تجدید نظر قضات که با صدور دستور جمعه شد کلینتون منصوب دیوید Tatel جورج دبلیو بوش منصوب توماس گریفیث و اوباما منصوب پاتریشیا Millett. درخواست تجدید نظر خواهد شد به احتمال زیاد توان به پنل دیگر برای آینده رسیدگی است.

هاول منطقه قاضی نیز اوباما منصوب.

دیپاک گوپتا یک وکیل برای OTF اعضای هیئت مدیره به چالش کشیدن خود را فردی گری استقبال از این تصمیم.

“در طول چند هفته گذشته بسته و عوامل خود را تلاش کرده اند برای نصب یک ‘اقدام مدیر عامل’ به صورت OTF تلاش کرده اند به دست آوردن ورود به OTF فضای دفتر و حتی سعی کردم به زور OTF صاحبخانه به نوبه خود بیش از آن در اجاره نامه” گوپتا گفت. “این نه تنها آسیب های OTF و افرادی که کار می کنند وجود دارد. OTF با این نسخهها کار برای پیشبرد آزادی اینترنت در رژیم های سرکوبگر در سراسر جهان و بسته اقدامات ایمنی از فعالان و روزنامه نگاران در مکان هایی مانند تهران و هنگ کنگ در خطر است.”

“ما امیدواریم که که بسته و دولت را مطابق با دادگاه تجدید نظر “نظم” گوپتا اضافه شده است.

وزارت دادگستری کاهش یافته در حالی که یک USAGM سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این حکم جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>