اپل و گوگل انتشار کوروناویروس-نرم افزار ردیابی — اما آن را کمک کند ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اپل و گوگل در حال انتشار تکنولوژی روز شنبه برای کمک به مقامات بهداشت عمومی تشخیص گسترش عفونت کروناویروس هر چند برخی از حریم خصوصی و عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان ترس این شرکت تلاش می تواند پیچیده و در حال حاضر بی ربط پاسخ به همه گیر.

این حرکت بیش از یک ماه پس از شرکت رقیب اعلام کرد که پیوستن به نیروهای خود را برای کمک به دولت با مهم اما کار وقت گیر و تعیین زمانی که مردم در تماس با افراد مبتلا به کوروناویروس.

چهار نسخه شامل کد مشترک که توسعه دهندگان نرم افزار می توانید استفاده کنید برای ایجاد به اصطلاح تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای دولت و دولت های ملی که استخدام بلوتوث و دیگر امکانات در مردم اپل و گوشی های آندروید است. اما از آنجا که بهداشت عمومی سازمان باید ساخت نرم افزار وجود دارد می تواند یک تاخیر قبل از آنها در دسترس برای دانلود.

این انتشار شامل بازخورد از صدها گفتگو با سلامت عمومی در سازمان های دولتی و دانشگاهیان و سازمان های غیر انتفاعی و حفظ حریم خصوصی و کارشناسان. مقامات بهداشت عمومی می تواند سفارشی کردن سیستم و ترکیب آن با داده هایی که کاربران ورودی به طور داوطلبانه شرکت گفت.

متحده از جمله داکوتای شمالی و آلاباما در حال حاضر درخواست و دریافت دسترسی به ابزار تکنولوژی همانطور که 22 کشور در خارج از ایالات متحده با توجه به اپل و گوگل است. کشورها از جمله آلمان و ایتالیا و ایرلند — که همه پایه ملی خود نرم افزار در شرکت فن آوری — در حال انتظار برای انتشار برنامه های خود را در هفته های آینده.

کارشناسان بهداشت می گویند تماس با ردیابی ضروری است برای کاهش بیماری’ گسترش و اجازه می دهد که اقتصاد برای بازگشایی با خیال راحت و ایالات متحده در حال ریختن میلیون ها دلار به استخدام افراد برای رفتن در مورد آن در پایین-tech تیم است. گوشی-برنامه های مبتنی بر هدف لبریز تلاش, اما شک و تردید در حال حاضر در حال ظهور در مورد اثربخشی گوگل-اپل ابتکار در بخشی به دلیل شرکت در حال تحمیل حریم خصوصی محدودیت در این نوع از اطلاعات است که سازمان بهداشت و درمان می تواند جمع آوری.

برای مثال این نرم افزار قادر خواهید بود به ارسال به هنگامی که یک کاربر گوشی های هوشمند شده است در نزدیکی یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus — اما نمی پیگیری مکان های که در آن فرد آلوده شده است. در مقابل کشورهایی مانند داکوتای شمالی مستقر کرده اند برنامه های که با استفاده از محل GPS ردیابی که آنها می گویند می تواند کمک به شناسایی نقاط جغرافیایی در مناطق کم جمعیت.

از سوی دیگر برخی از حریم خصوصی محدودیت ممکن است لازم باشد برای برنده شدن بیش از یک حفظ پس از سال ها از شکایت در مورد دره سیلیکون استفاده از داده های شخصی مردم. اخیر واشنگتن پست-نظرسنجی دانشگاه مریلند دریافتند که نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها می تواند یا نمی خواهد با استفاده از نرم افزار طراحی شده با استفاده از اپل و گوگل فن آوری است. حدود 82 درصد از آمریکایی ها گوشی های هوشمند, نظرسنجی در بر داشت.

“در هر صورت شما باید یک سیستم بعید است که برای کمک به مردم در حرکت جهانی خود را به ترک خانه خود و احساس امنیت و یا حفظ حریم خصوصی تجارت آف” گفت: دانشگاه دانشکده حقوق استاد Ryan Calo.

در همین حال برخی ایالات مانند کالیفرنیا در حال حاضر برنامه ای برای استفاده از تکنولوژی و داکوتای شمالی گفته است: “ساخت یک برنامه دوم که مطابق با این شرکت ها قوانین.

مشابه بحث شده در اروپا که در آن بزرگ شرکت های با تکنولوژی درگیر شدند و در نهایت غالب بر رهبران دولت بودند که به دنبال نسخه های خود را از قرارداد ردیابی برنامه های قبل تا حد زیادی اذعان به رویکرد تحت فشار قرار دادند توسط اپل و گوگل است.

این دو شرکت گفته اند که مجاز بهداشت عمومی سازمان’ contact-ردیابی نرم افزار می توانید دسترسی به اپل-گوگل تکنولوژی به عنوان طولانی به عنوان آنها به توافق برسند به حریم خصوصی محدودیت. اپل و گوگل نیز پیشنهاد کرد که کشورها باید استقرار یک برنامه هر یک برای افزایش کاربر تصویب, اما این شرکت های اضافه شده به آنها را با دولت و دولت های منطقه نیز هست.

این دو شرکت باید تعداد زیادی از اهرم چرا که آنها کنترل زمینه نرم افزار های مورد استفاده در تقریبا تمام گوشی های هوشمند است. این بدان معناست که برنامه های که کار اپل و تکنولوژی گوگل خواهد شانس بیشتری برای دیدن گسترده تصویب — یک فاکتور بسیار مهم در این که آیا هر گوشی مبتنی بر ردیابی تلاش موفق است.

این نرم افزار آنها را توسعه داده اند شیپور خاموشی به گوشی های هوشمند سیگنال های بلوتوث و سوابق هنگامی که دو دستگاه را در نزدیکی. اگر هر یک از مردم بعد از تست مثبت برای coronavirus آنها می توانید انتخاب کنید به صورت ناشناس به اطلاع دیگران که آنها ممکن است در معرض این بیماری در دو هفته گذشته.

این تکنولوژی نیز شده است اجازه می دهد تا آندروید و دستگاه های آیفون برای برقراری ارتباط با یکدیگر و به انجام این کار بدون بلعیدن گوشی های هوشمند عمر باتری, عوامل نیز دیده می شود به عنوان مهم به برنامه های کار به عنوان مقامات بهداشت عمومی امید.

اپل و گوگل ایستاده اند شرکت در اجازه می دهد برنامه های کاربردی که با استفاده از نرم افزار خود را به جمع آوری داده های مکان و تکنولوژی طوری طراحی شده است که نه شرکت خواهد شد که دسترسی به بيماران هویت و یا حساس اطلاعات سلامت. اطلاعات در مورد که در تماس با یک فرد خاص ذخیره خواهد شد تنها در تلفن فرد نه در یک پایگاه داده مرکزی. و مردم را به رضایت هر دو با استفاده از این برنامه و به اشتراک گذاری خود را coronavirus تشخیص.

در ضمن دموکرات و جمهوری خواه مجلس معرفی قانون حفظ حریم خصوصی برای جلوگیری از برنامه سازان از سوء استفاده از اطلاعات بیمار است.

حمله داعش به رهبری, تجارت, رئیس راجر ترکه یا چوب کوتاه از می سی سی پی برای اولین بار به معرفی یک لایحه در اوایل این ماه که اعمال قوانین جدید در شرکت های جمع آوری داده ها برای coronavirus ردیابی است. دموکرات مقابله با لایحه خود را در هفته گذشته است که آنها می گویند بروید و حتی بیشتر برای محافظت از اطلاعات شخصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>