راه قدیمی از مد افتاده کانادا پرونده های مرگ و میر به معنی این کشور می تواند از دست رفته بر روی داده های مهم برای پرداختن به COVID-19 بحران است.

تایید تعداد COVID-19 مرگ و میر — در مورد 4,900 در سراسر کانادا که از بعد از ظهر دوشنبه — نشان دهنده افرادی که آزمایش مثبت برای بیماری های ویروسی.

کارشناسان نشان می دهد که ممکن است تمام داستان نیست.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

تست پروتکل های متفاوت استان به استان ساخت تایید موارد ناقص اندازه گیری تاثیر واقعی از ویروس.

مقایسه تعداد مرگ و میر به سال های گذشته می تواند به ارائه بینش بهتر و دولت در حال همکاری با اداره آمار کانادا به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات است.

اما با توجه به لورا Rosella استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو آن را دشوار است برای گرفتن داده ها به سرعت به اندازه کافی برای آن را به صورت مفید در کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“راه ما جمع آوری اطلاعات مرگ کاملا کهنه” گفت: Rosella که همچنین به عنوان مدیر علمی برای دانشگاه سلامت جامعه تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی است.

CDC نشان می دهد مرگ و میر در ایالات متحده ممکن است underreported 50 درصد

CDC نشان می دهد مرگ و میر در ایالات متحده ممکن است underreported 50 درصد

وقتی کسی می میرد در کانادا یک پزشک به طور معمول پر کردن گواهی فوت بر روی کاغذ و فکس آن را به استانی بدن مسئول پردازش این آمار.

که به معنی آن می تواند چندین سال به تایید اطلاعات در مورد تعداد افرادی که در یک سال داده شده.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این شماره ها نیز گاهی گزارش شده توسط بیمارستان یا خو یش با استفاده از روش های مختلف و در نتیجه در شماره های مختلف — که پس از آن نیاز به آشتی را از هر گونه استفاده.

“سیستم ما نیست تنظیم برای هر نوع از بازخورد زمان واقعی از مرگ و میر” Rosella گفت: ساخت آن را سخت را برای دولت ها به اطلاعات محور تصمیم گیری.

سابق فدرال وزیر بهداشت جین Philpott است که در خط مقدم جبهه نبرد در برابر COVID-19 در مرخم Stouffville بیمارستان در Markham, Ont., ابراز سرخوردگی او با کانادا اطلاعات وضعیت.

ادامه مطلب: گوگل اطلاعات نشان می دهد کانادایی زیر COVID-19 قوانین اما کارشناسان با احتیاط بیش حریم خصوصی

“ما در حال infuriatingly دهه پشت در فن آوری داده ها برای بهداشت عمومی” Philpott سابق لیبرال و سپس مستقل MP است که مجموعه ای را در یک نقش جدید به عنوان دین در علوم بهداشت دانشکده در دانشگاه کوئین در توییتر نوشت یکشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در یک بحران دولت ها اغلب کار برای سرعت بخشیدن به این فرآیند برای انواع خاصی از مرگ و میر.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت که آنچه اتفاق افتاده در طول اپيوئيد بحران به عنوان دولت به دنبال راه های جدید برای ثبت مصرف بیش از حد مرگ و میر.

او گفت: اتاوا امیدوار به استفاده از همان روش ها را برای دریافت به موقع دسترسی به COVID-19 داده است.

“ما برجسته برخی از شکاف ها در زمان واقعی اطلاعات در COVID-19 مرگ خود” تام گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در اتاوا. “ما در حال انجام ما بهترین با استان سعی کنید برای دیدن اگر ما می توانید آدرس آن شکاف.”

مشکل از اندازه گیری تاثیر coronavirus اقلیت ها در کانادا

مشکل از اندازه گیری تاثیر coronavirus اقلیت ها در کانادا

داده ها در بریتانیا نشان می دهد که بیشتر سنبله در مجموع مرگ و میر ناشی از ماه مارس از مجموع تایید COVID-19 موارد نشان می دهد با توجه به بهداشت و درمان بنیاد در بریتانیا.

اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند به طور کلی در این سال در مقایسه با سال 2019 نیز به بینش برخی از دیگر عواقب ناشی از این بیماری همه گیر تام گفت.

پزشکان در سراسر کشور اشاره کرده اند که نرخ پایین تر از اتاق اورژانس نشان می دهد مردم ممکن است از رفتن به بیمارستان زمانی که آنها نیاز به کمک.

“بیش از حد مرگ چیزی است که ما باید در موازات COVID-19 مرگ و میر,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: دادن تلفن خود و حریم خصوصی یک نمایشگاه اگر آن را کند می کند coronavirus گسترش یابد ؟

مقایسه تعداد مرگ و میر به سال های گذشته است که اغلب استفاده می شود به عقب نگاه در یک فصل آنفولانزا برای اندازه گیری شدت آن چگونه بود گفت: Rosella که اغلب با استفاده از اطلاعات مرگ و میر در پژوهش.

او گفت: وجود دارد بسیاری از مناطق از تحقیقات و بهداشت عمومی که از سود بیشتر تا به روز اطلاعات.

“در واقع من فکر می کنم مرگ به ما می گوید زیادی در مورد سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:. “بدون اطلاعات به موقع ما در واقع نمی تواند در آن عمل می کنند و نمی توانید استفاده کنید به عنوان یک شاخص در راه معنی دار.”

شده است وجود دارد بحث برای سال مورد بهبود کانادا فرآیندهای ساخت آنها را دیجیتال و ایجاد یک پایگاه داده ملی یا رجیستری, او گفت:.

اما کسانی که پیشرفت نیاز به سرمایه گذاری و تا کنون هیچ اقدام است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر