آیا شما مایل به پرداخت COVID-19 اضافه?

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

صاحبان کسب و کار به دنبال راه هایی برای کمک به پایان می رسد دیدار آنها به عنوان طرح به بازگشایی مغازه ها و رستوران ها و سالن در سراسر کانادا و یکی از راه های می تواند به پیاده سازی یک COVID-19 اضافه در صورتحساب به صاحبان شروع به شانه هزینه های ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کارکنان و در برخی موارد مشتریان.

برخی از کسب و کار در آلبرتا و بریتیش کلمبیا در حال حاضر اجرای COVID-19 surcharges در کسب و کار مانند سالن مو و دندانپزشک دفاتر و آن را به نظر می رسد برخی از انتاریو صاحبان با توجه به آن است.

“برخی از مردم در حال شارژ بیشتر برخی از مردم در حال شارژ کمی کمتر است. ما آمد تا با تعدادی از آنجا که آن را می پردازد برای پوشش هزینه اولیه از آنچه که ما در حال رفتن به استفاده از” توضیح می دهد که دیوید نیومن صاحب “مو توسط David & Co.”, یک سالن آرایش در خیابان ریچموند در تورنتو است.

“ما در حال رفتن را به هر گونه پول از این.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تفسیر: چرا دولت coronavirus صرف ممکن است منجر به افزایش مالیات

نیومن در حال آماده سازی برای بازگشایی هنگامی که دولت استانی می دهد چراغ سبز.

با که می آید در اصل یک طرح کسب و کار جدید, تمدید ساعت محدودیت در تعداد مشتریان مجاز مایع بهبود یافته روش و یک مجموعه از تجهیزات شخصی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“در هر ساعت چیزی جدید می آید در یک ایمیل از یک شرکت از دولت از یک منبع خبری از مردم درخواست چیز در حال تغییر همه چیز بانکداری, همه نوع از مسائل. هر روز آن را نگه می دارد تغییر.”

و آن را بیش از حد برای برخی از دست و پنجه نرم کردن با.

اطلاعات جدید منتشر شده از اداره آمار کانادا نشان می دهد که حدود 40 درصد از خرده فروشان بسته درهای خود را در ماه مارس به عنوان ضرر و زیان در ادامه به کوه.

مشاهده link ”

یک بررسی اخیر از کانادا فدراسیون مستقل کسب و کار (CFIB) تعیین کرده است برخی از اعضای از دست داده اند بیش از $200,000 دلار از مارس.

“کسب و کار تا به حال هیچ درآمد به احتمال زیاد برای چند ماه; آنها تا به حال یک کل جدید خشم از هزینه های جدید است و ما در حال رفتن به مجبور به مرتب کردن بر اساس تجارت آف که ما به عقب باز و در حال اجرا در سراسر کشور” توضیح می دن کلی, مدیر اجرایی CFIB.

ادامه مطلب: تورنتو خواهد نیاز به 47 درصد افزایش مالیات بر دارایی برای حفظ خدمات اگر $1.5 B بودجه فاصله پر نشده: شهردار

به عنوان یک COVID-اضافه کردن آن به نظر می رسد بسیاری از کسب و کار ممکن است هدایت روشن است که از ترس از دست دادن مشتریان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کلی می گوید هزینه را بیشتر حس وقتی که می آید به تماس با خدمات.

“در حالی که COVID اضافه بهایی هم به احتمال زیاد بسیار نادر است, من فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از کانادایی است که درک کنند که کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه درست مثل آنها” اضافه شده کلی. “این ممکن است به عنوان مناسب تجارت.”

گروه های مدافع مصرف کننده می گویند اگر اضافه اضافه شده است باید آن را به مصرف کننده پرداخت برای یک مورد و یا خدمات است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان کارخانه های لبنی می خواهند دولت کاهش مالیات و محلی مصرف کنندگان آبجو

“به طوری که ما می توانید انتخاب که آیا برای مقابله با این شرکت یا نه” می افزاید: بروس Cran رئیس جمهور با مصرف کنندگان کانادا.

Cran اشاره به برنامه های دولت است که باید کمک کرد تا پوشش حقوق از دست رفته.

“باید این افراد درخواست می شود ما را به پرداخت دو بار ؟ و من می گویم هیچ ما نباید پرداخت دو برابر است. دولت بیش از اندازه کافی برای نگه داشتن چیزهای رفتن.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>