آریزونا تخلیه مسیر برای ورزش حرفه ای به بازگشت بدون طرفداران

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آریزونا تنظیم شده است برای باز کردن آن عرصه و استادیوم بزرگ ورزشی لیگ.

رژیم صهیونیستی. mlb اعلام کرد که ورزش حرفه ای خواهد شد مجاز به رزومه در آغاز دولت روز شنبه هر چند هیچ طرفداران مجاز خواهد بود در بازی های.

“ما تا به حال بحث و گفتگو با رهبران برخی از این لیگ و همه آنها می دانند که آنها در حال استقبال به عمل بازی و انجام در ایالت آریزونا” Ducey گفت: با توجه به ArizonaSports.com.

Ducey پرده برداری از آخرین طرح مربوط به وزارت امور خارجه در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با دولت stay-at-home فرمان تنظیم منقضی جمعه. ورزشگاه و استخر ممکن است دوباره باز شروع یکشنبه به عنوان بخشی از فاز 1.

“امروز ما فرصتی که به نوبه خود شماره گیری کمی بیشتر به سمت راست برای روشن آریزونا اقتصاد و بازگرداندن برخی از انرژی که از دست داده بود با توجه به این همه گیر” Ducey گفت: با توجه به KTAR.com.

او افزود: “این یک چراغ سبز به سرعت. این یک چراغ سبز برای ادامه, و ما در حال رفتن به با احتیاط ادامه دهید.”

سازمان دیده بان | تورنتو ورزشی تیم آغاز بازگشایی امکانات:

تورنتو FC و رپتورز هستند اجازه می دهد بازیکن را داوطلبانه تمرینات فردی خود را در, امکانات, اما هیچ جدول زمانی قطعی برای بازگشت MLS یا NBA عمل است. 2:17

دعوت برای ورزش به راه اندازی مجدد آمد و در همان روز که لس آنجلس سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت که محلی اقامت در خانه سفارش به احتمال زیاد تمدید خواهد شد از طریق جولای.

آریزونا مرزهای باز می تواند به اثبات فریبنده برای ورزش لیگ مشتاق به ادامه بازی.

رسانه های متعدد گزارش شده است که لیگ اصلی بیس بال در نگاه بهار سایت آموزشی در فلوریدا و آریزونا به عنوان ممکن است به طور منظم فصل سالن تگزاس نیز در آینده در دست بررسی است. با این حال گزارش های اخیر نشان داد که MLB ترجیح می دهند یک طرح است که تیم خود را به طور منظم فصل خانه.

ورزشی نیز در ماه گذشته گزارش کرد که ایالت آریزونا شغالها پیشنهاد به NHL که آن را به عنوان یک میزبان سایت برای حداقل بخشی از لیگ. یک گزارش NHL راه اندازی مجدد پیشنهاد کرده بود, تیم در مجموع دو به چهار مکان احتمالا شکسته را بدست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>