اپل vanquishes مالیات در اروپا مورد اما ضد تراست درد انتظار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اپل درمان آن بزرگ مالیاتی سردرد در اروپا است. آن را در حال حاضر رو به مراتب بزرگتر آنتی تراست مشکلات در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

در یک قطعه نادر آلیاژی خبر خوب برای آمریکا, غول فن آوری یک دادگاه اتحادیه اروپا روز چهارشنبه لغو نقطه عطفی 15 میلیارد دلار مالیات سیلی در اپل توسط مقامات اروپایی. اما قابل توجه این شکست برای تنظیم و تکنولوژی سیاسی ، به احتمال زیاد خلاصه می شود.

کمتر از دو هفته از هم اکنون تیم کوک مدیر عامل شرکت تنظیم شده است برای پیوستن به همتایان خود در Facebook گوگل و آمازون در کنگره شنوایی متمرکز در شرکت ها اتهام آنتی تراست سوء استفاده — عرصه ای است که اپل نقدی گاو فروشگاه App در حال ظهور به عنوان یکی از بزرگترین آسیب پذیری.

حتی بدتر برای اپل هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اتحادیه اروپا ضد تراست مقامات به نظر می رسد مشابه باورها در بررسی شرکت ironclad کنترل آن برنامه پلت فرم. سیاسی ماه گذشته گزارش کرد که وزارت دادگستری ایالات متحده و ائتلاف دولت به طور کلی وکیل گرفته اند اولین گام به سوی یک دادگاه حقوق بشر اروپا علیه اپل فقط پس از رقابت های اروپایی اعلام کرد مقامات دو تحقیقات این شرکت است.

برخی از مقامات ملی در اروپا و از جمله در هلند نیز آغاز کرده است پروب های اپل, درمان, اخبار, برنامه های رسانه ای.

برنامه های مرتبط با اشتراک خدمات نمایندگی اپل دومین منبع درآمد پس از فروش آیفون و همچنین به عنوان بزرگترین منطقه رشد. بنابراین موفقیت هر دادگاه حقوق بشر اروپا بیش از App Store “را تاثیر عظیمی گفت:” شیلی شائو نوشت که دو نفر اخیر مقالات بر ضد تراست نگرانی در مورد اپل.

“دهها میلیارد دلار هستند در خطر” شائو اضافه شده است.

اپل نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این جریان ضد تراست پروب یا یک فرصت برای مصاحبه طبخ. این شرکت گفت که خوشحال بود با تصمیم بر آن مالیات اشاره کرد که آن را به پرداخت بیش از 100 میلیارد دلار در مالیات شرکت در سراسر جهان بیش از دهه گذشته است.

در آن سالانه توسعه دهندگان کنفرانس ماه گذشته اپل اعلام کرد که آن را به ایجاد برخی از تغییرات به فروشگاه برنامه خود را بعد از این تابستان به تسکین برخی از توسعه دهنده نگرانی های, از جمله توانایی برای درخواست تجدید نظر شرکت راهنمای برنامه مصوبات. این شرکت نشده است گفت: چگونه آن تجدید نظر خواهد کرد یا زمانی که آنها آغاز خواهد شد.

چهار شنبه مالیاتی تصمیم گرفته شد تا یک شکست اتحادیه اروپا برای رقابت تزار Margrethe بازرگانی که حکومت چهار سال پیش که ایرلند باید پنجه بازگشت €13 میلیارد دلار در پرداخت عوارض به علاوه بهره آن تا به حال موفق به تحمیل اپل. بازرگانی را جنگ صلیبی علیه اپل الهام گرفته از اعتراض از دولت اوباما و اصطکاک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اخراج او به عنوان “مالیات بانو” که “واقعا متنفر آمریکا”

کمیسیون اروپا هنوز هم می تواند درخواست تجدید نظر مالیاتی مورد به اروپا بالاترین, دادگاه, دادگاه عدالت اروپا. بازرگانی در بیانیه ای گفت که این کمیسیون را “با دقت مطالعه قضاوت و منعکس کننده ممکن است در مراحل بعدی.”

در مقایسه با کسانی که در دو سوی اقیانوس اطلس مالیات تنش ضد تراست مقامات در هر دو ایالات متحده و اروپا با ابراز علاقه به توسعه دهندگان’ شکایت که اپل تحمیل محدودیت های ناعادلانه در مورد چگونه آنها می توانند دسترسی به این شرکت سیستم عامل محبوب است. به ویژه در شرکت های مورد شکایت اپل در نرم افزار سیستم پرداخت که طول می کشد 30 درصد کاهش بسیاری از معاملات از جمله برنامه محبوبیت و خدمات مانند موسیقی و دوستیابی برنامه اشتراک.

اپل نیز در تیررس یک جولای 27 جلسه قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی که در آن طبخ, Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس و سوندار پیچای گوگل باید همه توافق کردند که به شهادت عملا در اولین از نوع خود مشترک ظاهر از تکنولوژی قدرتمند ترین مدیران اجرائی.

بر خلاف گوگل رقیب آندروید پلت فرم توسعه دهندگان باید اپل تایید به ارائه برنامه های کاربردی خود را در فروشگاه App اپل. اپل همچنین باعث می شود آن را غیر ممکن است برای کاربران معمولی برای نصب برنامه ها از منابع خارج از فروشگاه App.

“این بسیار دشوار است برای توسعه دهندگان و برنامه به صحبت می کنند زیرا اپل تنها راه برای آنها برای رسیدن به کاربران اپل. قدرت است که آنها بسیار زیاد است” گفت: ملیسا Newham یکی از شائو همکاری نویسندگان و دکترای خود را در اقتصاد در کو لون دانشگاه در بلژیک.

اپل کنترل از App Store نیز به این شرکت بی نظیر دسترسی به اطلاعات ،

“آنها می توانند یاد بگیرند که در مورد عملکرد رقیب برنامه” گفت: Newham که تمرکز بر سیاست رقابت و مشغول به کار به عنوان یک کارآموز در کمیسیون اروپا رقابت واحد. “آنها می توانید ببینید که برنامه های مصرف کنندگان در حال استفاده و برای پرداخت و برنامه های که به احتمال زیاد به موفقیت در آینده است. این است فوق العاده با ارزش اطلاعات است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد برنامه های خود را در رفتن به جلو. رقیب برنامه های دسترسی به این اطلاعات.”

شائو که به تازگی فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه ییل, بیش از یک دانشگاهی علاقه اپل: او قبلا فرار آنلاین, آموزش راه اندازی در چین و کمک به توسعه این شرکت برنامه iOS. به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار شائو تجربه دست اول چگونه اپل سیاست می تواند تاثیر شرکت های کوچکتر.

Shao, Newham و چهار دیگر, دانشجویان حقوق دانشگاه ییل تحقیق دادگاه حقوق بشر اروپا علیه اپل به عنوان بخشی از دانشگاه ییل را تورمن آرنولد پروژه که با بودجه غیر انتفاعی شوالیه و بنیاد امیدیار شبکه یک بنیاد توسط eBay بنیانگذار پیر امیدیار. این پروژه با هدف مطالعه رقابت در اقتصاد دیجیتال با تمرکز خاص بر عمده tech سیستم عامل های مانند گوگل و Facebook و آمازون است. در اواسط ماه مه در آنها ارائه یافته های خود را در اپل به یک گروه از مقامات در کمیسیون تجارت فدرال از جمله دموکراتیک کمیسر Rohit چوپرا.

جدا از هر گونه تغییر فوری برای اپل درآمد یک آنتی تراست کت و شلوار نیز می توانست در دراز مدت استراتژیک تاثیر بر شرکت به عنوان آن را به دنبال محوری از فروش گوشی های هوشمند و قرص برای ارائه خدمات بیشتر مانند موسیقی ، فیلم و بازی. در سال 2019 اپل در آورده $260 میلیارد دلار در سال درآمد. که خدمات — که شامل پول ساخته شده از فروشگاه App و اشتراک مانند موسیقی اپل و اپل تلویزیون — اختصاص $54.2 میلیارد دومین دسته پس از فروش آیفون.

“در فروشگاه App است که بزرگترین منطقه رشد” گفت: سالی هوبارد مدیر اجرای استراتژی در بازار آزاد موسسه یک گروه مدافع که خواستار سخت تر اقدام ضد تراست در برابر شرکت های فن آوری. “توانایی برای قرار دادن انگشت شست در مقیاس به نفع خود و خدمات خود را در پلت فرم است که یک مسیر آسان به رشد است که تمام تکنولوژی غول های استفاده شده اند.”

هوبارد که در آینده کتاب “انحصارات خورد,” بررسی آیفون-ساز قدرت بازار گفت: تنظیم کننده متمرکز بوده و کمتر در اپل به دلیل شرکت در طول تاریخ شده است به عنوان ساز از کالاهای لوکس و رفتار خود را ایجاد می کند کمتر فوری مضرات نسبت به دیگر تکنولوژی غول. او لقب شرکت همه “مورد علاقه انحصار.”

“ما شاهد برخی از دموکراسی آسیب دیده ایم با Facebook و گوگل از نظر گفتار و انتخابات دروغ و ما شاهد واقعا تهاجمی قلدری تاکتیک های است که ما می بینیم از آمازون,” او گفت:. “این مهم است برای محافظت از آزادی اقتصادی و کارآفرینی است اما نه کاملا همان دروغ و انتخابات است. این سوال بیشتر از اولويت در واقع از محاسن. … اما من فکر می کنم وجود دارد یک مورد قوی وجود دارد.”

سیمون ون Dorpe کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>