دادگاه تجدید نظر حکم نشان می دهد کمی حقوقی کشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن ضد توییتر کمپین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک حاکم پدید آمده است که از قدرتمند دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن صبح روز چهارشنبه است که شواهد قوی که دادگاه بعید است که پذیرای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که او و حامیان سیاسی هستند که سکوت توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار resoundingly رد دعوی محافظه کار حقوقی سازمان آزادی تماشا و جناح راست provocateur لورا Loomer واصل در سال 2018 در برابر چهار عمده شرکت های فن آوری: Google, Facebook, Twitter و اپل.

Facebook, توییتر و دیگر سیستم عامل ممنوع Loomer با استناد ضد اسلامی اظهارات.

به اتفاق آرا تصمیم دادگاه از سه قاضی پنل اجرا می شود به تنها چهار صفحه است اما بی اعتنا از طیف گسترده ای از دعاوی حقوقی برخی از محافظه کاران و لیبرال ها را وارد در رسانه های اجتماعی شرکت ها در ماه های اخیر.

تجدید نظر قضات دادگاه گفت که با وجود این شرکت قدرت آنها نمی تواند نقض متمم اول قانون اساسی به دلیل این تنظیم تنها دولت ها و نه بخش خصوصی.

“آزادی تماشای متمم اول قانون اساسی ادعا نتواند چرا که به اندازه کافی ادعا می کنند که این عامل می تواند نقض متمم اول قانون اساسی. در کل متمم اول قانون اساسی ‘ممنوع فقط دولتی abridgment از سخنرانی'” دادگاه گفت.

“آزادی دیده بان معتقد است که چون این سیستم عامل ارائه مهمی فروم برای گفتار آنها در عمل دولت است. اما … ‘یک نهاد خصوصی است که فراهم می کند یک انجمن برای سخنرانی نیست و تبدیل شده توسط این واقعیت به تنهایی به یک دولت بازیگر.’ … آزادی دیده بان نتواند به نقطه اضافی حقایق نشان می دهد که این سیستم عامل درگیر در عمل دولت و در نتیجه نتواند به دولت قابل دوام متمم اول قانون اساسی ادعا می کنند” قضات اضافه شده است.

تصمیم دادگاه منتشر شد که مغلوب ساختن پیشی جستن سوار شدید سراسیمگی از حملات علیه توییتر پس از اجتماعی-رسانه, پیام, شرکت گام بی سابقه ای از اتصال واقعیت-چک به برخی از توییت خود در مورد احتمال تقلب در رای گیری-توسط-mail برنامه های در حال نورد از به آدرس coronavirus بیماری همه گیر.

“@توییتر در حال حاضر به دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. آنها می گویند بیانیه من در پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به فساد گسترده و تقلب نادرست است” تهمت شکایت سهشنبه در این پلت فرم.

وی افزود: در یک توییت گفت: “جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران شده اند مبهم در مورد برنامه های خود را اما یکی از گزینه گزارش تحت نظر یک روبان آبی پانل به بررسی اتهام ناعادلانه درمان محافظه کاران با سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

وزارت دادگستری نیز انجام تحقیقات به این که آیا رسانه اجتماعی شرکت ها سیاست های افزایش آنتی تراست مسائل. جدید دی سی مدار حاکم رد آنتی تراست ادعاهای مطرح شده توسط آزادی تماشا و Loomer اما به نظر نمی رسد مانع دیگران از آوردن مشابه ادعا می کند با حقایق مختلف.

در حالی که دادگاه تجدید نظر تعیین شده جدید آن تصمیم به عنوان یک منتشر نشده “قضاوت” به جای مرسوم کامل به نظر با این وجود دست و پنجه نرم موجب ناراحتی برخی از مسائل از جمله اینکه آیا محلی و منطقه کلمبیا ضد تبعیض قانون امر به کسب و کار آنلاین بر اساس جاهای دیگر. یک ماده در قانون ممنوع “عمومی تسهیلات” از تبعیض بر اساس وابستگی سیاسی.

این قاضی دادگاه منطقه که به کار گرفته کت و شلوار تهمت منصوب ترور McFadden برگزار شد که قانون نمی پوشش شرکت های مجازی سیستم عامل های دیجیتال. مفهوم به استثنای کسب و کار آنلاین از ضد تبعیض حمایت خیلی نگران دولت منطقه که سی دادستان کل کارل رکین وزن در با یک دوست-of-the-دادگاه مختصر پرسیدن دی سی مدار به رد آن موقعیت است.

اما دادگاه تجدید نظر قضات — کلینتون منصوب جودیت راجرز جورج دبلیو بوش منصوب توماس گریفیث و George H. W. Bush منصوب ریموند راندولف — گفت: یک سال 1981 تصمیم از دادگاه دیگری محدود قانون به کسب و کار عامل در یک “مکان خاص” جایی در واشنگتن است.

“این سی دادگاه تجدید نظر به تفسیر این قانون و حداقل آن تفسیر یک مناسب است. ما هیچ پایه و اساس به آن اعتقاد دارند را در رسیدن به نتیجه گیری های مختلف در تجدید نظر” به DC مدار قضات نوشت.

آزادی دیده بان بنیانگذار لری Klayman به نام تصمیم “ظالمانه” و قول داد که به مطبوعات با این مورد.

“ما قصد داریم بدیهی است که حرکت به صورت en banc تجدید نظر و رفتن به سوپریمز اگر ما به” او گفت:.

Klayman گفت: زمان تصمیم گیری به نظر می رسید موجب با مغلوب ساختن پیشی جستن شلاق را علیه توییتر در روز های اخیر. “بدیهی است که این یک مسئله سیاسی است. … هیچ یک از کسانی که قضات به خصوص برای مراقبت از مغلوب ساختن پیشی جستن. آن نگاه مانند آنها با عجله تصمیم خود میز را به یک نقطه است.”

این دیرین حقوقی مزاحم لعنتی به عنوان “ظالمانه” به حکم دادگاه که سرمایه گذاری های آنلاین فراتر از دسترس d. C. حقوق بشر عمل می کنند. “سی قانون نمی تواند فقط اعمال می شود اگر شما در حال ایستاده در فرگت, مربع,” او گفت:.

راسین را بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد تصمیم دادگاه تجدید نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>